Електрична духовка

Тема у розділі 'Техніка', створена користувачем ясюня, 6 Листопад 2010.

  1. наталя 2204

    наталя 2204 Well-Known Member

    Відповідь: Електрична духовка

    Дівчата, хто має електричну духовку настільну? Хочу собі таку купити, але незнаю чи добре в них пекти.
     
    Останнє редагування: 26 Листопад 2014
  2. Akina

    Akina Така, як всі, - лиш крила з-за плечей :)

    Відповідь: Електрична духовка

    Дивлячись що пекти :girl_smile: В тих духовок практично у всіх одна біда - не щільно закриваються дверцята і не дуже рівномірний нагрів.
    В нас така
    http://deshevshe.net.ua/furnace-saturn/saturn_stec1070_gray.html
    Для бісквітних коржів недобра - виходять нерівні.
    А от кекси, піца, якісь пиріжки, риба-м"ясо, картопля, невеликі запіканки готуються цілком пристойно.
     
  3. наталя 2204

    наталя 2204 Well-Known Member

    Відповідь: Електрична духовка

    Мене якраз найбільше цікавлять бісквітні коржі.
     
  4. Akina

    Akina Така, як всі, - лиш крила з-за плечей :)

    Відповідь: Електрична духовка

    Не знаю, може ті духовки є різної конструкції... Але у своїй ми вирішили коржі не пекти :girl_haha:
    У нашої духовки всередині по два паралельних продовгуватих нагрівальних елементи внизу і зверху. Так от ті частини коржа що потрапляють під нагрівач пропікаються сильніше і виходить таких дві паралельних "ямки".
    І ще та частина бісквіта, яка знаходиться біля дверцят, печеться якось трохи повільніше. :confused:
    Тому зараз печемо в ній те, що не мусить виходити гладеньким і рівним :)
     
  5. наталя 2204

    наталя 2204 Well-Known Member

    Відповідь: Електрична духовка

    А у вашій печі є конвекція? Я не знаю,але думаю, що в пічках з конвекцією такої проблеми не мало би бути.
     
  6. Akina

    Akina Така, як всі, - лиш крила з-за плечей :)

    Відповідь: Електрична духовка

    Напевно. В нашій немає. Я чомусь думала що функція конвекції є лише в тих "великих" пічок, а "настільних" з конвекцією не буває :confused:
     
  7. наталя 2204

    наталя 2204 Well-Known Member

    Відповідь: Електрична духовка

    Є і в настільних. Я поки вибирала передивилась їх цілу купу. Конвекція є майже у всіх. Мені вже голова йшла обертом від тих пічок. Перечитала десятки технічних храктеристик, відгуків. Зупиниласьна DEX DTO 280. Після завтра має вже бути вмене. Чекаю-недочекаюсь.:radist:
     
  8. zetta

    zetta Well-Known Member

    Відповідь: Електрична духовка

    Дівчата потребую поради у виборі духовки , що в ній точно необхідно ?
    Без яких функцій не варто брати електричну вбудовану духовку ?
    Коренко, поетко , ви в нас пекарі рукодільні дуже буду вдячна за вашу пораду . Ну і доя м'яса чи риби що необхідно ?
     
  9. Corena

    Corena Кулінарна муза 2013

    Відповідь: Електрична духовка

    :) ми коли купували духовку, то я не знала, що маю такий потенціал))))
    в нас не найновіша модель Electrolux EOB53100 X. що ми зробили відразу - поставили направляючі, щоб можна було нормально виймати деко і не пекти руки, то дуже зручно і потрібно. таку опцію нам запропонували в магазині і доплатили ми копійки.
    все решта - досить стандартно - верхній нижній підігрів, гриль, конвекція, ці режими практично використовую завжди.
    щодо функції миття, то вона звісно дуже полегшує життя і гаманець), ми обирали економ варіант. мене задовільняє на 100%. але я дуже не маю з чим рівняти. хіба з маминою газовою духовкою, але я в ній взагалі не можу нічого готувати, крім піцци, відвикла вже.
     
