Дрозофіли

Тема у розділі 'Хатні клопоти', створена користувачем Багіра, 20 Жовтень 2008.

  1. Багіра

    Багіра Well-Known Member

    Ото дійсно хатній клопіт, і то дуже неприємний. Не було мене довгий час дома, а вони завелися на їжі про яку я просто забула((( тепер нічим не можу їх вивести... все повимивала, липучки понаставляла, викурювала їх, рейди і раптори використовувала.. не помагає... звичайно їх зараз менше ніж було, але повністю про них забути не дають...
     
  2. галичанка

    галичанка Well-Known Member

    Відповідь: Дрозофіли

    Цієї суботи я позбулась дрозофілів порохотягом. Метод діє, попробуйте :)
     
    • Подобається Подобається x 3
  3. Багіра

    Багіра Well-Known Member

    Відповідь: Дрозофіли

    та вони вже звикли до моїх до моєї з ними боротьби, тому ховаютьься по закутках)
     
  4. галичанка

    галичанка Well-Known Member

    Відповідь: Дрозофіли

    А ви спрямуйте трубу порохотяга в закуток, найчастіше ж вони ховаються на стелі, і по одній виловлюйте їх [​IMG]
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. natka75

    natka75 Well-Known Member

    Відповідь: Дрозофіли

    А ми переселилися в іншу квартиру...в квартирі до нас були 2 коти, їх тепер нема, але у мене клопіт з котячими блохами, які покусали свою єдину живу жертву - мене.Добре, що мій синочок зараз у бабусі, але мені треба терміново позбутися цієї нечисті.Ходила сьогодні у ветеринарну аптеку буду робити всі процедури з обприскуванням і вологим прибираннямм з спец.сумішшю, але цей процес сказали буде тривати кілька тижнів...Може хтось стикався з таким і знає ще якісь дієві методи, як їх позбутися, бо я просто в розпачі:sad:
     
    • Подобається Подобається x 2
  6. dieSonne

    dieSonne Well-Known Member

    Відповідь: Дрозофіли

    Я стикалася!!!
    Ситуація була дурнувата. В нас кота нема і не було, був сантехнік, який прийшов міняти краники на кухні і у ванній. Пішов він у підвал перекривати крани і наніс нам блох (там у підвалі безпритульні котики живуть) І то в такій кількості, що мама рідна:8:. Перші блохи ми замітили коли він ще крани робив, вони його і покусали, але то було десь дві штуки, які він роздусив. Потім він пішов, а ті блохи почали ввечері нас віх кусати, мене, чоловіка, малого. Ми теж були у відчаї, бо дусили ті блохи, а їхня кількість була просто неймовірною, по 6-7 штук на кожного на вечір. Так тривало десь тиждень, поки я ходила по хаті, шукала звідки вони лізуть (ми зразу не зрозуміли що то сантехнік заніс, а у нас перший поверх, ми думали що вони десь з двору. Кімнат - 4, три балкони - лазила по цілій хаті (вагітна) і шукала) в той час вони мене кусали. Пішла по якісь засоби на ринок, а там крім дихлофосу нічого нема, тому я вирішила не трути нас тим дихлофосом (вагітна все-таки) і дитина мала 5 р. Одним словом, після численних консультацій з бабцями, цьоцями і досвідченими котоводами дійшли висновку, що бліх таки заніс сантехнік, і вивести їх можна хлоркою, дохнуть від того зразу. От ми з чоловіком і озброїлися масками, рукавичками, розчинили у відрі "Bref" такий що для дезінфекції використовують розчин у літрових банках і почали мити хату. Мили тільки хідники і підлогу. Потім пішли з хати. Ввечері ще зо дві штуки може десь сіли, і то на чоловіка, але вже не кусали навіть, і видно було що такі В2ялі вони стали і все. Ну звичайно довелося ще постіль перепрати, бо ті гади навіть до ліжка були добралися, але так ми їх витравили. Це було у вересні цього року.
     
    • Подобається Подобається x 5
  7. dieSonne

    dieSonne Well-Known Member

    Відповідь: Дрозофіли

    п.с. Розчин має бути сильним, щоб так добре смерділо, як з лікарні, а потім воно вивітриться не переживайте, але не забудьте про рукавички і маску для носа, щоб не попектися.
     
    • Подобається Подобається x 1
  8. Багіра

    Багіра Well-Known Member

    Відповідь: Дрозофіли

    була така ситуація від кота в друга мого... бідненький мучився десь з тиждень... мив підлогу отим що вже порадили, все з хати виносили і тріпали, постіль і подібне... має помогти...!
     
    • Подобається Подобається x 1
  9. natka75

    natka75 Well-Known Member

    Відповідь: Дрозофіли

    Дякую за поради!Я таки витравила цю мерзоту кусючу...сама правда пила супрастин від алергії(бо так чесалися ноги)і заспокійливий Персен, бо думала що з розуму зійду як дізналася...А купувала ампули, розводила у воді і обприскувачем по всій хаті обпшикувала, у всі шпаринки, по стінах, меблях, в дивани, крісла...все на рівні до метра(так вичитала вони скачуть)і вон відразу видохли, вже ввечері не було...але треба ще з два рази таку процедуру зробити, щоб ті, які можуть вилупитися, теж згинули.Тепер я спеціаліст по знищенні бліх:);)
     
    • Подобається Подобається x 5
  10. Holly

    Holly Moderator

    Відповідь: Дрозофіли

    В нас також була така проблема. Ми розклали трав полин по квартирі, за три дні блохи щезли. Але зараз зима, можливо попитайте в аптеці або є бабці стоять різне "зілля" продають
     
    • Подобається Подобається x 3
  11. skarlet

    skarlet Well-Known Member

    Відповідь: Дрозофіли

    У мене така проблема теж інколи виникає.Між іншим, не всіх та тварь кусає, тому не завжди жителі знають про тих співмешканців. У мене живе киця, півроку ходить в ошийнику.Десь з липня -серпня починається "кусючий" сезон, зима-весна - все добре.Як тільки побачу одну- ошийник на кицю і проблема вирішується сама собою.
     
  12. pruzhynka

    pruzhynka Active Member

    Відповідь: Дрозофіли

    Порадьте хтось щось, будь ласка, крім пилесоса, що може від дрозофілів допомогти!!!
     
  13. Neverland

    Neverland Well-Known Member

    Відповідь: Дрозофіли

    У мене були дрозофіли. Маю проблему: вічно десь лишу їжу... Ну не можу все прибирати. От і завелись... Десь місяць жили, нічим вивести не могла. А потім робила так: всю-всю їжу або чимось накривала, або в холодильник. Головне щоб ніде нічо не лежало ненакрите, і за 3 дні виздихли падлюки. Вони довго не живуть, добу якщо точно. Може у вас щось лежить десь, про що ви не знаєте, добре гляньте, бо раз вони так довго є, значить десь щось їдять
     
    • Подобається Подобається x 1
  14. Saymyname

    Saymyname New Member

    які ампули ви купували?