ДТП. Чи завжди винний винен?

Тема у розділі 'За кермом', створена користувачем mrochkizm, 30 Жовтень 2013.

  1. mrochkizm

    mrochkizm Well-Known Member

    Найперше, що кинулось в очі: що наші люди вважають за нормальне відкупляти (!!!!) учасників ДТП. Кого у ДТП відкупляють? Правильно, винуватця.
    Я би тим "відкупляльщикам" давала таке ж покарання, як і винуватцю. Бо у тих "відкуплених" потім відчуття власної безкарності зростає в арифметичній прогресії.
     
  2. Зорянівонька

    Зорянівонька Well-Known Member

    Відповідь: обережно - злодії!!!

    І та і нє. В житті буває всяке. То що, дати дитині просидіти в тюрмі? Все-таки 99% ДТП випадкові, і часто самі жертви теж винуваті. Все від ситуації залежить...
     
  3. Vероніка

    Vероніка Never give up

    Відповідь: обережно - злодії!!!

    Погоджуюсь. Наш хороший знайомий випадково збив п"яницю, який вночі перебігав дорогу, швидкість машини була не вище норми, але свідків не було, все було проти нього, хлопцю загрожував серйозний строк. Він мусив продати свою квартиру, щоб відкупитись. У нього молода дружина, маленька дитина, тому я розумію цю ситуацію.

    Якщо взяти до уваги нашу судову систему і "чесних" працівників ДАЇ, які сфабрикують будь-що, люди змушені вдаватись і до такого.
     
  4. mrochkizm

    mrochkizm Well-Known Member

    Відповідь: обережно - злодії!!!

    За офіційною статистикою ДАІ одна з головних причин ДТП (з вини водіїв) - перевищення швидкості. Швидкість водії перевищують випадково? Далі - керування ТЗ в нетверезому стані. Водії теж випадково напиваються і сідають п'яними за кермо? 1% ДП можуть бути випадковими. А решта 99% - це закономірний результат порушення ПДР всіма його учасниками.

    Але звичайно, що тут такого - водій напився, водій перевищив швидкість, водій порушив правила дорожнього руху, сталася ДТП. Але ж водій цього не хотів, він так, випадково. Давайте його відкупимо, ага.

    Пішоходи теж часто-густо самі винні, бо скачуть на дорогу де завгодно і забувають елементарні закони фізики. Так, інколи нема свідків. Але дуже помічна річ - відеореєстратор. Без якого на наші дороги взагалі вважаю не варто виїжджати.

    І не пішоходи є головною причиною ДТП за сухою статистикою.
     
  5. kraplynka

    kraplynka реалістка

    Відповідь: обережно - злодії!!!

    Дівчата, важко щось казати точно, бо не знаю всіх тонкощів тої історії. Але наскільки я знаю про ту родину і їх сина - то дуже порядні і законослухняні люди, і знаю, що їх син водій хороший. Гадаю про гроші тут йшлося не в плані відкупити за те, що він порушував ПР, а власне про якусь підставу. Всі ми знаємо в якій країні живем, тому й люди того (підстави) й бояться, і тому рятуються як можуть.
     
  6. Seshat

    Seshat Альфа-баклажан

    Відповідь: обережно - злодії!!!

     
    Останнє редагування: 1 Листопад 2013
    • Інформативно Інформативно x 1
  7. Зорянівонька

    Зорянівонька Well-Known Member

    Відповідь: обережно - злодії!!!

     
  8. Hermi

    Hermi Well-Known Member

    Відповідь: обережно - злодії!!!

    Розкажу Вам інший випадок, мала знайомих, в яких бізнес на тому був. Хлопець скакав під машину, мінімальні травми, знаходяться свідки, які доказують що пішохід взагалі не винен і щоб не викликали міліцію просили "полюбовному" вирішити питання. І за словами очевидців лише водій винен! І я думаю що такий бізнес не тільки в моїх знайомих був...От і маєте статистику:sad:
    Отой 1% якийсь дуже сумнівний.
     
  9. Seshat

    Seshat Альфа-баклажан

    Відповідь: обережно - злодії!!!

     
  10. terezka

    terezka котяка-вишивака

    Відповідь: обережно - злодії!!!

     
  11. Rostok

    Rostok Well-Known Member

    Відповідь: ДТП. Чи завжди винний винен?

    з практики(своєї) більшість водіїв порушують правила, знаючи, що їм це безкарно минеться.. а пішоходи , то взагалі треба мати відбитий інстинкт самозахисту, щоб так ходити ввечері НАВІТЬ через пішохідниї перехід.. Дуже часто буває, що людина переходить дорогу НЕ озираючись... Не розуміла того поки не сіла сама за кермо. Правило має бути єдине для всіх: будьмо взаємовічливими!
     
  12. olerusya

    olerusya sweet candy ;)

    Відповідь: ДТП. Чи завжди винний винен?