    • Подобається Подобається x 1
  10. flame

    flame невгамовний експериментатор

    Відповідь: Електрична духовка

    риба-м"ясо і електрика :girl_wink:.
    в мене така сама. А що це за направляючі? Поясніть чайнику. Свою духовку використовую щодня протягом 7 років і задоволена на 100%
    я, виявляється, взагалі динозавр. Мию раз на пів року, і то, особливої потреби там не бачу. Маю кілька плямок - з сірникову головку на деко і колись чоловік на решітці вирішив зробити овочі-гриль - мені в сюрприз. Сюрприз вдався, але до блиску відмити не вдалося.
    Якщо не займаєтеся випічкою в комерційних цілях, то не варто витрачати зайві гроші на девайси, якими користуватися будете раз на рік-два.
     
  11. Corena

    Corena Кулінарна муза 2013

    Відповідь: Електрична духовка

    а що не так? чудовий результат!
    тому що ви рибу-мясо там не готуєте, мабуть))))

    ---------- Додано в 17:37 ---------- Попередній допис був написаний в 17:36 ----------

    телескопічні направляючі
    [​IMG]
     
    • Подобається Подобається x 1
  12. arushka

    arushka завжди досягаю мети

    Відповідь: Електрична духовка

    і в мене Електролюкс, пара направляючих була в комплекті
    Щойно згадала, що був термометр до м"яса, але я жодного разу його не використовувала
    Дівчата, хтось ним міряє в полядвиці температуру?)))
     
  13. flame

    flame невгамовний експериментатор

    Відповідь: Електрична духовка

    та все так. Просто запитання було: що для цього треба.
    тільки там, запіканки і овочі теж. Я солодкого не печу майже, може 2-3 рази на рік. Тільки стараюся робити так, щоб не ляпало, як вже конче зле, просто застеляю фольгу.
     
  14. Дана

    Дана Well-Known Member

    Відповідь: Електрична духовка

    Напишу за себе, мені при моїй постійній свербляжці до випікання і готування :girl_wink:потрібні всі можливі режими,:girl_tender: користуюся і конвекцією, і тільки нижнім нагрівом, і низ+верх, і гриль. При виборі плити і маючи попередню газову вибрала комбіновану, і дуже задоволена. У разі потреби вибору нової плити, купувала би також комбіновано, тільки новішу версію, більшу по літражу і на клас енергозбереження також варто глянути.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  15. zetta

    zetta Well-Known Member

    Відповідь: Електрична духовка

    Данусь, а як то комбінована на газ і електрику одночасно? А по моделям яка тобі по тим параметрам добра ?
     
  16. Ascorbinka

    Ascorbinka скептик-романтик

    Відповідь: Електрична духовка

    Дочиталася що деякі духовки мають функцію сушки овочів-фруктів, може хтось експлуатує таку і може розповісти чи задоволені результатом.

    напевне поверхня газова, а духовка електрична
     
  17. Дана

    Дана Well-Known Member

    Відповідь: Електрична духовка

    Верх, варочна панель газова, низ - духовка електрична.
    У мене якраз моя поламалася, я собі вибрала ось таку http://lvivmarket.com/velika-pobutova-tehnika/pliti/plita-kombіnovana-electrolux-ekk-6450-aox.html
    але майстер дуже "рукастий" :biggrin:попався і мою відремонтував, а я вже мріяла про цю красуню:girl_tender:
     
  18. Oduvashka

    Oduvashka Well-Known Member

    Відповідь: Електрична духовка

    А розкажіть, хто користувався піролізом, бо маю таку функцію, але не можу ніяк наважитись, скільки то по часу займає, і чи багато шуму/диму?
     
  19. Burberry

    Burberry Well-Known Member

    Відповідь: Електрична духовка

    Ех, мені сьогодні за 5 хв в магазині довелося визначитися з духовкою. Ще так нічого не купувала, а все через цей ажіотаж з доларом. Мала намір купити Електролюкс чи Бош, але продавець дуже схиляв до ВЕКО. У результаті взяла таку
    http://www.foxtrot.com.ua/ru/shop/duhovki_beko_oim-24500-b.html
    Сподіваюся, що не пошкодую.ю)Може хтось має їх технуку, що скажете?
     
    • Креативно Креативно x 1
  20. HOPIC

    HOPIC Well-Known Member

    Відповідь: Електрична духовка

    а чи хтось користувався вбудованою духовкою бош? в батьків разом з плитою, то таке ге((