Допоможіть врятувати 2-річного Артема! Саркома кістки ніжки 3 ст.

Тема у розділі 'Доброчинність', створена користувачем sweety lana, 8 Жовтень 2012.

  1. sweety lana

    sweety lana New Member

    Відповідь: Допоможіть спасти 2-річного Артема! Саркома кістки ніжки 3 ст.

    Читала лист від мами Артема зі сльозами на очах.
    Новини від 21.03.2013

    Привіт, наші Дорогі!

    "Минулі два тижні лікування виявилися дуже нелегкими. І нам є, чим з вами поділитися.

    Черговий блок хіміотерапії Темушка переніс важко. Як і очікувалося, стався обвал показників крові, незважаючи на активну підтримуючу терапію. У підсумку ми не обійшлися без вливання тромбоконцентрату і R-маси (крові). Слава Богу, тут це питання вирішується автоматично, оскільки є Банк крові, і без пошуку донорів ми отримуємо все, що необхідно. Радує те, що не тримають узаперті в стінах лікарні на протязі всього блоку. Тому потихеньку, перебуваючи в режимі переміщення між будинком і лікарнею, ми стали видиратися, що дозволило хірургам із клініки Іхілов спланувати дату нашої госпіталізації і установки апарату, про який я повідомляла раніше.

    Сьогодні ми лягли в Іхілов і очікуємо завтрашнього дня. Сподіваюся, що апарат буде успішно встановлено, і ми зможемо продовжувати хіміотерапію в Шнайдер. "

    Таким був початок мого повідомлення, яке я писала вам 19 березня вранці ... Ви вже вибачте, я залишила його недоторканим.
    У другій половині того ж дня все перевернулося з ніг на голову.

    Детально проаналізувавши результати МРТ, зробленого напередодні госпіталізації, і порівнявши їх з попередніми, лікарі обох клінік в режимі телеконференції взяли беззастережне рішення змінити плани, а саме: видалити пухлину негайно і, на жаль, часу на подовження зони росту кістки над коліном не виявилося. Як нам пояснили, змінилася структура самої пухлини, що сталося внаслідок її адаптації до хімії. Іншими словами, хімія їй більше не така страшна, і в будь-який момент пухлина може розростися в геометричній прогресії. Такому ризику піддавати нашого маленького Героя було не можна!

    20 березня в 13:10, зібравши волю в кулак і зціпивши зуби, я занесла темку в операційну і довірила в руки лікарям ... Операція тривала 5 годин.
    Емоційний аспект я опускаю. Поки складно оволодіти собою і адекватно описати все, що відбувається в той день.

    Слава Богу, цим Докторам-чарівникам вдалося врятувати ногу синочку. В ході операції поставлено тимчасову пластина замість ураженої частини кістки. Колінний суглоб довелося видалити. Як ви розумієте, на сьогоднішній день ми маємо пряму ніжку.
    В цілому операція пройшла успішно. Темушка швидко прийшов у себе. Коли мене завели в післяопераційну палату, він був у свідомості і хрипким голосом мені видав: "Вантажівка ..." Через пару хвилин: "Мамочко, я хочу сісти!" і обдарував мене ніжною посмішкою. Без коментарів ... Кілька годин ми пробули там під місцевою анестезією.
    Ніч і половину сьогоднішнього дня провели в реанімації (для перестраховки після такої складної операцією). Спасибі медперсоналу за допомогу і підтримку.
    Зараз ми знаходимося в хірургічному відділенні. Тьомка мужньо справляється з болем (звичайно, проводиться постійне знеболення), виконує всі інструкції медперсоналу, сумлінно ворушить пальцями на нозі (що дуже важливо), правда поки не їсть: (((

    Мабуть, ніхто з нас поки не віддає звіт того, що відбулося. Але, як би це дивно не прозвучало з мого боку, перебуваючи в стані шоку, я внутрішньо, десь дуже глибоко, стала спокійніше - пухлину видалили ... Не було сил спостерігати за тим, як вона заподіює біль Артему, і слухати, як він просить свою "ваву" не хворіти. В душі кожний з нас просто божеволів від думки, що в будь-який момент ця "вава" може пускати метастази і т.д.

