Катрусин кінозал

Фільми, які я раджу переглянути-2

Posted by algo on 23 Лютий 2009 відповідей - 3.913
  1. ntv

    ntv Well-Known Member

    Відповідь: Фільми, які я раджу переглянути 2

    Тим хто любить детективи і трилири" Большая игра / State of Play" (2009) Люблю фільми з Расселом Кроу.
     
  2. Hermi

    Hermi Well-Known Member

    Відповідь: Фільми, які я раджу переглянути 2

    Вчора дивилась "сім життів", мені дуже сподобався...варто переглянути!!!
     
  3. Holly

    Holly Moderator

    Відповідь: Фільми, які я раджу переглянути 2

    А ми вчора дивились "Пелікан" Дуже класний, позитивний, добрий, душевний фільм
     
  4. Bursukanja

    Bursukanja Well-Known Member

    Відповідь: Фільми, які я раджу переглянути 2

    Не знаєте, шо переглянути суботнього вечора? Шось таке добре, сімейне і миле? То раджу вам фільм "Видай себе за мою дружину" ("Притворись моей женой") із Дженіфер Енністон і Адамом Сендлером. Останнього я є прихильником, переглянула багацько фільмів за його участю. Підіймають настрій однозначно (особливо ранні)!
    Банальна начебто історія. Небідний пластичний хірург просить свою секретарку, жіночку середнього віку, розлучену і з двома дітками, удати його дружину (про існування якої набрехав іншій дівчині), аби спокусити останню.
    Файне, зворушливе кіно! Передбачуване, однак не менш від того приємне. Тішилась, дивлячись, і вам раджу:)
     
  5. Farfalla

    Farfalla Member

    Відповідь: Фільми, які я раджу переглянути 2

     
  6. Тетянка

    Тетянка Well-Known Member

    Відповідь: Фільми, які я раджу переглянути 2

    "Спящие" - з молодим ще Бредом Пітом. Фільм важкий, непростий, але однозначно вартий уваги.
     
  7. Farfalla

    Farfalla Member

    Відповідь: Фільми, які я раджу переглянути 2

    Мія, дякую... фільм і справді дуже-дуже...
    єдине, що скажу: це не кіно для того, щоб забутися, розвантажитися, для фону чи подібних цілей... це кіно про реалії життя...
     
  8. LGalT

    LGalT Member

    Відповідь: Фільми, які я раджу переглянути 2

    Рекомендую сьогодні в день сміху і не тільки подивитись французьку комедію "Кур'єр"(2010). Класний, пригодницький і веселий фільм.
     
  9. Hermi

    Hermi Well-Known Member

    Відповідь: Фільми, які я раджу переглянути 2

    якщо хтось хоче подивитись дещо філософське і психологічне, раджу подивитись "A Beautiful Mind"
    уже вчетверте переглядаю, і кожного разу щось нове відкриваю...фільм важкий для сприйняття...але мені подобається...є над чим задуматись....
    також раджу подивитись The Lake House, один із улюблених моїх!!!
     
  10. Lady_Opium

    Lady_Opium Well-Known Member

    Відповідь: Фільми, які я раджу переглянути 2

    Шерлок Холмс Гая Річі
    цікава інтерпритація Шерлока, але, як на мене, надто індустріальна ;)
     
  11. Virchuk

    Virchuk Well-Known Member

    Відповідь: Фільми, які я раджу переглянути 2

    Дякую всім, хто радив подивитись "Життя прекрасне", дуже гарний фільм, наївний і такий щирий.
    Ми трохи відстали від світу і тільки вчора подивились "Лінкольн для адвоката", цікаве кіно вихідного дня:)
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  12. apelsyn

    apelsyn New Member

    Відповідь: Фільми, які я раджу переглянути 2

    Дуже-дуже рекомендую до перегляду фільм "1+1" (в іншому перекладі "Неприкасаемые"
    ("Intouchables") Ну дуже класний, легкий і позитивний. На реальних подіях.
     
