Допомога військовим

Тема у розділі 'Доброчинність', створена користувачем Ука, 14 Травень 2014.

  1. Ука

    Ука Добрий волонтер із поганими нервами

    Знову осінь, скоро зима, тому знову стають актуальними:
    • теплі шкарпетки
    • термобілизна - активна і пасивна. пасивна навіть більше, бо активну військову завозимо з Європи
    • сухий спирт і зігрівайки
    • енергетичні батончики і солодощі
    • кава, чай
    • згущик, мед, варення - все, що може урізноманітнити смаком і вітамінами суворий солдатський раціон
    • поліетиленова плівка, цвяхи, скоби
    • бензопили
    • генератори
    • інструменти для ремонту автомобілів
    • автомобільні шини, від легкових авто і до ЗІЛів


    УВАГА!!!
    Скоро вибори, а тому просимо всіх організаційно причетних до виборчої та інших рекламних кампаній: банери після використання за призначенням привозьте нам. Вони дуже добре виконують роль гідроізоляції для бліндажів.

    Куди приносити:
    • Наш склад на Головній Пошті (Словацького 1, для габаритних речей є заїзд в двір з Дорошенка) - з 14.00 до 20.00 (субота - до 16.00)
    • Збірки в Рукавичці на Луганській, п'ятниця і субота з 15.00 до 21.00
    Довідкові телефони:
    050 4312646 - мій
    050 6100093 - Богдан
    096 1919929 - Соля (робота складу)

    Потрібні волонтери
    Для збору продуктів в Рукавичці, особливо в п'ятницю (але і в суботу теж) дуже потрібна допомога. Якщо ви можете вийти хоча б на годинку-дві, задзвоніть Богданові (телефон вище).

    Наші скриньки:
    • майже у всіх магазинах Рукавичка
    • магазини Єврошоп
    • м'ясний термінал на нижньому Шуварі (там також є возик для збору продуктів)
    • на складі на Головній Пошті

    Наші реквізити:
    5168 7553 7729 1386 Богдан Дідич
    6762 4683 1016 7170, Богдан Масляк
    4731 2171 0235 4048. Natalia Mykytyuk - медичні потреби для зони АТО

    Наша сторінка: Допоможи фронту
     
    Останнє редагування модератором: 30 Вересень 2015
    • Подобається Подобається x 1
  2. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    Дівчата, вже не принесу. Віддала нині Назарчику з сусідньої теми. Вибачайте, що голову крутила.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  3. veronka

    veronka зла друзя

    Шановне товариство. Маємо наступні термінові потреби: окуляри нічного бачення - оскільки хлопці часто їздять вночі (вивозять і поранених наших бійців і мирне населення) і, на жаль, стають прекрасною мішенню для обстрілу "апалчєнцами", їдучи із включеними фарами (що, власне, кілька днів тому і сталось), вартість одного +-8500грн., добре було б бодай 2шт.
    Наразі маю: 900грн (МАСМА) + 100 (дякую, Маруся Іванова) + 850 (мій дорогий колектив) і ще чимало бракує
    Карта Приватбанку 5168 7572 7148 5510 Шульгіна-Вознюк Вероніка Вікторівна
     
    • Подобається Подобається x 2
  4. Ligymunka

    Ligymunka Cлiнгoкoнcультант

    РЕПОСТ , БУДЬ ЛАСКА !!! РЕПОСТ = це допомога, яка не вимагає великих зусиль, але також є дієвою . Хто зареєстрований в Фейсбуку, будь ласка, долучайтеся до РЕПОСТІВ !!! Кожен день наближує нас до миру !!!
    [​IMG]
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. Ligymunka

    Ligymunka Cлiнгoкoнcультант

  6. Ука

    Ука Добрий волонтер із поганими нервами

    Дівчата, в нас тут намічається ярмарка благодійна в Бельгії, кошти будуть перераховані на прилади для артилерії 80-ки.
    Якщо хтось хоче долучитися своїми роботами, приносьте їх в четвер з 17.00 до 19.00 на збірку до короля Данила
    Переглянути вкладення 3449
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  7. veronka

    veronka зла друзя

    у госпіталь в Артемівськ дуже потрібні бойлери і душові (бодай піддони), можна б/у, може хтось має поділитися:
     
    • Подобається Подобається x 1
  8. Kazkivnycja

    Kazkivnycja Well-Known Member

    Робили на роботі з дівчатами знову смачний ярмарок. Маю тисячу грн на купівлю приладів нічного бачення. Але не хочу привату давати жодноі грн комісіі, передав Веронці особисто при зустрічі:)
     
    • Подобається Подобається x 1
  9. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    То вже пізно?
     
  10. veronka

    veronka зла друзя

    сьогодні до 19 ще можна))
     
  11. Ligymunka

    Ligymunka Cлiнгoкoнcультант

    Закинула на карточку Богдана Дідича 181 грн

    Боже , даруй нам МИР !!!
     
