Продам Джинси TM Levis, Mango, Clockhouse, розмір 36/S

Тема у розділі 'Одяг', створена користувачем orange girl, 24 Листопад 2020.

 1. orange girl

  orange girl Well-Known Member

  Продам джинси відомих ТМ за символічними цінами. Розвантажую шафу, мені зайві і даремно лежать. Стан - ідеальний, були одягнуті від сили по 2-3 рази. Розмір на європейський 36/S (орієнтовно на параметри: ОТ - до 72 см., ОБ - до 96 см.) У всіх позиціях у складі є по кілька відсотків еластану, тому тканина тягнеться і добре "сідає" по фігурі.
  За необхідності додам більше фото і додаткові заміри.
  1. Джинси ТМ Mango, колір - чорно-сірий, внизу з замочком, модель "кроп"-трішки вкорочені (довжина до кісточки). Ціна-350 грн.
  [​IMG] [​IMG] [​IMG]
  2. Джеггінси чорні, тонкий денім, висока посадка. Ціна - 200 грн.
  [​IMG]
  3. Джинси ТМ Mango, розмір -38 (реально на 36), чорні, слім-фіт. Ціна - 200 грн.
  [​IMG] [​IMG]
  4. Джинси ТМ Zara, розмір 34 на етикетці (але вони добре тягнуться реально сідають на 36). Надам заміри за потребою. Аплікація - птахи. Стильно виглядають, крута модель під снікерси та оверсайз пальта. Ціна-350 грн.
  [​IMG] [​IMG] [​IMG]
  5. Джинси Clockhouse, розмір 38. Слім-фіт. Ціна-200 грн. Колір в реалі, як на третьому фото (такий темніший, не яскравий)
  [​IMG] [​IMG] [​IMG]
  6. Джинси ТМ Levis (оригінал). Класична модель прямого крою. Колір- темно-синій, розмір -27. Джинс преміум якості, еластану - 1%. Ціна - 500 грн.
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  Локація примірки (за домовленістю) Перешлю за потреби. Додаткові фото і заміри радо надам усім зацікавленим. При покупці відразу кількох пар - знижка