    Попереду Артема чекає післяопераційні реабілітація, продовження хіміотерапії в Шнайдер.

    Виконана операція - це початок довгого шляху. Темушке потрібно зміцніти, щоб можна було приступати до відновлення колінного суглоба. Принаймні, хірурги налаштовані оптимістично. Складність нашого випадку їх не лякає, що нас радує, звичайно.
    А на найближчий час наше завдання - повністю вилікуватися і закріпити результат. Тому всі страхи геть. З надією, вірою і любов'ю йдемо далі ...

    На цьому прощаюся до наступної звісточки.
    Нехай береже вас Господь!

    З повагою, Ольга Доброхлеб
    Мама найкращих у світі Синів





    Переводчик Google для бизнеса –Инструменты переводчика
    переводчик сайтов
    служба "Анализ рынков"
    Отключить моментальный перевод
    О Переводчике GoogleМобильная версияКонфиденциальностьСправкаОтправить отзыв
     
  2. sweety lana

    sweety lana New Member

    Відповідь: Допоможіть врятувати 2-річного Артема! Саркома кістки ніжки 3 ст.

    Новини від батьків Артема.
    Стан на 24.04.2013

    Доброго дня, наші Дорогі! Занадто велика перерва вийшла між моїми інформаціонками ...Знаю, що багатьох з вас змусила хвилюватися. Ну, ви вже не судіть суворо. Місяць пролетів дуже швидко і, як ви розумієте, був насичений емоціями.
    Біль, морфін, сильний біль, багато морфіну, відмова від їжі, перша посмішка, жадібне поїдання тушкованого курячого стегенця, крісло-каталка, ковток свіжого повітря, невимовна радість від кульки з зображенням улюбленої «тачки» Маквіна, вихоплений з ігрового автомата м'який пінгвін чомусь у капелюсі і з квітами J, повернення додому, депресія, раптом звідкись з'явилося самовладання і гучна заява: «Мамо, я хочу рухатися!», перші кроки, впевнено став на ноги: «Ось бачиш, мам, виходить! А вава скоро заживе! ".
    ..Але про все по порядку. Перші два дні в постопераційному відділенні видалися вкрай непростими. Цілодобове знеболювання, купа трубочок звідусіль, сон, психоз через неможливість заснути в улюбленій позі, стоячи на колінах і, вибачте, попою догори. Сильний біль при найменшому русі і несамовитий крик «Допоможіть! Допоможіть! »(Темка чомусь ніяк не запам'ятає, що в однині потрібно говорити« допоможи »). Ви б бачили обличчя медперсоналу, забігали в палату на цей крик, з подивом, що не так! Вони реагують на кожен сигнал апаратів, на кожне прохання, а тут ... Правду кажуть, сміх крізь сльози!Синулька, бідний, спочатку нічого зрозуміти не міг (досі, до речі, він не задає ніяких питань про те, що йому зробили).На третій день прийшов доктор з неординарним проханням зняти мені самій пов'язку з ноги. Вони вважають, що так буде комфортніше дитині, якщо ножиці будуть в руках у мами. Страх скував, перше бажання довірити цю процедуру фахівцям, але Тема сам розрулив ситуацію: «Мам, знімай акуратненько. Я допоможу. »Ну так ... Він сміливіший за мене. Але хіба я могла підвести сина? Зняла. На четвертий день вдалося трохи нагодувати цього сміливця і пересадити у крісло-каталку з обладнаною спеціальною дощечкою для ноги. Потрапивши в коридор, Тема радісно вітав рибок, вальяжно плаваючих в акваріумі, щедро роздаровував медсестрам повітряні поцілунки, чим заробив собі прізвисько «sweet boy» та дозвіл виїхати на вулицю. Легкий вітерець і ласкаві сонячні промінчики явно підняли настрій. А набута повітряна кулька, про яку я писала вище, зафіксувала позитивний настрій Артема. Удача в той день просто «перла», і ми заволоділи класним пінгвіном з ігрового автомату, який тепер сидить на дивані у нас вдома і з посмішкою спостерігає за всім, що відбувається в житті сім'ї Доброхліб.На п'ятий день свобода - нас відпустили додому! А тут, як кажуть, і стіни лікують.
