Допоможіть Катрусі!

Тема у розділі 'Доброчинність', створена користувачем cjomcjomka, 27 Березень 2016.

 1. cjomcjomka

  cjomcjomka Content - fairy

  Катрусі всього місяць, і в неї онкологія.
  Це донечка нашої форумлянки @HOPIC і моя похресничка.
  Дівчинка народилась з пухлиною в поперековій ділянці. Всі дуже чекали дня, коли нарешті можна буде зробити операцію, позбавитись пухлинки і нарешті жити нормальним життям зі здоровим немовлятком.
  Але в день операції почалась зовсім нова історія. Внутрішня частина пухлини, яку лікар побачила підчас видалення, значно збільшилась і виглядала загрозливо. Перші результати гістології приголомшили: пухлина була злоякісна.
  Станом на сьогодні уточнюється діагноз (вид саркоми) і Катруся потребує ретельного обстеження та консультацій спеціалістів не лише зі Львова.
  Щойно будуть готові документи і виписки, я додам їх фото у темі.
  Але зараз прошу просто під "чесне слово": давайте допоможемо хто чим може. Думки лікарів розходяться, основна нестандартність ситуації - крихітний вік пацієнтки. Батьки зроблять все, щоб чимскоріше звернутись до київських лікарів. Будь ласка, допоможімо їм хоч чимось.
  Номер карти для перерахування коштів:
  5168 7555 0345 7448 Котик Надія Ігорівна
   
  • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  • Подобається Подобається x 1
 2. cjomcjomka

  cjomcjomka Content - fairy

  наразі так
   
  • Подобається Подобається x 1
 3. Муська

  Муська Well-Known Member

 4. VERO

  VERO Well-Known Member

  Юля, які маєш документи Катрусі відскановані? Можу відкрити і вести темку на Кідстафі. Пишу тут, бо треба скани промаркувати, а я цього не вмію. І щоб дівчатка потім допомагали темку піднімати, хто на Кідстафі зареєстрований.
   
  • Подобається Подобається x 3
  • Погоджуюся Погоджуюся x 1
 5. Vittoriya

  Vittoriya Well-Known Member

  А є шанс на якісь фонди? Програми, чи що? Вони ж мають доступ до великої кількості людей. Як то взагалі все діє?
   
 6. cjomcjomka

  cjomcjomka Content - fairy

  напишіть мені на фб, я в повідоменні скину те, що маю
  --- дописи об"єднано, 14 Квітень 2016 ---
  діагноз поставлений щойно вчора. Документів з Центру Здоров'я Дитини ще нема, розрахункових рахунків теж.
  без цього ні фонди, ні сюжет на телебаченні неможливі
   
 7. Marcipanka

  Marcipanka Well-Known Member

  + трішки від мене. З Божою поміччю та молитвами нехай одужує маленька!
   
 8. Katrine

  Katrine Member

  +від мене. Нехай Катруся одужує і росте здоровенькою і щасливою дівчинкою!
   
 9. Kotenya

  Kotenya Well-Known Member

  Перерахувала сьогодні деякі кошти на карточку. Бажаю Катрусі здоров'я та швидкого одужання.
   
 10. magic

  magic Well-Known Member

  Іще трохи закинула грошиків для Катрусі! Чекаємо гарних новин!
   
 11. Calgary

  Calgary New Member

  + від Вікторії (Akina) за виконану роботу.
   
  • Подобається Подобається x 1
  • Зе бест! Зе бест! x 1
 12. algo

  algo СуперМодератор) Команда форуму

  Новини про Катрусю з ФБ
  16,04
  Вчора Катруся отримала перші хіміотерапевтичні препарати. До понеділка вона разом з мамою перебуватиме в лікарні під наглядом.
  Крихітка і мама потребують не лише матеріальної підтримки, а і молитви. Побічні ефекти, можливі від хімії - це біль в кістках і порушення травлення. Дай Бог щоб це виявилось у найменшій можливій мірі

  17,04
  Привіт, хотів би трохи прозвітувати стосовно збору коштів. З картки зняли 54 тисячі гривень, які зразу перевели в злоті. Завдяки хорошим людям вдалось купити злоті за дуже хорошим курсом на той час 6,72. Ще 540 гривень вийшла комісія за зняття гршей з банкоматів. Можливо через відділення було б без комісії, але то все ми робили на вихідних. Також перевели в злоті пожертви 1500 гривень і 100 доларів, які дали на руки.
  Всі ці кошти пішли на купівлю 10 000 злотих(які треба було внести, як такий собі депозит в клініці, з якого тепер будуть віднімати за всі обстеження, лікування та перебування в лікарні). Зараз на картці є 49 850 гривень.
  Десь приблизно на понеділок-вівторок обіцяють нам, що мають порахувати, скільки буде коштувати заплановане лікування. Дуже сподіваюсь, що то не буде дуже захмарна сума, але як дізнаємось, зразу постараємось викласти всі документи.
  Постараюсь ще окремим постом написати подяки. Але дуже дякую всім хто відгукнувся на допомогу, всім друзям і незнайомим людям, за підтримку грошима і добрим словом, або чимось іншим. Це й для мене урок, як треба допомагати іншим. Дякую дуже ще раз і хай береже вас Бог)

