Електромобіль

Тема у розділі 'За кермом', створена користувачем Happy Fiancee, 30 Квітень 2015.

  1. Happy Fiancee

    Happy Fiancee Well-Known Member

    Нещодавно натрапила на сайт фірми, яка продає електромобілі за більш-менш прийнятними цінами як на мою думку (сайт не вказую, тема не комерційна). Отже, ця інформація наштовхнула мене на роздуми про такі автомобілі. Їх плюси та мінуси, а особливо ефективність в плані економії. Власне ті автомобілі китайські, тож надійність автомобіля в ДТП під великим сумнівом, бо корпус, так розумію, пластиковий. А от все інше виглядає ніби економно: споживання електроенергії замість дорогущого бензину невелике, зарядки вистачає на 100 км (для міста ніби нормально), батареї можна заряджати від 500 до 700 циклів (потім потрібно їх міняти). Максимальна швидкість здається 75 км/год, економна - 50 км/год. Тож для тих хто любить швидко їздити це, звичайно, мінус.
    Власне ми з чоловіком порахували наскільки вона була би вигідна для мене (їздити на роботу, в магазин і т.д., тобто тільки по місту). І вийшло, що про теперішніх цінах автомобіль на бензині та електромобіль (зарядка, заміна батарей) +/- в однаковій вартісній категорії. Як для мене то така машина - супер вихід. Але... Але чоловік і тато категорично проти. Думаю, що багато мужчин теж розкритикували б цю ідею. Взагалі в нас в Україні не так багато електромобілів в принципі. Вони потребують підзарядки на великі відстані і це трохи довго, а в нас мабуть з цим проблема. А так я щось не бачу інших їх серйозних недоліків. Може хтось має знайомих в кого є такий автомобіль і на реальних прикладах може поділитися досвідом їх експлуатації. Які насправді є підводні камені. Знаю, що такі автомобілі давно випускають автомобільні компанії і коштували вони значно дорожче за звичайні, тож може хтось таки має такий автомобіль. Зрештою на форумі є форумчанки, які проживають закордоном, де електоромобілі трохи популярніші.
     
  2. YeS Svit

    YeS Svit The Good, The Bad and The Crazy

    Бачила такі в Парижі...там ще стовпи є,які заряджають:girl_crazy:
    Це було пару років тому...багато таких...то діло розповсюджено(видно на місцевому рівні).Я їх на окраїнах міста тільки бачила.Машини малі,як смарти
     
  3. Hermi

    Hermi Well-Known Member

    чи значно дорожче нові я не вкурсі, але 2 роки тому мені закордоном пропонували електромобіль за смішні гроші - 200 євро (б\у). Машинка була двомісна, але зі всіма наворотами(клімат контроль, "портативний компютер"). Просто в тих авто споживання енергії залежить від ваги авто. Гарантували що на акумуляторі можна їхати 70-80 км .
    Щодо зарядки, в нас в Україні я ще такого не бачила, та і електромобіль в нас 1-2 і то як "виставочні" (у Львові). Закордоном на багатьох заправках є, і у Відні бачила спец стоянки для таких електромобілів відразу з зарядкою.
    Закордоном також дуже популярні електро-велосипеди. Штука цікава, хочете - крутите педалі, не хочете - включили мотор і їдете.
     
  4. Almariel

    Almariel Well-Known Member

    є одна безкоштовна зарядка для електромобілів у Києві.
    в Україні електромобіль - це вигідно, а в Європі - трохи таки не дешево, бо треба мати гараж (де підзаряджати), бо зазвичай авто на вулиці ночують, + ціна на ел-ен доволі висока. але люди такі їздять.
     
