Допоможіть зібрати речі для дітей дошкільного та шкільного віку в дитячі будинки

Тема у розділі 'Доброчинність', створена користувачем carolina, 18 Серпень 2011.

  1. carolina

    carolina Загублений

    Монах Іоанн збирає речі, одяг, шкільне приладдя для дітей дошкільного та шкільного віку для дитячих будинків Львівської обл. ("Рідний дім" Самбірський рн, "Добре серце" та інші) Давайте разом допоможемо. Не будьмо байдужими.
     
    Останнє редагування модератором: 18 Серпень 2011
  2. Neytasa

    Neytasa Well-Known Member

    Відповідь: Допоможіть зібрати речі для дітей дошкільного та шкільного віку в дитячі б

    Напишіть детальніше про діяльність Монаха Іоанна. Як відбуваються поїздки в дитячі будинки?
     
    Останнє редагування: 18 Серпень 2011
  3. Анастасия

    Анастасия New Member

    Відповідь: Допоможіть зібрати речі для дітей дошкільного та шкільного віку в дитячі б

    Добрий день! Маю дитячі речі для новонароджених і 3 місячних дітей,хотіла би віддати в дит будинок малютки,в кого е можливість забрати і відвезти їх тудИ?
     
  4. Savchenko

    Savchenko Member

    Відповідь: Допоможіть зібрати речі для дітей дошкільного та шкільного віку в дитячі б

    В спільноті Жіночий легіон України побачила атуальне повідомлення:
    Потреби загальні на всі будинки, речі віддаються волонтерам, а вони фасують згідно потреб кожного з будинків і завозять.
    Переписувалась з координатором, то просила робити облік речей, типу: цукерки - 1 кг, кофта 3 штуки тощо. Якщо хтось має якісь речі чи щось з даного переліку, то буду їздити забирати, можна визначити якусь точку популярну для здибанок на кожному районі і домовлятись за зустріч. Якщо є можливість переслати Новою Поштою, то пересилку оплачу. Сама живу на Левандівці.
     
  5. Seshat

    Seshat Альфа-баклажан

    Відповідь: Допоможіть зібрати речі для дітей дошкільного та шкільного віку в дитячі б

    Збираю речі для діток в дитбудинок у с. Верхнє Синьовидне. Вік від 4 до 18 років. Є хлопчики і дівчатка. Потребують одяг, взуття, іграшки, канцтовари, солодке. Речі підійдуть і б/в, але в хорошому стані. Можна також передати гроші, але краще купити щось. Збір до п'ятниці 5 квітня. По потребі можу зробити збір в декількох районах Львова. На вихідних поїде машиною колега мого чоловіка і все відвезе. Попрошу зробити фотозвіт.
    Не будьмо байдужими і заодно зробимо порядок вдома перед Великоднем:girl_tender:
     
  6. ckorpionsha

    ckorpionsha Well-Known Member

    Відповідь: Допоможіть зібрати речі для дітей дошкільного та шкільного віку в дитячі б

    Повіддаю речі свої для дівчат, розмір L-XL, та дещо з малого. Хто має можливість забрати їх від мене, зголосіться
     
  7. Seshat

    Seshat Альфа-баклажан

    Відповідь: Допоможіть зібрати речі для дітей дошкільного та шкільного віку в дитячі б

    Дякую всім, хто відгукнувся! Речі зібрано і завтра поїдуть до діток!:girl_claping::girl_in_love:
     
  8. MIra

    MIra Active Member

    Відповідь: Допоможіть зібрати речі для дітей дошкільного та шкільного віку в дитячі б

    Віддам пакет одягу від народження десь до 3 міс, дещо і до 6 міс.
     
  9. oma

    oma New Member

    Відповідь: Допоможіть зібрати речі для дітей дошкільного та шкільного віку в дитячі б

    Віддам речі до 1 року після своєї дитини (одяг, взуття, іграшки). Ще куплю печиво, цукерки.
     
  10. Kolomyianka

    Kolomyianka New Member

    Відповідь: Допоможіть зібрати речі для дітей дошкільного та шкільного віку в дитячі б

    Віддам речі з себе розміри L , XL та дитячі до року. Також можу віддати днкіякі іграшки, чай ки, книги. Якщо буде потрібно-пишіть у пп. Все в гарному стані, дещо навіть нове