Допоможіть вибрати праску

Тема у розділі 'Техніка', створена користувачем Пупсик, 25 Січень 2010.

  1. bioland7

    bioland7 Well-Known Member

    Відповідь: Допоможіть вибрати праску

    І легко нею розпрасовувати речі порівняно зі звичайною праскою? Вартує купляти?
     
  2. Almariel

    Almariel Well-Known Member

    Відповідь: Допоможіть вибрати праску

    у нас Braun3670, вже 3 роки точно (може й більше). повністю задоволена (але тюль на карнизі не прасую). а от батьки нещодавно купили Бош (не знаю точну модель), то виявилась бракована, але полагодили безкоштовно в сервісному центрі.
     
  3. Ksusha

    Ksusha Well-Known Member

    Відповідь: Допоможіть вибрати праску

    Ми купили праску Braun Optistyle років 5 тому. При виборі праски звертали увагу: 1. Потужність - маємо 2100 вт, 2. Розхід пари - 75 г/м. Далі, я дуже не хотіла легкої праски по вазі, тобто вибирала важчу (то чисто моя мулька). Ще дивилися на підошву - керамічна мене не зацікавила, оскільки може тріснути і тоді все, капец прасці. І ще мене цікавило, яку воду можна заливати в резервуар, бо є праски, яким тільки дистильовану подавай. Таке мені явно не підходило. Прасуєм ми нашою Браун вже 6 рік і досить задоволені (читай задоволена).
     
  4. KrOlenka

    KrOlenka Member

    Відповідь: Допоможіть вибрати праску

    А в нас праска Tefal ultragliss з керамічною підошвою,має сильний паровий удар,користуємось вже 3,5 років і дуже задоволена нею:girl_yes2:
     
  5. olangel

    olangel Well-Known Member

    Відповідь: Допоможіть вибрати праску

    Може хтось порадить?Хочу купити парову праску, не для того щоб повністю звиклу праску замінити,а так, для меблів або м"яких іграшок,візочок почистити,ну або дитячий одяг паром,щоб праскою не вовтузити.
    Це має бути, щось такого плану
    Може хтось таким користувався?
     
  6. chichika

    chichika Member

    Відповідь: Допоможіть вибрати праску

    А я вішаю ще вологу, тільки випрану і викручену в машинці тюль відразу на карниз. :girl_smile: І від попрасованої вона нічим не відрізняється...
     
  7. bioland7

    bioland7 Well-Known Member

    Відповідь: Допоможіть вибрати праску

    В мене власне з тефлоновим покриттям і є, фірми Tefal.
    Я купляла її щоб поверхня прасу не залишала на одязі блиску...
    Але ця поверхня не виправдала моїх сподівань, оскільки прасує вона слабенько, не розігрівається так добре, як металічна поверхня, тому прасую завжди з відпаром,хоча і це достатньо не допомогає щоб гарно розпрасувати одяг....
    Мого терпіння хватило на 3 роки, тепер однозначно вирішила купувати із звичайною поверхнею. Зацікавилася праскою Electolux, чи хтось має цієї фірми праску?
     
  8. murawka

    murawka New Member

    Відповідь: Допоможіть вибрати праску

    Хочу купити мамі подарунок. Вагаюсь між двома прасками: Гореніа і Ровента. Потужність: 2300 і 2400 вт. відповідно. Досить важкі. Підошва більше подобається у Гореньє. А ось швидкість розбрискування мені ні про що не говорить. Може, хтось має такі і порадить, яка краща?
    А ще на вул. Науковій бачила фірмовий салон Гореніа. Хтось там був? Які ціни і чи є там праски?
     
  9. oksibly

    oksibly New Member

    Відповідь: Допоможіть вибрати праску

    Пригляділа собі праску ось таку [​IMG]
    Потужність 2000 Вт; Постійна подача пари до 30 г / хв; Паровий удар 95 г / хв; Обсяг резервуару для води 300 мл. Думаю, що буду брати :girl_dance:
     
  10. irinkakosiv

    irinkakosiv Member

    Відповідь: Допоможіть вибрати праску

    я такою праскою користуюся вже років зо 6. Купляла в нас ; задоволена нею дуже.
    Аж нарешті цієї зими перестала мені включатися, то мусіла купити нову, а цю шкода було викинути, то віддала в ремонт.Поремонтувала за 60 грн.( поміняли терморегулятор) і працює далі, так що тепер маю дві.
     
