Допомога вагітній жінці-переселенці.

Тема у розділі 'Доброчинність', створена користувачем algo, 10 Листопад 2014.

  1. algo

    algo СуперМодератор) Команда форуму

    Дівчата, потрібна допомога на медикаменти, вітаміни для вагітної дівчини-переселенки.
    Я таки за те, щоб ліки не брати б/у, а купити. бо то небезпечно брати б/у.

    Хто має змогу допомогти, прошу скидати кошти Надії Small/ Всі звіти і закупки проводитиме вона.

    Часу мало, в середу п. Надя планує оформляти посилку. Також зараз виясняємо, чи потрібні одяг , речі для майбутньої дитинки і т.д.
     
  2. algo

    algo СуперМодератор) Команда форуму

    Відповідь: Допомога вагітній жінці-переселенці.

    +50 грн від мене.
     
  3. Small

    Small Active Member

    Відповідь: Допомога вагітній жінці-переселенці.

    Сьогодні таки відправила те що зібралось не фінансово(витамин витрум пренаТал форте та ін,)велике спасибі фрумлянкам що зголосились допомогти;

    jassystay (+20грн готівка)
    fmv
    Luiziana
    lyanysya
    Amelisha
    Algo

    Наразі потреба у вітаміні магне в6. залишається актуальною!

    ---------- Додано в 21:18 ---------- Попередній допис був написаний в 21:15 ----------

    10,11,14 21:48
    "Наконец то получилось зайти. С сетью что то неладное:sad: Большое спасибо всем кто откликнулся. Я с благодарностью приму все что предлагаете,так как приобрести совершенно нет средств.спасибо Вам за заботу"
     
  4. Small

    Small Active Member

    Відповідь: Допомога вагітній жінці-переселенці.

    Добавляю в цю ж тему іншу досить складну ситуацію в сімї де вже є маленька дитинка, ось інформація що взята зі сландо:
    Помогите ребеночку из зоны АТО
    "ЖИВЕМ МЫ в зоне ато,деньги не получаем с июля месяца,ребенка надо чем то кормить,если у вас остались кашки(разных фирм)9,смеси(малютка,малыш,малышка),примем любую помощь,нам уже 7 месяцев,едим практически все,еще нужны памперсы,размер 4,.развивающие игрушки,бутылочки,ОЧЕНЬ НУЖЕН ПОИЛЬНИК коврик,у кого что осталось,и кто может помочь и одеждой,мы не откажемся от костюмчиков,человечков(НО БОЛЬШЕ ВСЕГО МЫ НУЖДАЕМСЯ В ПИТАНИИ и памперсах),Обращаюсь ко всем неравнодушным с просьбой помочь лекарствами,Необходимы противовирусные препараты, жаропонижающие, от кашля. Капли виброцил,Помогите, чем сможете.буду признательна за любую оказанную помощь. Храни Господь наших детей! Мира всем нам!если есть возможность вот номер моей ощад карты 5104 7700 1129 1830 Пантюшина Ольга..и если сможете выслать посылочку,вдруг связи не будет,вот адрес куда высылать г.макеевка ИНТАЙМ ул.донецкая 65,или Деливери ул.СВЕРДЛОВА 64,г.макеевка(Пантюшина Ольга)+380508884925
    [​IMG] [​IMG]

    Прошу зголошуватись в темі,і де забирати,Чи в пп одразу з номером телефону,Відправляю все за власні ресурси, Якщо є бажаючі фінансовло допомогти то перекидувати також на мій рах зазначений вище(в темі залишити комент)
     
    Останнє редагування: 12 Листопад 2014