Допоможіть знайти фільм за описом

Тема у розділі 'Катрусин кінозал', створена користувачем Holly, 8 Вересень 2009.

  1. Грильяжка

    Грильяжка Кавоманка

    Відповідь: Допоможіть знайти фільм за описом

    Дівчатка підкажіть як називається фільм ВВС про чотирьох діток, що народжуються на різних континентах, в гілці про нього писали не можу знайти
     
  2. MAXAMAK

    MAXAMAK New Member

    Відповідь: Допоможіть знайти фільм за описом

    Фільм називається "Малюки", (Babys)/Франція 2010рік.
     
  3. Made in USSR

    Made in USSR Well-Known Member

    Відповідь: Допоможіть знайти фільм за описом

    колись давно бачила фільм про багатодітну сім"ю, де у мами виявили невиліковну хворобу і мала скоро померти і батьки вирішили знайти для діток нові сім"ї. більше нічого пригадати не можу, але вже давно не маю спокою через це кіно, хочу переглянути ще раз. фільм не наш, скоріше за все американський.
     
  4. fillette

    fillette Well-Known Member

    Відповідь: Допоможіть знайти фільм за описом

    напевно цей фільм називається "Хто полюбить моїх дітей?" http://www.kinopoisk.ru/film/277859/
     
  5. Туфелька

    Туфелька Well-Known Member

    Відповідь: Допоможіть знайти фільм за описом

    Мультик називався "Мамуся Розонька і Мінечка", сама його давно шукаю.)
     
  6. Ligymunka

    Ligymunka Cлiнгoкoнcультант

    Відповідь: Допоможіть знайти фільм за описом

    Вже давно шукаю фільм колись дивилася по телевізору , то назва була "ПОТАНЦЮЙМО" про хлопчика товстуна, який був закоханий в струнку дівчинку. Йому дідусь подарував жахливий фіолетовий костюм і попросив вдягнути його на випускний вечір і запросити дівчину на танець. Легка комедія хочеться ще раз переглянути
     
  7. Gorgona

    Gorgona Member

    Відповідь: Допоможіть знайти фільм за описом

    Дівчатка, допоможіть знайти мультик! Він старий, радянський, я ще в дитинстві його бачила, тому зміст добре не пам'ятаю. Там було про зайця, який мав багато діток і щоб нагодувати їх, пішов у ліс збирати яблука. Якщо не помиляюсь, він ті яблука назбирав, але по дорозі пороздавав іншим звірятам і додому прийшов з пустими руками. Може хтось знає назву?
     
  8. Hexe

    Hexe Well-Known Member

    Відповідь: Допоможіть знайти фільм за описом

    нааивається "Мішок яблук""
    http://www.youtube.com/watch?v=zB0ZTk1oeY0
     
  9. Shprotka

    Shprotka Active Member

  10. Gorgona

    Gorgona Member

    Відповідь: Допоможіть знайти фільм за описом

    Він!!!! Ураааааа! Величезне вам дякую!!!!!!!!
     
  11. Hexe

    Hexe Well-Known Member

    Відповідь: Допоможіть знайти фільм за описом

    http://www.kinopoisk.ru/film/13275/ "Станцуем, крошка"
     
  12. Ma Cherie

    Ma Cherie Нонконформістка

    Відповідь: Допоможіть знайти фільм за описом

    І мені допоможіть, будь ласка! Колись давно бачила фільм, здається, американський, але хоч убий не можу згадати назву. :girl_sad: Сюжет приблизно такий: сім'я відпочиває на яхті, однак на ранок чоловік зникає, дружину звинувачують в його вбивстві, і засуджують до кількох років ув'язнення. У в'язниці вона дізнається, що її чоловік насправді живий-здоровий, але живе під іншим іменем, тому, вийшовши на свободу, вона хоче йому помститися...
    Буду дуже вдячна за допомогу!
     
  13. Hexe

    Hexe Well-Known Member

    Відповідь: Допоможіть знайти фільм за описом

    можливо цей
    http://www.kinopoisk.ru/film/8144/
     
  14. Ma Cherie

    Ma Cherie Нонконформістка

    Відповідь: Допоможіть знайти фільм за описом

    Так, це він! Дякую!!! :girl_claping:
     
  15. Відповідь: Допоможіть знайти фільм за описом

    Доброго дня.
    я вже декілька днів намагаюсь знайти фільм. Сюжет приблизно такий: шлюб однієї пари на межі розпаду, але батько чоловіка намагається допомогти йому врятувати його сімю, і дає йому зошит в якому розписано по днях що він має робити протягом певного відрізку часу , чоловік робити все що там написано, спершу дружина ніяк не реагує на його старання, але батько підтримує свого сина і каже щоб той дальше продовжував слідувати записам. Батько казав що він сам за допомогою цього врятував свою сімю, хоча насправді в кінці батько признається синові що це його мама насправді врятувала сімю... в кінці кінців син зі своєю дружиною налагодив стосунки.
    Можливо комусь цей опис нагадає фільм=)))) буду дуже вдячна)
     
  16. poetka

    poetka Well-Known Member

    Відповідь: Допоможіть знайти фільм за описом

    Фільм називається "Вогнетривкий" ( один з моїх улюблених)
    http://rutracker.org/forum/viewtopic.php?t=4010249
     
  17. Ligymunka

    Ligymunka Cлiнгoкoнcультант

    Відповідь: Допоможіть знайти фільм за описом

    Дуже хочу знайти фільм він був кількасерійний, по телевізору колись дивилася ,то називався " Якщо завтра настане ". Сюжет про те, як молода дівчина потрапляє до в"язниці, потім вийшовши з в"язниці стає професійною злодійкою, краде коштовності в багатих людей і голубами переправляє. Приблизно таке.:connie_pull-pigtail Дуже-дуже дякую :girl_claping:
     
  18. uaWife

    uaWife New Member

    Відповідь: Допоможіть знайти фільм за описом

    Я бачила цей фільм. ДУЖЕ класний, теж один з моїх улюблених. Всім раджу.
     
  19. Galicija

    Galicija Well-Known Member

    Відповідь: Допоможіть знайти фільм за описом

    Не додивилась в суботу один триллер, тепер не дає спокою роз'язка. Може хто мені допоможе.
    4-ро грабіжників в масках і костюмах типу робітників з небезпечними хім.апаратами спокійно заходять в банк і беруть заручників. Їх перевдягають також в одинаковісінькі костюми та маски. Всім "зв'язковим" говорять, що по закінченні "справи" вийдуть через головний вихід. Так і сталось, коли банк почали брати штурмом, всі разом - і заручники і нападники вибігли через гол. вхід. А як детектив визначав серед 50-ти людей причетних до нападу, я вже не додивилась...
    Поможіть!
     
  20. China

    China New Member

    Відповідь: Допоможіть знайти фільм за описом

    Можливо це фільм "Не пойман – не вор/Inside Man" з Дензелом Вашингтоном та Клайвом Оуэном в головних ролях (http://www.kinopoisk.ru/film/103785/). Якщо це він, то обов'язково додивіться до кінця!!!
     
    • Подобається Подобається x 1