  11. Jeanjerry

    Jeanjerry Active Member

    Відповідь: Допоможіть вибрати праску

    А потужність краще щоб була менша чи більша, бо я в цьому не розбираюся? :)
     
  12. bioland7

    bioland7 Well-Known Member

    Відповідь: Допоможіть вибрати праску

    Там ціни на побутову техніку дуже високі. Вигідніше купити через нет однозначно.

    ---------- Додано в 07:54 ---------- Попередній допис був написаний в 07:52 ----------

    Краще з більшою потужністю, тоді паровий удар в прасці може бути сильнішим,
    тобто краще розпрасовує одяг при потребі.
     
  13. manka

    manka Member

    Відповідь: Допоможіть вибрати праску

    а чим ви ту підошву чистите?

    ---------- Додано в 12:48 ---------- Попередній допис був написаний в 12:34 ----------

    В мене є один з великим резервуаром на воду (2л)
    Зручно коли багато прасування - не треба постійно воду доливати.
    І другий (купила поки перший був в майстерні)
    Чомусь дуже швидко поверхня керамічна забруднюється і важко чиститься.
    До того мала праску від виробника "Сатурн". Дуже була нею задоволена.
     
  14. rafaelka

    rafaelka New Member

    Відповідь: Допоможіть вибрати праску

    Мені праску подарували (вона йшла за акційною ціною) фірми VITEK VT-1201. Одним словом, краще би я сама собі дорожчу купила, бо праска жахлива, при кожному гладженні вона забруднюється, одяг ніби не пропалюється, але на самій прасці постійно прилипають волокна тканини. Нічим не можу відчистити, олівці спеціальні не допомагають. Паровий ефект цієї праски не виправдовує себе, одяг не прогладжується нормально. Краще купити одну дорогу....ніж мати декілька дешевих.)
     
  15. Gentle

    Gentle Well-Known Member

    Відповідь: Допоможіть вибрати праску

    А через нет дають гарантію?
     
  16. bioland7

    bioland7 Well-Known Member

    Відповідь: Допоможіть вибрати праску

    дивлячись якого виробника праску купляєте.
    Якщо виробник офіційно існує в Україні, то переважно дають гарантію сервісного центру цієї фірми-виробника, гірше з тими виробниками,які не зареєстровані в Укр, тоді гарантію дають,але тоді буде гарантія типу "від ПП"Івана":)
    я користуюсь послугами вже перевірених мною нетмагазинів,які мають офіс у Львові,
    до яких можна під"їхати перед купівлею і оглянути товар, або можна(або варто) передзвонити до того нет-магазину,де плануєте купляти техніку і уточнити відносно гарантії, від кого вона буде. :)
     
  17. oksumoron

    oksumoron Active Member

    Відповідь: Допоможіть вибрати праску

    в мене вже рік ось така от праска від ровенти!
    [​IMG]
    дуже задоволена, має достатньо потужності, що в більшості випадків і не використовую 3 рівень нагрівання!
    чистенька підошва, дуже просто в користуванні, без наворотів, які в кінцевому результаті і не використовуєш!
    задоволена дуже, єдине що вона трішки важка, тому довго тягати нею по дошці прасувальний, дається в знаки!
     
  18. murawka

    murawka New Member

    Відповідь: Допоможіть вибрати праску

    Я вчора на таку задивлялась. :girl_in_love:Те, що важка, мені подобається. Тільки ціна 1069грн. завелика. Буду чекати великодніх акцій або візьму дешевшу Гореніа.
    Цікаво, чи дійсно вона виготовлена у Німеччині? Бо Гореніа- Турецька збірка, я німецькій якості більше довіряю.
     
  19. Virginia

    Virginia Well-Known Member

    Відповідь: Допоможіть вибрати праску

    Дівчата, а хтось має парову систему? Ось таку:
    [​IMG]
     
  20. Ніколь

    Ніколь Well-Known Member

    Відповідь: Допоможіть вибрати праску

    Якщо конкретно таку як на фото то немаю, але якщо в загальному таку парову систему, то в мами моєї така. Вона задоволена нею на всі 100%, бо праскою звичайною прасує хіба що рушникита постільну білну, все решта прасує тою праскою. Блузки, брюки, піджаки, куртки, та навіть штори.
    Мене стримують від купівлі - габарити того девайсу.