  13. Barnaulka

    Barnaulka Well-Known Member

    Відповідь: Фільми, які я раджу переглянути 2

    В якості домашнього завдання дивилася фільм The Holiday. Веселий, трохи мильний фільм, мені сподобався :)
     
    • Подобається Подобається x 1
  14. zaderyshka

    zaderyshka Member

    Відповідь: Фільми, які я раджу переглянути 2

    Області тьми Фільм кльовий. Але особисто мені не пішов з одної єдиної суб'єктивної причини, що я сама зараз мрію про таку пігулку. Частину фільму почувалась безнадійно тупою, тому дивилась неуважно. Але якщо відкинути мої внутрішні мотиви, то фільм дуже класний. Як з невдахи стати просто такий генієм, але є маленьке але "за все треба платити і то грубими купюрами". Раджу!

    Початковий код Фільм лишив дуже "побіжне" враження. Ніби мені було цікаво, але поки я втягнулась, то кінко вже закінчилось. Моментами дійсно інтригувало і вражало, але безчисленна кількість повторів трохи втомлювала. В "Дні бабака" було цікавіше, бо події хоч і в один день розгортались, але динамічність і сюжет змінювався. А тут з мінусів для мене особисто постійно одна обстановка. І ще одне..спойлер, тому в офтоп. Попри все, теж переглянути можна.

    Меланхолія Ларс фон Трієр как фсегда. Не в розумінні, що погано, а просто...є над чим подумати. Ми не вічні, але навіть це не причина припиняти жити, любити ненавидіти, просто бути. Епічні картини зникнення землі просто фантастичні, варто подивитись просто перших 5 хвилин, бо зображення прекрасні, хоч і страшненькі часом. На прикладі кількох людей чудово показано відношення до настання кінця світу - від істерично-боязкого до ненависного очікування відплати і від ейфорії до звичайного спокою. Круто, хоч і апокаліптично.
    Прислуга я очікувала з розповідей дівчат, що буду довго ридати в тряпочку. Несложіілось...Фільм цікавий, але щоб так мене розчулив і вразив, то мабуть таки ні. З плюсів фільму - кльові типажі, різні історії, можна посміятись часом і навіть посумувати. З мінусів, якось задовго мені і трохи неструктуровано. Однак, раджу, бо приємний фільм на вечір.
     
  15. Тетянка

    Тетянка Well-Known Member

    Відповідь: Фільми, які я раджу переглянути 2

    якраз щойно його додивилась. Аналогічні враження :)
     
  16. natiok

    natiok Member

    Відповідь: Фільми, які я раджу переглянути 2

    дуже сподобався фільм...
    Что-то не так с Кевином / We Need to Talk About Kevin (2011)
    Фільм не для кожного, сюжет тримає в напрузі до самого кінця...Раджу переглянути
     
  17. MoulinRouge

    MoulinRouge New Member

    Відповідь: Фільми, які я раджу переглянути 2

    цей фільм по книжці " Цена нелюбви", дуже хочу почитати, фільм вже чекає, але книжки ніде не можу знайти

    ---------- Додано в 16:42 ---------- Попередній допис був написаний в 16:41 ----------

    мені фільм "Меланхолія" теж сподобався
     
  18. бетменша

    бетменша Well-Known Member

    Відповідь: Фільми, які я раджу переглянути 2

    Суперове кіно! дуже атмосферне. Я після перегляду ше довго залишалась під враженням. І ше хочу відзначити хорошу гру Кірстен Данст, не думала побачити її у фільмі Трієра
     
  19. Virchuk

    Virchuk Well-Known Member

    Відповідь: Фільми, які я раджу переглянути 2

     
  20. ntv

    ntv Well-Known Member

    Відповідь: Фільми, які я раджу переглянути 2

    Подобаються змістовні французькі фільми . Це один з них:" Не говори никому (2006)"