Електрична духовка

Тема у розділі 'Техніка', створена користувачем ясюня, 6 Листопад 2010.

  1. La asiano

    La asiano New Member

    Відповідь: Електрична духовка

    Дівчатка, а просвітіть мене! Маю ел духовку місяць. Пробувала запікати м"яско - трошки мені сухувато вийшло. Але я його просто в братванку поставила і включила функцію гриль з конвектором. Питання наступне - що при яких режимах варто готувати? Бо в інструкції є поради, але я щось запуталась. Якщо запікати птицю - то програма гриль з конвекцією, а саму тушку ставити на деко чи насиляти на гачок? І чи можна запікати в рукаві?
    Дякую.
     
  2. Corena

    Corena Кулінарна муза 2013

    Відповідь: Електрична духовка

    я цілу курку печу в рукаві, на режимі "верхній-нижній підігрів", на кінець розкриваю рукав до запікання скоринки золотої, то вже гриль включаю. виходить дуже ніжне і соковите м"яско всередині.
     
  3. Уляночка

    Уляночка Well-Known Member

    Відповідь: Електрична духовка

    випробувала і я сьогодні вперше свою красуню..ну що сказати-ЛЯПОТА..запікала в рукаві шпондер..вийшов сочний,м"який, увесь жир зайвий зібрався у фользі...а сама духовка залишилась ідеально чистою....
    в нас такий BOSCH hba-23-b-262
    [​IMG]
     
  4. boyechkoVA

    boyechkoVA Well-Known Member

    Відповідь: Електрична духовка

    а хтось має духовку з функцією мікрохвильової?
     
  5. Музик

    Музик Мартуська

    Відповідь: Електрична духовка

    дівчата, а хтось має духовку від Kaiser? зациклилась я на одній, не можу зрозуміти чи вона мене дизайном підкорила чи її мені справді треба
     
  6. Багіра

    Багіра Well-Known Member

    Відповідь: Електрична духовка

    ми замовили для економії місця Samsung FQ215G002 ну принаймі наша знайома має її років 3-4 і ттт все ок)
    є ще дешевші пропозиції від Самсунг, але відгуки в інтернеті неоднозначні
    а решта фірм пропонують такі духовки від 1 тис доларів.. як на мене то задорого, краще вбудувати собі і духовку, і мікрохвильовку в ту суму, або хіба коли вже ну дууже місця мало
     
  7. kvVItKA

    kvVItKA Позитив року 2013

    Відповідь: Електрична духовка

    щойно побачила, я такою рік користувалась, і ще тиждень покористуюсь, тобто в нас така на орендованій квартирі стоїть, а зайшла в тему бо читаю-шукаю, яку собі купити і щось покищо нічого(
     
  8. Netka

    Netka Member

    Відповідь: Електрична духовка

    Обираю собі плиту окремостоячу (верх - газ, духовка - електрична). Зупинилась на Gorenje, всі дуже радять. Обираю між декількома моделями, але всі вони з електронним сенсорним програмером + температурний дисплей. І мене хвилює - чи не вийде із ладу той сенсорний дисплей за кілька років користування духовкою? Вона ж все-таки нагрівається добряче і часом щось хляпнути може...
    Хто має якийсь досвід з тими дисплеями? Поділіться!
     
  9. vitek

    vitek Member

    Відповідь: Електрична духовка

    В мене така духовка з сенсорним дисплеєм GORENJE BO8770AX:

    [​IMG]

    Така ж, тільки в мене повністю чорна
    Маю її недовго, приблизно біля року.Можу сказати точно, що сенсор не нагрівається.
    Дуже нею задоволена. Якщо, щось цікавить конкретніше то питайте, з радістю відповім.
     
  10. Nastynya

    Nastynya Well-Known Member

    Відповідь: Електрична духовка

    і у мене GORENJE [​IMG] з сенсором, рік часу. поки що все справно працює. закрита духовка є теплою але не гарячою(в нас потрійне скло), тож і мала може доторкатися і нічого, але коли відкриваєш дверцята одразу йде пар догори і ненадовго сенсорна панель запотіває. ну ніби нічого страшного не сталось)))
     
  11. lawyer

    lawyer Member

    Відповідь: Електрична духовка

    в нас дуже подібна на ту, що в Nastynya
    ось така:
    [​IMG]
    Дизайн лінії "Simplicity". є можливість розморожування продуктів, сенсорне регулювання температури, є функція швидкого попереднього нагріву та нагріву посуди, система охолодження, гриль.
     
  12. ljalechka

    ljalechka Well-Known Member

    Відповідь: Електрична духовка

    а в нас така Samsung
    [​IMG]
    задоволена, наразі не маю до чого придертись:girl_yes:
     
  13. madchen

    madchen Member

    Відповідь: Електрична духовка

    Чи є в когось отака духовка Gorenje BO71-ORA-X
    [​IMG]
     
  14. olangel

    olangel Well-Known Member

    Відповідь: Електрична духовка

    дівчаткк, може хтось зможе щось порадити. В бабцв зламалась духовка. Побачила вона в знайомої таку малогабаритну електродуховку, яку можна на стіл поставити, або десь ще.
    Потрібна на 40л, може хтось порадить, або в когось є такі?
     
  15. ola-lyola

    ola-lyola Well-Known Member

    Відповідь: Електрична духовка

    Хто має духовку з функцією блокування для дітей? Наскільки вона практична/потрібна?
     
  16. Тетянка

    Тетянка Well-Known Member

    Відповідь: Електрична духовка

    я щось була впевнена, що то всі духовки мають..
    Ну й по суті - в нас є, потрібна річ, де є малі діти. Спочатку, як Сашка був малий - весь час використовувала. Підріс - перестала. Зараз вже знову блокую.
     
  17. Moonlight

    Moonlight Well-Known Member

    Відповідь: Електрична духовка


    До того пекла тільки у газових, тепер хочу однозначно електричну. Дівчатка, поділіться досвідом, на які функції варто звернути увагу в першу чергу? Може порадите якісь конкретні моделі? В мене поки основні критерії, щоб була з чорного глянцевого шкла і всі деталі максимально чорні (маємо варочну панель таку), також щоб ззовні не нагрівалася, бо в хаті мала і дуже наполеглива дитина:girl_smile: Ну і ціновий діапазон в 4, ну максимум до 5 тис. Буду дуже вдячна за поради!
     
  18. Moonlight

    Moonlight Well-Known Member

    Відповідь: Електрична духовка

    Думаю над духовкою http://price.ua/samsung_bf64cbbr/otzivi/44037.html Samsung BF64CBBR, в нас варочна поверхня цієї фірми. Що скажете? Духовка ніби простенька, без наворотів, але є все що потрібно. Чи чогось таки бракує?
     
  19. pokytyanka

    pokytyanka Active Member

    Відповідь: Електрична духовка

    Поділіться відгуками про духовку Hotpoint-Ariston FT 850.1 AN
    [​IMG]
    Цікавить як працює таймер чи зручно користуватись? Бо відгуки неоднозначні. Наперед дякую.
     
  20. boshik

    boshik New Member

    Відповідь: Електрична духовка

    Аналогові таймери трохи заморочені в користуванні. Електронні набагато зручніші. Ну але то справа смаку, може вам підійде. Почитайте, тут інструкція:http://bt24.od.ua/instructions/ariston-FT_850-FT_95V_C1.pdf