Електрична духовка

Тема у розділі 'Техніка', створена користувачем ясюня, 6 Листопад 2010.

  1. МаленькаКотя

    МаленькаКотя Well-Known Member

    Відповідь: Електрична духовка

    Добряче так відображається! Але всеодно вона краща за газову. В мене Гореньє
     
  2. Bublyk

    Bublyk Member

    Відповідь: Електрична духовка

     
  3. Tutuka

    Tutuka Well-Known Member

    Відповідь: Електрична духовка

    Тим не менше, газова поверхня у мене вже четвертий рік як новенька (видно пощастило, або може тоді їх ще на совість робили), притому, що моя мамця примудрилася її разок навіть дротяною губкою її потерти (мені мало потім серце не стало, як розказала!), позначки біля ручок на місці, а на панелі духовки вже облізли. До того була газова плита індезіт - суцільне жахіття, все або було сирим, або горіло.
    А стосовно електроенергії - одного дня вирішили з чоловіком перевірити, що у нас найбільше жере - виявилося, що лампочки! Комп, посудомийка, пралка і решта приладів споживали стільки ж, як і освітлення. Зараз поставили ощадні лампи, платимо на третину менше.
     
    • Корисно Корисно x 1
  4. Іриска

    Іриска Well-Known Member

    Відповідь: Електрична духовка

     
  5. ollga

    ollga миється в бані

    Відповідь: Електрична духовка

    електроенергії споживає близько 2-4 грн щобзапекти курочку.перевірено...
     
  6. shchojno odrugena

    shchojno odrugena New Member

    Відповідь: Електрична духовка

    Дівчата а можна трохи детальніше чим електрична духовка відрізняється від газової (ну звичайно крім принципового газ-електрика) бо я в цьому ділі зовсім "чайник" досі збиралися купляти плиту з газовою духовкою, а тепер от прочитала дописи і засумнівалася.......
     
  7. olerusya

    olerusya sweet candy ;)

    Відповідь: Електрична духовка

    порадьте щось, бо я мало не плачу...
    чим ви чистите/миєте свої духовки? Я в Vicotec купила якийсь такий засіб, спеціально для очищення ел.духовок, а він абсолютно нічого не відчищає ще й смердить добряче:girl_mad:!!!
    Якось пекла картоплю, і мені олія дуже все забризкала, і так виглядає що тут поможе лише дротиком шкребти, але, наскільки я знаю, гострим не можна, бо подряпається поверхня!?:girl_cray:
     
  8. podolyanochka

    podolyanochka Well-Known Member

    Відповідь: Електрична духовка

    Спеціальні засоби існують, але вони і справді мають дуже неприємний запах. Після їх використання навіть психологічно не комфортно щось готувати у духовці. Використовувала їх при крайній необхідності. Спробуйте зробити так: у посуд для запікання (бажано, скляний), наберіть води; виставте на духовці мінімальну температуру і залишіть на 20 хв. Слідкуйте аби вода не випарувалась - відбудеться відпарювання і усе буде набагато легше відмити простою губкою. Інколи одного разу не достатньо - повторіть.
     
  9. Oneal

    Oneal New Member

    Відповідь: Електрична духовка

    я чищу духовку амвеїмським засобом. відчищає суперово. запаху потім немає взагалі
     
  10. Pinacolada

    Pinacolada Well-Known Member

    Відповідь: Електрична духовка

    А яку з горенйе порекомендуєте? Вагаюсь між парою моделей( Плиту вибираю окремостоячу
     
  11. zabawa

    zabawa Member

    Відповідь: Електрична духовка

    а в мене з цим кайф- моя духовочка має класну функцію - піроліз - самоочищення, вигоряє все при високій температурі, а мені лишається тільки протерти тряпочкою.:girl_yes:. Я, правда не засікала скільки воно енергії за це бере, але перший раз чистила, то не замітила надто великого рахунку за світло.
     
