Допоможіть комп'ютерному чайникові

Тема у розділі 'Техніка', створена користувачем UnLikE, 10 Липень 2009.

  1. lady Yar

    lady Yar Well-Known Member

    Дякую, спробую Adblock. Чи можна просто скачати в неті? В мене антивіруска Касперського, наче була найкраща, користуюся вже років 5, щороку оновлюю. Зараз не дуже задоволена.
     
  2. loveterapy

    loveterapy Матуся-Анюсі

    Це розширення, додаток для браузера.

    Надіслано від мого SM-G350E, використовуючи Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. Demetra

    Demetra Well-Known Member

    На ноутбук перевернулася ваза з квітами через перетяг. Мене в дома не було, прийшла, а він не вмикається. Чоловік розкрутив, в середині все мокре. Злий, каже що можна викинути... В когось таке було? Що робити? Може можна ще врятувати? Чи починати збирати на новий...
     
  4. algo

    algo СуперМодератор) Команда форуму

    @Demetra чоловік каже просушити і нести на сервіс. Там скажуть. Якщо кава молоко то погано. А чкщо вода то можна врятувати)
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. loveterapy

    loveterapy Матуся-Анюсі

    А може Ваш чоловік ще підкаже, якщо кольоровий струменевий принтер погано/розмито друкує лише чорним кольором, то справа у чорному картриджі чи у принтері? Бо інші кольори друкує без розривів/ горизонтальних полос.

    Надіслано від мого SM-G350E, використовуючи Tapatalk
     
  6. algo

    algo СуперМодератор) Команда форуму

    @loveterapy в картриджі. Можна пробувати його на чистку здати, але ліпше новий
     
    • Подобається Подобається x 1
  7. loveterapy

    loveterapy Матуся-Анюсі

    О, то добре. А у нього там нема часом на роботі до Епсона Tx 117?

    Надіслано від мого SM-G350E, використовуючи Tapatalk
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  8. Divchyna vesna

    Divchyna vesna Юна фіялка

    Почалась спека, а з нею почав грітись ноут і вирубуватись. Вентилятор практично не вмикається.
    Шукала в нет програмки, щоб його "розкрутити", але ж я село.
    Причому, охолодження працює як собі хоче. То вмикається відразу після запуску ноута і тоді стабільно 38-42 градуси. То не вмикається взагалі і тримається на 75-85 градусах. Запускаю гру або більше вікон в браузері, чи фільми на закачку - капці. Гріється до 90 і вирубується.
    Доступ повітря є. На коліна, ліжко не ставлю. Вже як температура доходить до критичної, або переводжу в сплячий режим, або ставлю на підлогу.
     
  9. OxyFoxy

    OxyFoxy Посиденька-непосида

    В мене таке було, то міняли термопасту. Але все одно було так, що раз через раз я дула зі всієї дурі на вентилятор, щоб його розігнати. Ще може бути, що на вентилятор налипло пилюки, то було б добре зняти і почистити.

    Надіслано від мого IQ4502 Quad, використовуючи Tapatalk
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  10. Akina

    Akina Така, як всі, - лиш крила з-за плечей :)

    Бігом чистити вентилятор і дійсно термопасту міняти (я тепер в курсі, бо муж у мене сам таку профілактику нашому ноуту раз на кілька місяців робить, то я уже в деталях роздивилася ту поцедуру :girl_crazy:)
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  11. Divchyna vesna

    Divchyna vesna Юна фіялка

    З термопастою я ше піжду. А чи можна прочистити вєнтік, не розбираючи ноута? :girl_crazy:. Бо таки думаю, шо там пилюки океан.
     
  12. Made in USSR

    Made in USSR Well-Known Member

    лучче ні нада)) я так чекала аж поки вентилятор не згорів... прийшлось міняти. Деякий час працювала без нього, але то було як по мінному полю гуляти...
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  13. Руда Лисиця

    Руда Лисиця Шопоголік :-)

    окрім наведених вище порад, я б радила ще взяти підставку під ноутбук з охолодженням. Річ хороша і помічна.
     