  17,04
  Ще коротенько про Катрусю)
  Малеча слава Богу виглядає добре, спить, гамає груди, навіть посміхається лікарям). Звичайно трохи плаче і капризує, але так є у всіх маленьки діток, не хочеться себе накручувати, що то може якісь побічні ефекти.
  Вона з мамою зараз ще в лікарні, покищо стежать за нею, як себе почуває. Також для того щоб відпустили в номер на час коли не дають ліки, ще Наді треба навчитись правильно промивати катетер, який вживлений Катрусі. Сподіваємось що завтра ввечір вже відпустять, правда ще треба буде зробити КТ(компютерну томографію) грудної клітки.
  Доречі, лікарка щойно дозволила вийти з візочком надвір трохи прогулятись). Постараюсь ще потім написати.

  13000353_1015815371799636_5771605663371992285_n.jpg 13001245_1015815308466309_8171351349178620215_n.jpg
   
  • Подобається Подобається x 29
  • Зе бест! Зе бест! x 1
  • мімімі мімімі x 1
 13. opron

  opron Well-Known Member

  +
  Здоров'я Катрусі і сили батькам. Хай Бог оберігає!
   
  • Подобається Подобається x 1
  • Зе бест! Зе бест! x 1
 14. SovaBa

  SovaBa noctua

  +
  Божої ласки для малечі
   
  Останнє редагування: 19 Квітень 2016
 15. VERO

  VERO Well-Known Member

  З фейсбуку (тато Катрусі).
  Про план лікування та звіт про кошти.
  Обстеження показало, що при першій операції в Україні не вдалось повністю забрати пухлину. Оскільки пухлина і зараз велика і зараз неможливо її забрати хірургічним шляхом, то спочатку потрібно пройти 3 (в разі необхідності всі 4) блоки хімії, після чого робиться МРТ. Якщо МРТ показує, що пухлина скоротилась і є можливість її видалити, то має бути проведена операція. Інакше буде продовжена хіміотерапія з додаванням ще одного, сильнішого, препарату.
  На МРТ і операцію покищо немає попередніх рахунків, так як для цього необхідно пройти хоча б частину лікування.
  Збір проводився на обстеження та перші 4 блоки хімії. Зараз збір тимчасово призупинений, тому що сума, на обстеження та хіміотерапію зібрана.
  Звичайно, будемо сподіватися, що лікування піде за планом, і не буде потреби в додаткових обстеженнях, постійній госпіталізації та лікування можливих наслідків хіміотерапї.

  ЗВІТ №1 за період з 27.03.16р. по 19.04.16р.
  Перша частина:
  Використано 1900 гривень(які були передані на руки готівкою) на МРТ обстеження в центрі NOVO. Загальна вартість обстеження склала: 2330 гривень. Решта було доплачено з особистих коштів.

  Друга частина:
  Сума до збору: 10 000 злотих (перший внесок у Варшавському Центрі Здоровя Дитини, для початку обстеження та лікування)
  Зібрано всього: 8635 злотих або 58 030 грн.(по курсу 6,72, курс нижчий ринкового). З них: Приватбанк: всього – 54 000 грн. (крім того 540 грн, вийшла комісія за зняття з банкоматів). На руки передали готівкою : 4030грн (1500 гривень та 100 доларів, переведені в 2530 гривні )
  Пояснення:
  1) Зараз вже використано на обстеження, анестезію, вживлення центрального катетера, ліки, медичну опіку та перебування в лікарні, і також перший день хімії з блоку – 7 473 злотих. Залишок складає: 2527 злотих, з них 1162 злотих з благодійних внесків.
  2) Умовна ціна одного дня хімії 857 злотих. Вона може відрізнятись, бо зараз порахована для дня, коли дають один препарат, а не два. Крім того це тільки орієнтовна ціна, оскільки можуть змінюватися кількість аналізів перед і після хімії та необхідна медична опіка.
  3) Кожен блок складається з 4 разів, коли приймається хімія, тобто орієнтовно за решту 3 рази з першого блоку: 857 * 3 = 2 571 злотих

  Третя частина
  Сума до збору: 10 284 злотих (на підставі попередніх розрахунків: 1 день хімії коштує 857 злотих, пораховано для 2, 3 і 4 блоків хімії, загалом 12 прийомів хімії)
  Зібрано всього: 10 747 злотих або 74 153 грн.(по курсу 6,9. ринковий курс). З них: Приватбанк: всього – 74 153 грн. (не врахована комісія за зняття з банкоматів).
  Пояснення:
  1) Враховується, що буде 2, 3 та 4 блоки хімії. В ході лікування буде точніше відомо, скільки їх необхідно буде пройти перед проведенням МРТ.
  2) Умовна ціна одного дня хімії 857 злотих. Вона може відрізнятись, бо порахована для дня коли дають один препарат, а не два. Крім того це тільки орієнтовна ціна.