  5. ANANASIK

    ANANASIK Well-Known Member

    Ми з чоловіком також цікавились цією темою, але проаналізувавши все вирішили що це ще не на часі... по-перше: вони зараз досить дорогі, по-друге: в нас немає обладнаних пунктів для зарядки (заряджати тільки вдома, це не варіант), по-третє: не має достатньо відгуків від реальних власників, як вони в експлуатації. Тож ми вирішили почекати, коли ці автомобілі набудуть у нас більшої популярності. Доречі, дуже класний електромобіль випускає компанія Тесла, еле ціна там ого-го:girl_impossible:(бачила його раз у Львові на пр. Свободи, правда це напевно був виставковий, бо без номерних знаків).
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  6. nibysh

    nibysh оптимістка з сумнівами

    Мій чоловік всі вуха мені про ту теслу прожужжав. Аж поки я простим арифметичним рухом не викреслила то всьо. Але він тепер шукає інші варіанти для мрій про електромобіль. Здається "нісан"....
     
  7. Sera

    Sera Я хотіла не зовсім так. Та це те, що я хотіла.

    Ти про ціну?
    Чи там ще щось не альо?
     
  8. ANANASIK

    ANANASIK Well-Known Member

    Ооо, це як про мого написано... він також марить електромобілем:girl_haha:
     
  9. vikulyamamulya

    vikulyamamulya Well-Known Member

    такі автомобілі вигідні дійсно коли їздиш по місту. плюс зарядка не така дорога.
    Але щось не бачила в нас сервісів по ремонту таких автомобілів. Якщо щось поламається, ремонтувати будете де? Везти десь в Європу- не думаю що це вигідно.
     
  10. Happy Fiancee

    Happy Fiancee Well-Known Member

    Спеціальних сервісів, думаю, що в нас нема. Але в звичайних автомобілях теж є моменти, що потрібен механік-електрик для ремонту. Тож може і на звичайному СТО можна буде дати собі раду. Якщо є хороший майстер, то може розбереться.

    то я так розумію, що ви відмовилися. але направду 2 роки тому то були смішні гроші. та навіть і на теперішній час то дешево. чому ж все таки відмовилися?
     
  11. Almariel

    Almariel Well-Known Member

    Щоб ввезти його в Украіну, треба стільки ще бабла викласти!
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  12. Happy Fiancee

    Happy Fiancee Well-Known Member

    От цікаво як в нас з розмитненням таких автомобілів...
     
  13. Almariel

    Almariel Well-Known Member

    Я думаю так само. Але хороше питання. Треба дізнатися.
     
  14. vikulyamamulya

    vikulyamamulya Well-Known Member

    власне що в звичайних. А в цих специфіка думаю інша. Хоча якщо щось не страшне, то взичайно зроблять. А якщо щось посерйозніше?
    Є свої плюси і мінуси.
    В нас же є декілька електротаксі у Львові, десь мабуть вони ремонтуються.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  15. Hermi

    Hermi Well-Known Member

    виходило дуже-предуже дорого, + щоб я з ним в Україні робила?+транспортування дороге, я б з ним по Україні далеко не заїхала. закордоном буваю 2 тижні на півроку і рідше, дешевше користуватись громадським транспортом .
    Ще один вагомий мінус - низька посадка авто.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  16. vikulyamamulya

    vikulyamamulya Well-Known Member

    Теслу будуть завозити тепер до Львова під замовлення.
    А пункти зарядки таки є, саме перше це на Окко, тільки незнаю чи всіх, і знаю де навіть є одна безкоштовна. Але заряджатись треба всюди довго.
    висновки робіть самі.
     
  17. Happy Fiancee

    Happy Fiancee Well-Known Member

    Але ціна її - ого! Явно не бюджетний варіант.
     
  18. synuchechka

    synuchechka Well-Known Member

    Ще буде одна заправка або на Форумі або в Вікторії, точно не памятаю де саме. Вроді від Шнайдера. Буде заправка суто на електрокари.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  19. vikulyamamulya

    vikulyamamulya Well-Known Member

    на одному із автосервісів також є зарядка для таких авто.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  20. Hermi

    Hermi Well-Known Member

    хто бажає побачити електромобіль живу, маєте нагоду
     
    • Подобається Подобається x 1