    • Корисно Корисно x 1
  14. Divchyna vesna

    Divchyna vesna Юна фіялка

    Пишу, може комусь в нагоді стане.
    Віддала ноут до ремонту. Почистили, поміняли термопасту. Два чи три дні попрацював - капці.
    Знову в ремонт. Вже не знаю, що робили. Пропрацював дві години - капці.
    А потім прийшов до мене майстер по одному дєлу, а заодно ще й глянув ноут. Вентилятор чистий, термопаста поміняна. А проблема в тому місці, де дротики припаяні до вентилятора. Як він мені пояснив: імпульс на вєнтік йде, а від вєнтіка фанарь, хоча прокручується легко. Натиснув на місце, де дротики припаяні - другий день ноу проблєм . Але вентилятор треба таки помінєти при нагоді.
    Вот такіє пірагі.
     
    Останнє редагування: 17 Серпень 2016
    • Подобається Подобається x 2
    • Інформативно Інформативно x 1
  15. Svjatkova

    Svjatkova Well-Known Member

    Допоможіть чайнику!
    Завжди працювала лише із альбомами Пікасса- просто та зручно для моїх СП.
    Тепер чомусь вона пропала і всі мої альбоми автоматом перевели в Гугл фото(((
    Отже, я створила Альбом1 для збору ростовок, потім перенесла-скопіювала частину фото в інший альбом2, щоб легше дівчатам було розібратися що я замовлятиму. Потім почала робити те, що я роками завжди робила в пікасса - в альбомі1 редагувала підписи під фото вже на нове замовлення. а вся інформація первинна в мене зберігалася в альбомі2. Почала робити і тут таке. а мені чомусь стерлася інформація одночасно в двох альбомах :girl_cray: - чому так?? як мені робити редагування тепер??
     
  16. Arika

    Arika Well-Known Member

    Потребую поради для "чайника" )))) :
    Купили 11 місяців назад планшет Асус (медель не знаю, бо не маю біля себе, в районі 3 тисяч коштував). Спочатку батарея тримала довго, заряджала раз в кілька днів. Купили доньці як подарунок, в основному використовується нею для ігор, раніше я якось не звертала увагу на батарею, бо донька сама ставила на зарядку і сама періодично бавилися на ньому. А десь місяць тому звернула увагу, що батарея дуже швидко сідає, нариклад ставлю на зарядку на ніч, потім протягом дня 1-2 год бавиться, то ввечері вже повністю розряджений. І навіть якщо повністю зарядити, щоб просто лежав включений і не бавитися, то через день-два батарея знову повністю розряджена. Скоро напевно без зарядки працювати зовсім не буде. То за рік часу так батарея сіла???? Чи як? Бо я зовсім "чайник" в таких питаннях. То нормально, чи це щось з планшетом? То батарею потрібно нову купляти чи як? Буду вдячна за будь-яку корисну інформацію!
     
  17. algo

    algo СуперМодератор) Команда форуму

    @Arika швидше за все нову. Але ще може бути що скачана якась програма - гра яка працює в фоновому режимі і садить батарею. Десь має бути можливість подивитись в настройках ,що бере енергію
     
  18. Arika

    Arika Well-Known Member

    А що саме я маю шукати в налаштуваннях, не підскажете? Тобто це норм, що батарея за рік не дуже постійного користування практично "здохла"?
     
  19. Hermi

    Hermi Well-Known Member

    Перше що треба подивитись чи у Вас не включений GPS (він може так садити батарею), можете встановити програмку - Clean Master, почистить пам'ять і зніме не потрібні процеси. + можливо Ваша дитина грає ігри, які так садять батарею, в мене на телефоні є одна (нічого особливого, просто треба збивати кульки, інтерфейс примітивний, здається називається Льодовиковий період), то за 1,5 години вона розряджає телефон на 60%, без гри тел тримає більше доби.
    +перевірте яскравість екрану, чим більша яскравість, тим швидше сідає батарея.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  20. Arika

    Arika Well-Known Member

    Дякую за інформацію. Ігор нових ніяких не має, просто не можу зрозуміти як планшет тримав 3-6 днів, а тепер до 1 доби. А за GPS треба глянути. Ту програму, про яку Ви пишите, треба скачати в неті і поставити в планшет????
    А взагалі, скажіть могла би так "зноситися" батарея за рік "невеликого" користування (якщо справа не в іграх та інших програмах?