    ой, дівчата, та то очевидно що і з однієї і з другої сторони завжди є винуваті, але точно не 1% пішоходів не правий, а 99% праві.
    як мінімум 50 на 50, а то й трохи частіше все ж винуваті пішоходи, яким просто лінь пройтися кілька метрів, а нашо?
    особливо в тому плані "люблю" Стрийську від Наукової до Автовокзалу - там по три!! смуги в кожну сторону, що кількасот метрів перехід чи світлофор, і всеодно пішоходи там ходять як по городі :girl_impossible:
    або страшно аварійне перехрестя біля Верхнього Шувару - давно вже забрали ту зебру на самісінькому перехресті, загородили парканом, і всеодно люди краще полізуть з тлумками через паркан, аніж піднімуться менше як 50 м до світлофора.
    я, як водій-чайник, сама то перехрестя краще зайвих 200 метрів обїду вище, аніж буду ризикувати собою. там дуууже незручно вирулювати.

    а споглядаючи супер крутих водіїв-профі:cowboy:, а завжди кажу одну фразу:"Нєєєє, ну не можна нашим людям мати такі рівні дороги, не можна!!!" бо тільки починається якийсь кусок щойно зробленої дороги, багато хто відразу кладе стрілку спідометра...:cool:
     
  13. Seshat

    Seshat Альфа-баклажан

    Відповідь: ДТП. Чи завжди винний винен?

    Пригальмував - діло була на трасі і він скинув швидкість. Хлопчина відбувся синяками і подряпинами. Так що в даній ситуації, на мою думку, водій зробив все, що від нього залежало.
     
  14. Rostok

    Rostok Well-Known Member

    Відповідь: ДТП. Чи завжди винний винен?

    в такому випадку пішохід однозначно не правий, так як мав переконатись в безпеці свого ж руху.
    а міг і під зад дістати від машини, яка їхала чи могла їхати за ним....якщо б вдався до екстренного гальмування
     
  15. Wonder

    Wonder New Member

    Відповідь: ДТП. Чи завжди винний винен?

    мій чоловік вважає, що основна відповідальність завжди лягає на водія
    їзда за рулем це не лише комфортність для водія, але й відповідальність за себе, пасажирів і пішоходів
    тому водій має бути завжди напоготові за рулем

    мені спочатку така думка була трохи дивною, але тепер погоджуюсь з нею
     
  16. sani

    sani New Member

    Відповідь: ДТП. Чи завжди винний винен?

    то ще з совка залишилось, що автомоіль засіб підвищеної небезпеки... і чуть що, навіть якщо зіб"єш п"яного бомжа, який повзе по дорозі де і близько нема переходу то винен водій - БРЄД! І потім докажи що ти не осел... Але маєм що маєм!

    От якби ДАЇсти хоть трошки штрафували пішоходів...
    бо гуляють дорогою, як по тротуару, і байдуже що до переходу чи світлофору метрів зо 20, а воно тут іде, а там буде через паркан перелізати, бо так йому швидше.. Чи ті "куріци" побачивши свою маршрутку так гонять, що вже нічого і ніде не бачать на свому шляху. А в центрі то взагалі ппц, бачиш машинам зелене, пішоходам червоне, а воно пре тобі прямо під колеса.
    Деколи зупиняюсь і питаюсь, може дальтонік, чи може на почесного донора номінується. Так щей возмущаються!!!
    Ну хіба важко 20 мертів до світлофора пройти, чи 20 секунд почекати собі зелене світло??? І то при тому що на деяких дорогах(як то біля Санта Барбари) пішохідних переходів більше ніж тої дороги, то всерівно там де зупинилась маршрутка там пре... і то не 1%, а 80% пішоходів якісь самогубці + ефект стада!!!
     
  17. SoLana

    SoLana Well-Known Member

    Відповідь: ДТП. Чи завжди винний винен?

     
  18. sani

    sani New Member

    Відповідь: ДТП. Чи завжди винний винен?

     
  19. olerusya

    olerusya sweet candy ;)

    Відповідь: ДТП. Чи завжди винний винен?

    тому і за кордоном набагато менше ДТП бо кожна зі сторін чітко знає що якщо порушить правила - буде покарана! а в нас... все як завжди...
     
  20. Wonder

    Wonder New Member

    Відповідь: ДТП. Чи завжди винний винен?

    звісно підвищений засіб небезпеки, бо при зіткненні автомобіля і піщохода, в 99% водій зазнає менше травм
    я би вам порадила тоді, хоч з 2 тижні побути по другу сторону від автомобіля, тобто на місці пішеходів, може б тоді більше поваги було б до людей, які не їздять в авто


    ---------- Додано в 13:02 ---------- Попередній допис був написаний в 13:00 ----------

    теж за то щоб штрафували пішеходів, для початку принаймі робил зауваження і розяснювали причини