фабрика зірок 4

Тема у розділі 'Катрусин кінозал', створена користувачем jalla, 1 Вересень 2011.

  1. Fechka

    Fechka Member

    Відповідь: фабрика зірок 4

    [​IMG][​IMG]
    Справді виглядала супер! Дуже гарно вела,в порівнянні з І.Борисюк (Котра стала ведучою з легкої руки СТБ) Це- "небо і земля"!

    О,це 100% ! Я не очікувала від неї такого!.
    О.Мозгова маючи справдій досвід так би мовити "журити", поводилась значно толерантніше і влучніше коментувала.
     
  2. ivanyska

    ivanyska New Member

    Відповідь: фабрика зірок 4

    У телеведечих також є зіркова хвороба.
     
  3. jalla

    jalla Прогрес року 2013

    Відповідь: фабрика зірок 4

    Не знаю що там у неї є, але вона мені перестала подобатися.
    Трохи дивилась нині щоденник Фабрики. Мдааа, там нє соскучишся.:girl_haha:
    Добре хоч ще не б"ються. Не пам"ятаю на якій то Фабриці дівчата лупилися як не знати шо. Ото було!!! Прям бойовик якийсь.))
     
  4. Tanyunya

    Tanyunya Well-Known Member

    Відповідь: фабрика зірок 4

    Кілька хвилин до Голосу Країни, дивлюсь ФЗ-4... Жюрі- зашибісь. Одна нормальна, Мозгова. Білик з якимось конкретним "прівєтом", а Єфросініну можу охарактеризувати одним словом "Дорвалась!!!!" (або зірвалась, з одного місця)
     
  5. Іриска

    Іриска Well-Known Member

    Відповідь: фабрика зірок 4

    ооооо, ото в неї причисон..... жах))))
     
  6. Tanyunya

    Tanyunya Well-Known Member

    Відповідь: фабрика зірок 4

    та вона "уся такая"...
    Еріка нічого так виглядає, як не "ведуцький" дебют, але часом так читає з листа, старанно, я так малому деколи казку читаю)), можу про щось собі інкаше задуматись, а читааааю, стараюсь))
     
  7. jalla

    jalla Прогрес року 2013

    Відповідь: фабрика зірок 4

    Ой, точно! :girl_haha:
    А в сьогоднішньому ефірі мені не сподобалась зачіска ведучої. Ну, хто Еріку так зачесав?:girl_blush2: Недолік- вуха трохи не правильної форми треба було приховати, а не підкреслити. Не гарно. Хоч платтячко так, досить цікавеньке.
    Щодо самого шоу, то трошки шокована що одна і та ж фабрикантка попадає два рази в номінацію. Таке враження, що її хочуть вижити.
     
  8. jalla

    jalla Прогрес року 2013

    Відповідь: фабрика зірок 4

    Розумію що ця тема виявилася не надто популярною на ДП, але все таки опишу я свої враження від сьогоднішнього фіналу. Ну, перемогою Руднєвої зовсім не задоволена. Вважаю що були і талановитіші фабриканти. А ще шкода, що закінчилась Фабрика зірок-4, я дуже люблю це шоу. Тепер прийдеться як мінімум рік чекати.п:girl_cray:
     
  9. Nastylove

    Nastylove Well-Known Member

    Відповідь: фабрика зірок 4

    А я навпаки її перемогою задоволена! С 7-ми фіналістів вона дійсно була найкраща! І ця Фабрика в порівнянні з минулими набагато програє, не почула я майбутніх хітів , потенційних артистів я теж не бачу .
    Слабенько в цей раз, слабенько...
     
  10. Kvakywa

    Kvakywa Member

    Відповідь: фабрика зірок 4

    В неї мабуть вже зірково хвороба почалась.....я теж її поведінкою була засмучена.....