Катрусин кінозал

Фільми, які я раджу переглянути-2

Posted by algo on 23 Лютий 2009 відповідей - 3.914
  1. Vitusja

    Vitusja Well-Known Member

    Відповідь: Фільми, які я раджу переглянути 2

    За кілька минулих днів подивилася декілька фільмів (за рекомендаціями форумчанок) і найбільше мені сподобалися "Фріда" (просто супер), " 7 життів", "Самотність в мережі". Фільми не нові, але хто не бачив дуже рекомендую.
     
  2. Marinaku

    Marinaku New Member

    Відповідь: Фільми, які я раджу переглянути 2

    Дуже сподобався фільм Бентежна Анна. Всім хт хоче поплакати в кінці фільма рекомендую!
     
  3. Lelihelija

    Lelihelija Няшка

    Відповідь: Фільми, які я раджу переглянути 2

    Недавно подивилася вже давно всім відомий "Володар кілець", але повну, режисерську версію а не обрізану, яку крутять по тв.
    уххх.. вражень - просто море.. подекуди додаткові епізоди сильно нового не розказують (хоча є там і важливі моменти, які вирізали), але вони додають цілісності фільму, він тоді зовсім по-інакшому дивиться... Передивлялася цю версію вже пару раз за останні тижні. :girl_in_love:
     
  4. BlackTee

    BlackTee Well-Known Member

    Відповідь: Фільми, які я раджу переглянути 2

    Вчора подивились мега позитивний фільм Неприкасаемые / Intouchables (2011)
     
  5. Venezianka

    Venezianka New Member

    Відповідь: Фільми, які я раджу переглянути 2

    "Дівчина з тату дракона" - весь день була під враженням.
     
  6. бусинка

    бусинка New Member

    Відповідь: Фільми, які я раджу переглянути 2

    "Воно того не варте" http://www.kinopoisk.ru/level/1/film/272636/ - хороший французький фільм, легко дивиться, залишились одні позитивні емоції після перегляду.. Навіть тему зради французи зуміли перетворити на комедію :)
    Доречі, хто дивився "Неприкасаемые", тут грає той самий актор
     
  7. Hermi

    Hermi Well-Known Member

    Відповідь: Фільми, які я раджу переглянути 2

    раджу подивитись Bicentennial Man, старанький трошки, але я його обожнюю,мій улюблений!!!фантастика, романтика...приємного перегляду!!!
     
  8. Солнушко

    Солнушко Well-Known Member

    Відповідь: Фільми, які я раджу переглянути 2

    підтримую-чудовий фільм!:girl_claping: І серойзний і веселий водночас-є над чим посміятись,і є над чим замислитись-рекомендую до перегляду!
     
  9. Ніколь

    Ніколь Well-Known Member

    Відповідь: Фільми, які я раджу переглянути 2

    передивилась фільм "Клятва"
    хороший фільм, без купи дурних жартів і примітивного сценарію , а така собі романтична історія з сумним початком і врешті щасливим кінцем.
    фільм заснований на реальній історії

    така романтіка.... :girl_in_dreams:
     
  10. Samhayne

    Samhayne Well-Known Member

    Відповідь: Фільми, які я раджу переглянути 2

    Аналогічний фільм "Прикованная к постели / Картахена / L'homme de chevet (2009)"
     
  11. Мія

    Мія Well-Known Member

    Відповідь: Фільми, які я раджу переглянути 2

    Вчора подивилася фільм "Пожары" ... коментувати не буду, скажу лишень, що фільм не залишить байдужим нікого.
     
  12. Lelihelija

    Lelihelija Няшка

    Відповідь: Фільми, які я раджу переглянути 2

    Подивилася Sucker Punch (Заборонений прийом)

    Ухх.. сюжет закручений, але сподобалося. =))
     
  13. Virchuk

    Virchuk Well-Known Member

    Відповідь: Фільми, які я раджу переглянути 2

    класне кіно:)) дуже дивакувато зняте, але ми з захопленням дивились.
    Я трохи відстаю від світу, тому тільки недавно переглянула фільм "Відок", неоднозначні в мене враження, але знято круто:)
     
  14. Vероніка

    Vероніка Never give up

    Відповідь: Фільми, які я раджу переглянути 2

    Здається, вже писали раніше про "Ларрі Крауна" з неперевершеними Томом Хенксом і Джулією Робертс. Дуже сподобалось!
     
  15. Bella Donna

    Bella Donna Guest

    Відповідь: Фільми, які я раджу переглянути 2

    Сьогодні з чоловіком дивились, спочатку ніби нічого особливого ,але подальший розвиток фільму мені сподобався.
    Двухсотлетний человек / Bicentennial Man
     
  16. oksanusyk

    oksanusyk Well-Known Member

    Відповідь: Фільми, які я раджу переглянути 2

    Я останнім часом кіна дивлюся частинами, бо моє чудо не дає мені можливості сісти і спокійно дивитися, але коли включила "Дівчина з татуюванням дракона", то віддала малого, бо не хотіла відриватися. Кіно затягує з перших хвилин і протягом цілого фільму цікаво що буде далі.
    Ще сподобався фільм "Як викрасти хмарочос". Не "тупа американька комедія", а справді смішна комедія, де думаєш, що знаєш, що буде далі, а все йде в іншу сторону
     
  17. ntv

    ntv Well-Known Member

    Відповідь: Фільми, які я раджу переглянути 2

    Дякую, дуже сподобався фільм!
     
  18. Virchuk

    Virchuk Well-Known Member

    Відповідь: Фільми, які я раджу переглянути 2

    "Земля людей" - песимістичний, але вартий уваги.
    "Мужчини в надії" - про те, що буває, коли вскочити в гречку:)) веселий фільм з повчальними нотками:)
     
  19. Farfalla

    Farfalla Member

    Відповідь: Фільми, які я раджу переглянути 2

    мені загалом також сподобався... але такий він "передбачуваний"... хоча приємно вразило те, що це правдива історія!
    Сьогодні переглянула чудовий, чуттєвий і життєвий фільм "Праздник любви" (2007)
    Дуже сподобався... зачепив... І Морган Фріман просто неперевершений в цій стрічці!
     
  20. oksanusyk

    oksanusyk Well-Known Member

    Відповідь: Фільми, які я раджу переглянути 2

    Додивилася і зразу пишу - "Убийства в Оксфорде" (2008):girl_cool::girl_cool::ninja:.
    Мартин — студент, поступивший в престижный университет — Оксфорд, где неожиданно происходит целая серия загадочных убийств. Он вместе с детективом — приверженцем логики и математики — начинает собственное расследование, вторгаясь во всё более и более любопытные закоулки знаменитого университета…
    Такої розв'язки я точно не чекала:ninja: