ФАБРИКА: Україна vs Росія

Тема у розділі 'Катрусин кінозал', створена користувачем Skrynya, 18 Червень 2012.

  1. Skrynya

    Skrynya Member

    Вчора розпочалося ще одне протистояння Росії і України :) -- Фабрика зірок, де переможці "нашої" і "їхньої" фабрики будуть в дуелях визначати хто кращий. Як Вам така ідея шоу? Чи об'єктивне на Вашу думку жюрі проекту? Хто сподобався, а хто ні? Ну і хто переможе????:connie_pull-pigtail
     
  2. Tanyunya

    Tanyunya Well-Known Member

    Відповідь: ФАБРИКА: Україна vs Росія

    А де воно розпочалось? Бо я дивилась минулої суботи (а може неділі, як завжди, випадково натапила:) по Новому, але то не був звичайний ефір-концерт, а такий собі "разбор польотов", як хто виступив і як кого засудили... Здається Еріці і Бушміній таки підгадили в Росії зі звуком. Але сам концерт, наскільки я зрозуміла, транслювався по російському каналі.
     
  3. Skrynya

    Skrynya Member

    Відповідь: ФАБРИКА: Україна vs Росія

    Так на ОРТ!

    ---------- Додано в 10:38 ---------- Попередній допис був написаний в 10:11 ----------

    http://kinostok.tv/video/58484/fabrika

    ---------- Додано в 10:41 ---------- Попередній допис був написаний в 10:38 ----------

    Можна подивитись онлайн.Дуже мені сподобалось як виступила Еріка! Просто МОЛОДЕЦЬ "зажгла":girl_flirt: Вона була в дуелі з Поліною Гагаріною і виграла!!!
     
  4. Мар"яночка

    Мар"яночка Well-Known Member

    Відповідь: ФАБРИКА: Україна vs Росія

    про об"єктивність тут мови нема. Якби наші не виступали, вони всерівно будуть гірше "Звєєзд" російської естради і смішно би було думати шо вони можуть виграти
     
    Останнє редагування: 19 Червень 2012
  5. Tanyunya

    Tanyunya Well-Known Member

    Відповідь: ФАБРИКА: Україна vs Росія

    Переглянула виступ Еріки - направду файна дівчина, голосиста, ефектна, шкода лиш, що почала активно співати російською (я не про цю фабрику, а загалом), Гагаріна на її фоні виглядала слабенько і бліденько. Ще Шуніс сподобався)) А більше не подивилась просто)))