  Також додаються фотографії документів з Польщі, ціна за МРТ та скріншоти з Приватбанківської виписки.
   
  • Інформативно Інформативно x 3
  • Подобається Подобається x 2
 16. Nyashka

  Nyashka Well-Known Member

  + трошки від мене...
  Катрусю, тримайся! Нехай станеться велике чудо для крихітки...
   
 17. cjomcjomka

  cjomcjomka Content - fairy

  молимось сьогодні за Катрусю. Нині в неї день прийому хіміотерапії.
   
  • Погоджуюся Погоджуюся x 10
 18. Bluemchen

  Bluemchen Well-Known Member

  + (вчора перерахувала). Здоров'я маленькому сонечку!
   
  • Подобається Подобається x 1
 19. HOPIC

  HOPIC Well-Known Member

  Пост вдячності.

  Сьогодні в Катрусі була хімія. Вона весь час чемненько дивилася великими очками на медсестер, які давали ліки, і загалом поводилася дуже мужньо, не знаю, чи це слово можна застосувати для такої двомісячної крихітки. Проте хімія дає своє, і в Катрусика посилився рвотний рефлекс незважаючи на введене протирвотне, і вона часто плаче, бо їй важко. Добре, що вона на грудному вигодовуванні, це її заспокоює і Катрусі не так боляче.

  Хочеться подякувати усім небайдужим до нас людям за турботу і допомогу, яка дуже важлива нам в цей складний час. Дякую Вам друзі, давно знайомі, зовсім недавно або навіть незнайомі досі за Вашу доброту та чуйне серце в боротьбі за життя нашої маленької Катрусі! Дякую за підтримку, волонтерство, хороші слова, поширення постів, збір коштів і молитву) Нехай Господь Вас всіх благословить, обдарує ласками та щедротами, і віддасть Вам сторицею! Як тільки ми отримаємо повну інформацію щодо необхідної суми коштів для подальшого лікування Катрусі, ми одразу Вам повідомимо. А зараз найбільше просимо молитись за Катрусю та нашу сімю.

  За ці два місяці дуже багато що змінилось, дуже багато яких труднощів та емоцій прийшлось подолати і пережити. Звісно ми стикнулись і з байдужістю, неделікатністю та грубістю. Але на нашому шляху зустрілось набагато більше людей, які допомогли нам, і здати кров для Катрусі на першу операцію, і лікар, яка допомогла поїхати на лікування, і навіть з державними довідками, які старались не затягувати їх виготовлення(хоч чесно, то було непросто, особливо коли ти розумієш, що часу можливо не так і багато) й з оформленням паспорту та документів на візу, та навіть в самому консульстві відгукнулись дуже оперативно, а ще хлопці, які допомогли добратись до Варшави, і місцеві, які допомагають, хто із візочком, а хто і навіть чимось смачненьким, та друзям, які навіть тут про нас не забувають).
   
  • Подобається Подобається x 38
 20. Zaychenya

  Zaychenya Пухнастик-гризун

  +від нас з чоловіком. @HOPIC з Божою допомогою ви переможете і будете здорові. Цьомайте свою красуню!
   
  • Подобається Подобається x 1
 21. HOPIC

  HOPIC Well-Known Member

  наші вихідні пройшли під знаком "соплі і кашель в 2міс дитини".
  ні, то ще навіть не буди соплі і не починався кашль до вечора суботи, а вже в 6 ранку в неділю ми топали у відділення з думками "тільки не запалення легень". мала кашляла так, ніби ковтнула 3 слимака((( ні, слава Богу легені чисті і температура тільки 37, тому морська вода - то наше всьо. але як швидко воно причепилося на подразнене рвотою горлечко(((
  нам позичили зволожувач - в нас аж 43% з мокрим рушником на батареях (так, тут тепло), лікар виписала рецепт га кепельки до носа, нас ще завтра будуть слухати.
  але 2 міс! і соплі(((( от що буває, коли не гріти дітьо в слінгу і бути в лікарні
   
  • Подобається Подобається x 7
  • Погоджуюся Погоджуюся x 2