Катрусин кінозал

Фільми, які я раджу переглянути-2

Posted by algo on 23 Лютий 2009 відповідей - 3.913
  1. Khustyanka

    Khustyanka Well-Known Member

    Приємна польська мелодрама "Ніколи в житті". Легкий фільм, з гумором. Для дівчаток, жінок і не тільки.
    Головна героїня була щиро віддана чоловікові, а він взяв і зрадив. Ще й вигнав її з дочкою з дому. Але жінка не розгубилась і почала все спочатку. Данута Стенка така красива, сподобалась. :girl_blush2:
     
  2. Happy Fiancee

    Happy Fiancee Well-Known Member

    Напевно відгуків багато, але і я хочу написати. Бо дійсно відпочила душею та відволіклася від буденності. Фільм «Емма» - яскравий, дуже гарно знятий, переповнений любов’ю та любовними історіями (аж сама сльозу впустила). Звісно, трохи очікуваний і передбачуваний фінал, але такий потрібний той хепі енд, як ніколи. Класика (в доброму розумінні цього слова).
     
    • Подобається Подобається x 3
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  3. Happy Fiancee

    Happy Fiancee Well-Known Member

    «Непристойна пропозиція». Фільм досить старенький, а я його не бачила. Демі Мур - не улюблена актриса, тому хоч і головна героїня, та не сильно вразила. А от у Роберта Редфорда я б і сама закохалася (не тому що його герой мільйонер). Така харизма, переконливо, навіть дуже. Загалом, ефектний і гарний фільм про кохання, яке не кожному вдається зустріти в цьому житті.
     
    • Подобається Подобається x 2
  4. aknytsU

    aknytsU волошкова...)

    Ілюзії контролю - сюжет закручений, люблю таке
    Непрощенна - Сандра Буллок неперевершена
    Не дивись наверх - такий життєвий сюр
     
  5. Gala

    Gala Well-Known Member

    Ідеальні незнайомці- класний фільм
     
  6. Lenaolena

    Lenaolena New Member

    Не знаю чи комусь сподобається таке, але дуже раджу - адвокат диявола, бронкська історія - це старі американські фільми.
    З останнього, що сподабався - загублена)
    Гарного перегляду)
     
  7. petrywka

    petrywka Well-Known Member

    Аферист з тіндера.
    Ще раз про соцмережі і довіру.
    10 з 10
    Рекомендую
     
  8. Milamila

    Milamila Active Member

    Х ф "Снайпер" (2014) з Бредлі Купером в головній ролі. На реальних подіях. Сподобався.
     
  9. Milamila

    Milamila Active Member

    "Напоказ" про стосунки і зраду. Хто таке любить, можна переглянути. IMG_20221219_221933.jpg
     
    • Подобається Подобається x 1
  10. galinamusienko

    galinamusienko New Member

    Якщо любите фільми жахи, слешери, то однозначно раджу фільм Жахливий (першу і другу частину). Це реально ковток свіжого повітря зі світу хоррорів. Клоун Арт прям на висоті ) Та й загалом фільм дуже якісний. Є ще приквели, але вони так собі. Також можу порадити Вінні-Пуха: Кров і Мед. Вийшов буквально днями. Теж добре, але до першого не дотягує. Як на мене кульгає акторський склад. А так на вечір зійде. Із серіалів раджу The Last of Us. Тут додати нічого. Це просто шикарно. Хто грав у гру, думаю, як і я, не розчарується. 10/10
     
  11. mehurricane

    mehurricane New Member

    Обожнюю фільм "Поспішай кохати", але дуже сентиментальний, на поплакати
     
  12. mehurricane

    mehurricane New Member

    Також до синтементальних "Провина зірок", а також "В метрі один від одного"
    Обидві картини дуже схожі, змушують багато про що задуматись та цінувати життя
     
  13. OlenaOlenaa

    OlenaOlenaa New Member

    Джентельмени)) Гай Річі це взагалі стиль)
     
  14. mehurricane

    mehurricane New Member

    Зоряні війни нещодавно передивилась, усі серії, шедевр)