  12. Bride

    Bride Well-Known Member

    Відповідь: Електрична духовка

    Я теж люблю цей засіб, але запах, нажаль, трохи стоїть

    ---------- Додано в 07:21 ---------- Попередній допис був написаний в 07:14 ----------

    В мене завжди всюди де я жила були газові духовки. З ними впринципі все ясно. А от коли вибирали мікрохвильовку то я захотіла, щоб там обовязково була конвекція. На рхунок конвекції у мікрі - то вона не стільки пече, скільки сушить, їжа виходить не така масна і порівняно довго все готується.
    А тепер переїхали у висотний будинок і тут я маю електричну плиту.Поперше я дуже задоволена поверхнею, бо гаряче тільки на самому нагрівальному елементі, тобто навіть якщо щось розбризкалось з каструлі - плиту легко помити прямо в процесі приготування, для мене то великий +.
    На рахунок духовки - в мене є на панелі дві ручки - з температурою і ще одна, позначки там витерлись, але коли я включила - то в духовці почало дути гаряче повітря і можна переключати силу того обдуву. Скажу що приготування в такій духовці дуже відрізняється: скоріше, безпечніше, нічого не пригорає, бо обдув йде достатньо сильний, щоб пропіклися всі сторони. Духовка дуже швидко нагрівається.
     
  13. Savchenko

    Savchenko Member

    Відповідь: Електрична духовка

    Дівчатка може хто чув чи має духовку Delonghi ось таку:
    [​IMG]

    хочемо взяти, от не знаємо чи варто, ніби і ціна не дуже висока. Дякую)
     
  14. shchojno odrugena

    shchojno odrugena New Member

    Відповідь: Електрична духовка

    Маю ще одне запитання, може дивне але все таки ....як в комбінованій плиті електрична духовка приєднується до мережі? тобто має бути прямо до неї виведений провід чи розетка?
     
  15. Gajka

    Gajka Well-Known Member

    Відповідь: Електрична духовка

    Вчора придбала таку, буду випробовувати
    ELECTROLUX EOB 33100X
    [​IMG]
    Хто має, діліться + і -
     
  16. Raven

    Raven Мама малятка

    Відповідь: Електрична духовка

    В мене така самісінька модель, троха марудно знімати бокові решітки, якщо запікати м"яско з вентилятором, то захляпується дуже. Грилем раз покористувалися, він мені без потреби. А, взагалі, я духовкою дуууууже задоволена, легко миється, файно готує, зручна у користуванні.
     
  17. Олюнчик

    Олюнчик New Member

    Відповідь: Електрична духовка

    У мене така. Задоволена на 100%. Правда грилем не користувалась ні разу.
     
  18. arabig girl

    arabig girl New Member

    Відповідь: Електрична духовка

    На мою думку електрична духовка це те без чого ми не зможемо обійтися в теперішньому світі. Навіть якщо у вас не має мікрохвильовки ви завжди зможете запекти щось під грілем, якщо звичайно у вас духовка з грілем, і курочку, і гусочку і вона буде такою духмяною, запашною та соковитою. Та й електрична духовка є набагато вихіднішою:
    1. вона швидше готує ніж газова;
    2. вона все запікає рівномірно;
    3. непотрібно самому залазити в духовку щоб запалити газ)
     
  19. Fleshka

    Fleshka Well-Known Member

    Відповідь: Електрична духовка

    О! Наша духовка!
    Користуюсь вже пів року. Поки тільки "+"! Легка в догляді, зручна в користуванні, ціна не космічна, немає на що нарікати - всі функції які б я хотіла мати в духовці тут є. Рекомендую.

    Ну хіба "-" що Роман мій постійно таймер наставляє, дуже вже йомі ті цихферки мигаючі подобаються:girl_in_love:, воюю я з ним з цього приводу.
     
  20. карапуз

    карапуз Well-Known Member

    Відповідь: Електрична духовка

    У нас тут половина форуму таку має , і я не вийняток, файна духовка :girl_yes2:.