Допоможіть вибрати нетбук :))

Тема у розділі 'Техніка', створена користувачем Олюнчик, 28 Квітень 2010.

  1. Масік

    Масік Well-Known Member

    Відповідь: Допоможіть вибрати нетбук :))


    понадивлялася в неті пропозицій , захотілося чогось кольорового, а в шоці і фоксмарті все чорне :sad:
     
  2. Insolence

    Insolence Living The Dream

    Відповідь: Допоможіть вибрати нетбук :))

     
  3. levandivka

    levandivka З яйцями...

    Відповідь: Допоможіть вибрати нетбук :))

    Купувати львів'янам у магазині!? :khomyak::khomyak::khomyak:
     
  4. Масік

    Масік Well-Known Member

    Відповідь: Допоможіть вибрати нетбук :))

    а де ви пропонуєте ?
     
  5. Vероніка

    Vероніка Never give up

    Відповідь: Допоможіть вибрати нетбук :))

    Користуюсь нетбуками обох цих фірм, якістю і їх роботою задоволена, тут вже обирати вам по параметрам.
     
  6. sani

    sani New Member

    Відповідь: Допоможіть вибрати нетбук :))

    інтернет магазин, або гуртовня, (але у Львові нема таких гуртовень щоб дешевше інет магазину було, НЕО, ТДБ, Юг, і тп ціни гнуть нехілі :sad: в нет магазинах дешевше)
    Переваги:
    1. дешевше
    2. Запакований товар і ніхто свої руки туди не пхав ...
     
  7. Heureuse

    Heureuse вірю...

    Відповідь: Допоможіть вибрати нетбук :))

    ок, а як в них з гарантією?
    і до кого звертатись в разі поломок чи несправностей?
     
  8. Масік

    Масік Well-Known Member

    Відповідь: Допоможіть вибрати нетбук :))

    купила сьогодні acer в фокстроті ціна зі знижкою 1500 грн., думаю на рік вистачить :) , але для роботи в не в принципі вимог до параметрів особливих не було , бо маю 2 ноутбуки, а це так в сумочку , щоб завжди під рукою був. Хоча коли занесла до знайомого щоб встановив програмки , то сказав що це старі залишки і таких уже не возять :sad: але для роботи в неті вистачить.
     
  9. raspberry

    raspberry Well-Known Member

    Відповідь: Допоможіть вибрати нетбук :))

    На 8 березня чоловік подарував мені нетбук Lenovo S10-3s білий за 2600 грн. Спочатку було досить не зручно після ноута, але згодом звикла. Трохи довго думав, але чоловік поставив замість Вінди Убунту (Лінукс) і тепер нетбук у мене "літає". Батарея тримає приблизно 7-8 год.

    ---------- Додано в 22:29 ---------- Попередній допис був написаний в 22:27 ----------

    Мій куплений на deshevshe.net. Рік гарантії і в разі поломки звертатись до них в офіс.
     
  10. vikulyamamulya

    vikulyamamulya Well-Known Member

    Відповідь: Допоможіть вибрати нетбук :))

    В мене нетбук Acer (aspire one)[​IMG]
    дуже ним задоволена. Компактний, при потребі завжди ношу з собою в сумці, без підзарядки працює дві години, великий розмір пам"яті. Цілком хороший варіант.
     
  11. orestpr

    orestpr New Member

    Відповідь: Допоможіть вибрати нетбук :))

    а чого б просто не купити собі tablet PC для таких цілей як інтернет і трохи офісних документів в дорозі. Мультемедійний контент на сучасних "таблетках" майже весь йтиме на УРА. А вага в рази менша. ТО так, для інформації....
     
  12. GONE BABY GONE

    GONE BABY GONE Well-Known Member

    Відповідь: Допоможіть вибрати нетбук :))

    Нещодавно стала власницею нетбука HPmini 2145DX.

    [​IMG]

    Перш за все сподобався мені своїм дизайном,і характеристики були не погані.Мені не потрібно було купу памяті і ще чогось,бо на такі речі в мене є домашній компютер,та ноутбук.
    А цей потрібно для нету,та щоб можна було з собою на навчання,чи в подорожі взяти,щоб був маленький і компактний.
    Минулого року,як хотіла купувати,то мене відрадили,бо нетбуки погані,і дивитись на них відео чи фільми дуже погано,але цього року мені його подарували,та й всі негативні відгуки відпали.
    Бо фільми на ньому зручно дивитись і якість така ж,як і на ноутбуці.
    Батарея тримає довго,що також зручно,в середньому 5-9 годин.
    Дуже легенький,мало забирає місця в сумці.
    Зручний і простий в користуванні.
    Щодо ціни то в одному з львівських магазинів бачила 3888грн.
    Мій не знаю в скільки обійшовся,та точно дешевше думаю доларів 300 правда купували мені його в США.
    Купила там же в США до нього пару модних чехолів і дуже задоволена подарунком :)
     
  13. Furore

    Furore New Member

    Відповідь: Допоможіть вибрати нетбук :))

    Мабуть, хоча б тому, що за ті ж функції, ціна в декілька раз дорожча. :girl_devil:
     
  14. orestpr

    orestpr New Member

    Відповідь: Допоможіть вибрати нетбук :))

    абсолютно згідний з висотою цін на бренди, але якщо "цяцька" не є основною для роботи, а просто для дорожніх потреб - то тут можна ризикнути з китайським виробником і замовити з "діалекстріму" ...ціна вирівняється :)
     
  15. Barabushka

    Barabushka Member

    Для мене краще ноутбук. Нетбуки я не можу сприймати як повноцінну техніку. Максимум, як дорожній варіант, та й то...
    По моделям. У мене зараз HP 250 (2RR94ES) UA.Модель вже вважається не новою, але мене цілком влаштовує. Попередній був Dell Latitude E6510, служив мені десь 6 років вірою і правдою.
    Щодо Acer... ну, про них кажуть, що вони не дуже якісні.
     
    Останнє редагування: 4 Травень 2020
  16. phobika

    phobika Well-Known Member

    Нуууу, за 9 років (останній пост в цій темі датований 2011 роком) трохи інше бачення техніки в людей в принципі.
    Зараз телефон для мене заміняє всі функції, які були найвживанішими в 2011 на нетбуці. Хіба курсову було би на смартфоні важко писати:girl_smile:
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  17. Barabushka

    Barabushka Member

    Я виявилась трохи некрофілом)). Не подивилась на дату поста.
    Так отож)). Я зараз навіть не знаю, чи випускають ноути, чи вони залишились "на свалці історії".
    Для спілкування цілком вистачить і смартфона, тим більше флагмани зараз такі, що деякі ноутбуки і поруч не стояли)).
    Особисто для мене(і не тільки для мене) ноутбук це більше інструмент для роботи.
     
  18. Руда Лисиця

    Руда Лисиця Шопоголік :-)

    та випускають ноути, ще й огого. Ігрові, з тач-екранами, потужні. Але так, це більшою мірою інструмент для роботи.