Допоможіть Катрусі!

Тема у розділі 'Доброчинність', створена користувачем cjomcjomka, 27 Березень 2016.

  1. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    Катрусі всього місяць, і в неї онкологія.
    Це донечка нашої форумлянки @HOPIC і моя похресничка.
    Дівчинка народилась з пухлиною в поперековій ділянці. Всі дуже чекали дня, коли нарешті можна буде зробити операцію, позбавитись пухлинки і нарешті жити нормальним життям зі здоровим немовлятком.
    Але в день операції почалась зовсім нова історія. Внутрішня частина пухлини, яку лікар побачила підчас видалення, значно збільшилась і виглядала загрозливо. Перші результати гістології приголомшили: пухлина була злоякісна.
    Станом на сьогодні уточнюється діагноз (вид саркоми) і Катруся потребує ретельного обстеження та консультацій спеціалістів не лише зі Львова.
    Щойно будуть готові документи і виписки, я додам їх фото у темі.
    Але зараз прошу просто під "чесне слово": давайте допоможемо хто чим може. Думки лікарів розходяться, основна нестандартність ситуації - крихітний вік пацієнтки. Батьки зроблять все, щоб чимскоріше звернутись до київських лікарів. Будь ласка, допоможімо їм хоч чимось.
    Номер карти для перерахування коштів:
    5168 7555 0345 7448 Котик Надія Ігорівна
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
    • Подобається Подобається x 1
  2. Bubochka

    Bubochka Well-Known Member

    + від нас. Молимося за Вас....бажаємо якнайшвидшого одужання!
     
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  3. Kalyx

    Kalyx Active Member

    + від нас.
     
    • Зе бест! Зе бест! x 2
  4. Miamama

    Miamama Well-Known Member

    +трішки від нас. Сили і здоров'я батькам та малечі!
     
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  5. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    Малятко і батьки дякують за небайдужість. Допомога від друзів і знайомих дуже цінна, але ще більше зворушує те, як відгукнулись фактично незнайомі люди та організації. Станом на сьогодні зібрано 13 тис. грн. За 4 дні - це дуже багато, але в масштабах майбутніх витрат - просимо про допомогу і надалі. Катрусі мають найближчим часом зробити МРТ і чекаємо результатів з київської лаборатогії, де досліджують препарат видаленої пухлинки на 13 онкомаркерів.... Після цього має бути сформульований остаточний діагноз і лікарі будуть визначатись з клінікою, в якій Катрусі зроблять блок хіміотерапії.
     
    • Подобається Подобається x 8
  6. silvia

    silvia Well-Known Member

    + трошечки ще.
     
    • Подобається Подобається x 1
  7. kristina

    kristina Well-Known Member

    Від нас ще трошки плюс
    Поширюємо в фб також
    Бажаємо одуження
     
    • Подобається Подобається x 1
  8. Sonechcko

    Sonechcko Well-Known Member

    + від нас. Тримайтесь!
     
    • Подобається Подобається x 1
  9. loveterapy

    loveterapy Матуся-Анюсі

    +від нас. Нехай одужує і завжди перебуває під Божою опікою!

    Надіслано від мого SM-G350E, використовуючи Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 1
  10. Summergirl

    Summergirl Well-Known Member

    + від нас. Здоров'я малечі! Терпіння батькам.

    Отправлено с моего Amazon Tate через Tapatalk
     
  11. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    Дівчата, є новини. Клініка у Варшаві погодилась прийняти Катрусика на лікування. Мають найближчим часом вислати запрошення для крихітки і батьків.
    У зв'язку з цим потрібна допомога перевізника - думаю, що від кордону до пункта призначення (витрати пального компенсуємо), і хоч якесь "орієнтування"у Варшаві. Де поселитись, чим добиратись до лікарні тощо. Можливо, серед наших форумлян чи друзів-родичів є варшав'яни? Будь ласка, зголосіться мені в ПП
    ну і фінансова допомога дуже актуальна. Дякуємо вам за ваші внески в життя малятка. Приблизні оголошені суми - 10 тис злотих на діагностику. 80 тис злотих на хімію...
    Звісно, що ми покладаємось не лише на матеріальну базу ДП, але просимо не дати темі "заглохнути"
     
    • Подобається Подобається x 6
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  12. KUSJ

    KUSJ мрійлива

    +від нас. Бажаю здоров"я Катрусі!
     
    • Подобається Подобається x 1
  13. mazepynka

    mazepynka Well-Known Member

  14. Hermi

    Hermi Well-Known Member

    Чи могли б Ви створити групу\або якийсь пост з цим повідомленням і я б його поширила одним знайомим і також бажано запостити таку інформацію у цій групі Войдите на Facebook | Facebook, українці у Варшаві також велика сила, можливо хтось згодиться допомогти.
     
    • Подобається Подобається x 5
  15. Vyshenjka

    Vyshenjka Щаслива мамуся

    Переказала невеличку суму. Одужуйте
     
    • Подобається Подобається x 1
  16. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    Дівчата. Кажу як є. Катруся потребує молитви, дива і грошей. Ні, не так. Молитви, дива і мецената.
    нинішнє МРТ показало 2 нових вогнища. А від операції ж минуло всього пару тижнів.
    Щось хвороба прогресує надзвичайно швидко.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  17. Dobbi

    Dobbi Well-Known Member

    і від нас +. Здоров"я малечі, а батькам сил!
     
  18. Багіра

    Багіра Well-Known Member

  19. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    В неділю Катруся з батьками вирушає в Польщу і вже в понеділок її огляне лікар.
    коли будуть нові номери розрахункових рахунків, я повідомлю. Наразі актуальна карта Наді

    молимось за щасливу дорогу і за одужання.

    щиро дякуємо за допомогу. На фб виклала виписку з лікарні з діагнозом #допоможіть_катрусі | Facebook
    станом на сьогодні зібрано майже 28 тис грн, з них 1.900 витрачено на вчорашнє МРТ
     
    • Подобається Подобається x 4
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  20. Іспанка

    Іспанка Super_lovely Moderator Команда форуму

    +трішки від мене. Хай дівчатко якнайшвидше одужує!
     
  21. Borsychok

    Borsychok мамуська-пампуська

    +трошки від нас.
    здоров"я Катрусі!