    Нам дали час на відновлення, ніякої хімії, обстежень. Це час також був необхідний для проведення досить обширного дослідження витягнутої пухлини.Перші дні вдома були не дуже райдужними, тому що Темка почав хандрити, проводив велику частину часу на дивані, втупившись в екран ноутбука і в двохсотий раз слухаючи чергову історію Дори ... Чомусь саме цей мультфільм Артему припадає до душі, коли йому важко (а потім йому подобається з розумним виразом обличчя мене тестувати, куди подівся фургончик з морозивом, навіщо Шахрай вкрав карту і т.д.). Коли син в хорошому настрої, перевагу віддає добродушному Лунтіку, Віні-Пуху, Фунтику і т.д. Депресія долала дня три, а потім Тема відчув прилив сил, що виразилося в його вигуку: «Мамо, я хочу рухатися!». Звичайно, ми з чоловіком очманіли, коли він самостійно спустився з дивана і перший раз дав навантаження на ніжку. Болю не було. Зробивши спробу зробити крок, Артем повільно почав сідати на підлогу, самостійно підтримуючи прооперовану ногу.Ще заздалегідь ми з чоловіком почали обговорювати питання, як полегшити Артему пересування після операції, як навчити його ходити. Наша тривога і суєта виявилися помилковими.Син впорався сам. Йому знадобилося ще пару днів, щоб зробити перші кроки, тримаючись за предмети меблів, стіни. Я не знаю, чому він відмовлявся від допомоги. Характер, мабуть ... Та й в очах молодшого брата треба бути завжди прикладом мужності і відваги. Так вони разом вчаться ходити (молодший синулька, до речі, теж вже впевнено стоїть на ніжках да пританцьовуєJ). На сьогоднішній день Темушка повільно ходить без будь-якої опори на вулиці, вдома доводиться часто прискорюватися в ходьбі, бо треба встигнути відвоювати свою улюблену машинку у брата. Багато малює (кольори, слава Богу, вибирає райдужні!).
    Отримавши результати гістології, ми заступили на черговий блок хіміотерапії. Прокапали і в даний момент знаходимося будинку з низькими показниками крові, їздимо на контроль. Позавчора прокапали тромбоконцентрат. Чекаємо стабілізації стану та на наступний блок ...Попереду ще довгий шлях лікування. Спочатку онкологія, потім пластику ноги.З Божою допомогою ми впораємося з цією підступною недугою, яка якісно змінила наше життя, та й не тільки наше, мабуть ...Ви вже вибачте за настільки довге оповідання. Можливо, я надмірну увагу приділила деталям. Але ми з чоловіком живемо зараз ними ... Та й взагалі, по-моєму, людське життя складається з деталей. На жаль, дуже часто ми не хочемо помічати їх, дуже часто нам ніколи ... У будь-якій ситуації шлях до порятунку - фіксувати деталі того, що відбувається, радіти їм, на деяких вчитися, ну а деякі просто опускати ...

    ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ
    Минаючи етапи передопераційної хімії, оперування і постоперационной реабілітації, знаючи подальшу схему лікування і підвівши підсумки, ми припиняємо збір коштів.

    Дорогі наші, важко висловити словами ті почуття, які ми, батьки Темка, відчуваємо. Одним словом - подяка, ще - низький уклін. Біда, що увірвалася в наш будинок, пройшла через ваші серця. І тільки завдяки такій масовій підтримці з вашого боку ми не зламалися ... Сьогодні в кожному кроці Артема є ВАШЕ безпосередню участь! Спочатку у своєму подячному листі ми хотіли перелічити всіх, хто надав допомогу. Але настав такий момент, коли стало ясно, що зробити це буде складно, щоб нікого не упустити. Кожен з вас став частиною нашого сімейного літопису. Ми докладемо максимум зусиль, щоб у майбутньому син усвідомив масштаб кампанії з порятунку його життя і цінував кожен прожитий день!Бажаємо здоров'я і миру вашим родинам!

    З повагою, надією, вірою і любов'ю,
    Олексій та Ольга Доброхліб
    Батьки маленького Героя