    • Подобається Подобається x 1
  12. veronka

    veronka зла друзя

    +1030грн на окуляри нічного бачення від @Kazkivnycja
     
    • Подобається Подобається x 3
  13. Ligymunka

    Ligymunka Cлiнгoкoнcультант

    SOS ! SOS ! SOS !

    В АРТЕМІВСЬК, куди вийшли наші захисники з Дебальцево, терміново потрібні:

    + засоби гігієни (зубні пасти, щітки, мило, ВОЛОГІ СЕРВЕТКИ),
    + теплі речі (светри, тепла білизна, шкарпетки),
    + берці.

    Будь-ласка, приносьте завтра, 19 лютого на наш склад на Головну пошту з 12.00 до 20.00.
    --- дописи об"єднано, 19 Лютий 2015 ---
    Потрібні кошти на придбання ліків !!! ВАЖЛИВО !!! РЕПОСТ ОБОВ"ЯЗКОВИЙ !!!
    ЛЬВІВ. ТЕРМІНОВО ПОТРІБНО ЗАКУПИТИ ЛІКИ.
    Поки чекала уточнення потреб по Артемівській ЦРБ виникла гаряча потреба у Львові. Зараз на яворівському полігоні перебуває приблизно п'ять тисяч свіжопризванних. Хлопці живуть в наметах, зима на дворі, холодно, ГРВІ. По стану на вчора 10% вже захворіло. Якщо не зреагуємо зараз то буде біда. Ліків на полігоні залишилось на день два. В нас не просять чогось особливого, але дуже просять вже.
    Ціна питання 52 674,84 грн.
    Зібрано 32191,30. Залишилось зібрати- 19 483,54 грн.

    Прошу про перепост.
    Реквізити
    Приватбанк: особиста карта 5168742061987834
    Приватбанк: рахунок фонду 26000060442841
    Кредобанк: рахунок фонду 2600001336292
    Призначення платежу "добровільна допомога госпіталю"

    Для переказів на рахунки фонду
    БФ "Крила надії"
    МФО 325365
    ЄДРПОУ 35620901
    http://krylanadiyi.org.ua

    ‪#‎ХронікиЛьвівськогоГоспіталю‬ ‪#‎МедицинаЯворівськийПолігон‬
     
    • Подобається Подобається x 3
  14. magic

    magic Well-Known Member

    Була сьогодні на головній пошті - принесла дещо з теплого одягу, ковдри та засоби гігієни. Багато люди приносили речей - кульків стояло безліч!
     
    • Подобається Подобається x 2
  15. veronka

    veronka зла друзя

    Дівчатка, дякую усім, хто вчора долучився до збору речей в Артемівськ, спаковано: коробка зуб.пас+щітки, 2 коробки мила, 2 коробки вологих серветок, 2 мішки зі светрами, 2 мішки з куртками, мішок зі спальниками, кульок великий зі шакрпетами+кульок з шаликами/рукавицями/шапками. Наразі бракує трусів, шкарпеток, рушничків, одноразових станків+пінок для гоління. Долучайтеся! Приносьте на Головну пошту, постараємося чимшвидше відправити
    @magic, дякуємо!) ковдри спаковані, однозначно стануть в нагоді!)
     
    • Подобається Подобається x 2
  16. Ascorbinka

    Ascorbinka скептик-романтик

    Дівчатка, може хтось підкаже: як взнати чи волонтер нормальний чи фіктивний? Є якісь обов"язкові документи? Вчора по електричці ходили зі скринькою на Азов, скринька прозора, з печатками, але обличчя волонтера видалось мені смутно знайомим...я не маю доброї пам"яті на лиця і можу помилятися, але подібного здорованя точно вже десь бачила.
     
  17. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    Я довіряю тільки нашим "посиденьківським"))). А ще в чоловіка товариш - прикордонник, їм теж постійно щось треба. Думаю, що зараз не складно знайти справжніх волонтерів, а на "зальотних" не треба вестись. Хто його потім буде по тих електричках шукати...
     
    • Подобається Подобається x 2
  18. Ascorbinka

    Ascorbinka скептик-романтик

    мені мало "не вестись"
    при потребі можна залучати міліцію, але моє звернення має бути обгрунтоване і справедливе.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
    • Подобається Подобається x 1
  19. Kuma Zybulya

    Kuma Zybulya Well-Known Member

    У Тернополі пропонують роботу волонтера. Ходити збирати гроші у такі скриньки. З кожних 1 000 грн 200 йде тому хто збирав. Це все офіційно,з печатками і всім таким.
     
  20. jassystay

    jassystay Well-Known Sceptic :p

    В фб побачила збір коштів для поранених у шпиталі на Чехова. Картка на Світлану Сидоренко. Група - Волонтерська Сотня Львів.

    Може хтось чув, чи то надійна людина. Бо дуже хочеться допомогти пораненим, а на Крила надії не можу перевести.

    @ука
     
  21. Tutuka

    Tutuka Well-Known Member

    Ніхто не в курсі, може можна хлопцям в шпиталь принести чогось тепленького? Буду сьогодні варити бульон і пекти пиріжки.