Катрусин кінозал

Фільми, які я раджу переглянути-2

Posted by algo on 23 Лютий 2009 відповідей - 3.914
  1. ntv

    ntv Well-Known Member

    Відповідь: Фільми, які я раджу переглянути 2

    А я все про французькі фільми : легенька комедія " Вихідні"
     
  2. SoLana

    SoLana Well-Known Member

    Відповідь: Фільми, які я раджу переглянути 2

    Дуже-дуже вдячна, що скористалась Вашою рекомендацією, гарний, легкий, смішний фільм. А музика яка:girl_dance:
     
  3. галичанка

    галичанка Well-Known Member

    Відповідь: Фільми, які я раджу переглянути 2

    Переглянула фільм "Невидима сторона" із Сандрою Баллок. Дуже добрий сімейний фільм, розчулює, пару раз за фільм в мене текли сльози, гарне закінчення, рекомендую :girl_smile:
    Ще можу порадити романтичну мелодраму "Гордість і упередження" за мотивами твору Джейн Остін, хоч книжка мені подобається значно більше.
     
  4. kineret

    kineret Вірю в диво...

    Відповідь: Фільми, які я раджу переглянути 2

    Приєднуюсь до лав вдячних за Вашу рекомендацію. Дуже гарний фільм. Також рекомендую його переглянути.
     
  5. Bogdanka

    Bogdanka Well-Known Member

    Відповідь: Фільми, які я раджу переглянути 2

    подивились дюдік "Дівчина з тату дракону" (2011). Дуже сподобався
    в головній ролі останній Джеймс Бонд, забула як актора звати

    ---------- Додано в 10:22 ---------- Попередній допис був написаний в 10:20 ----------

    ще дивилась на вихідних мелодрамку 27 весіль, також дуже файна, але фільм для дівчачого перегляду, мій чоловік знудився за перші 7 хв:girl_crazy:
     
  6. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    Відповідь: Фільми, які я раджу переглянути 2

    для тих, хто любить фільми Валерії Гай германіки можу порадити переглянути її нове 16-серійне "дітище"- "Краткий курс счастливой жизни". На цей раз вона відійшла від проблематики сучасної молоді, зате розглядає крізь призму життя сучасних жінок у віці "біля 30". Серіал знятий у "дусі" Германіки- без рожевих окулярів і глямуру в стилі героїнь твору Кендес Бушнел ( у Германіки в основі сюжетна лінія теж 4 героїнь)( майте на увазі, що є і характерні для неї еротичні епізоди)
     
  7. Raven

    Raven Мама малятка

    Відповідь: Фільми, які я раджу переглянути 2

    Ми вчора з задоволенням його удвох подивилися. Милий, спокіний фільм.
     
  8. Virchuk

    Virchuk Well-Known Member

    Відповідь: Фільми, які я раджу переглянути 2

    Глянула сьогодні "Ми. Віримо у Кохання". Гарний фільм, але чисто жіночий. Мені сподобалось :)
    Недавно дивилась "Воно того не варте", не дуже зрозуміла суті фільму, але подивитись можна.
     
  9. natorella

    natorella Well-Known Member

    Відповідь: Фільми, які я раджу переглянути 2

    мій чоловік штудіював))) казав - прикольно
     
  10. roziava

    roziava New Member

    Відповідь: Фільми, які я раджу переглянути 2

    "Останній подарунок"( последний подарок). Вартий уваги, на мою думку. Є моменти над якими варто задуматись.Рекомендую.
     
  11. reindeer

    reindeer Member

    Відповідь: Фільми, які я раджу переглянути 2

    Не то слово...Мій сидів з відкритим рот і сказав дивись без мене..ура, тепер у мене новий улюблений серіал..За вихідні переглянула..(Краткий курс счастливой жизни)
     
  12. Маріка

    Маріка Well-Known Member

    Відповідь: Фільми, які я раджу переглянути 2

    Подивидась "Дівчина з тату дракона" (2009) і для порівняння зразу американську версію.
    Оригінальна версія фільму яскрава, емоційна, після перегладу ще довго залишаються переживання від фільму. А от американська "копія", то як Кіркоров зі своїми переспівами. Ніби і схоже, але до оригіналу дуже далеко.
    Та і головна героїна в "оригіналі" і харизматичніша і набагато красивіша.
    Якщо хочете справді якісний, драматичний детектив, то обовязково дивіться європейське кіно.
     
  13. MoulinRouge

    MoulinRouge New Member

    Відповідь: Фільми, які я раджу переглянути 2

    "Полночь в Париже" , " Дом из песка и тумана ", " Легенда о пианисте", " Герцогиня " , " Изгой ", " Король рыбак ", Лунатизм", " Пылающая равнина ","Любовь во время холеры" :haha:)))))
     
  14. agalinka

    agalinka Active Member

    Відповідь: Фільми, які я раджу переглянути 2

    "Клятва" дуже гарний фільм, дуже люблю головну героїню фільму, але закінчення я б зробила інакше, але це ж на правдивій історії, тому прощається )))
     
  15. Тетянка

    Тетянка Well-Known Member

    Відповідь: Фільми, які я раджу переглянути 2

    Старенький , але смішний It’s a Mad Mad Mad Mad World / Это безумный, безумный, безумный, безумный мир (1963)
    Всегда говори "ДА" (2008) - з Джимом Кері , сподобався.
     
  16. Vероніка

    Vероніка Never give up

    Відповідь: Фільми, які я раджу переглянути 2

    Натрапила вчора на «Старий» Новий рік" (New Year's Eve) 2011 р.
    Такий класний фільм з безліччю улюблених акторів, дуже підняв настрій, веселий і невимушений. Рекомендую ! :girl_tender:
     
  17. polisanka

    polisanka New Member

    Відповідь: Фільми, які я раджу переглянути 2

    перелік моїх улюблених фільмів:

    Запах жінки - Scent of woman
    Любовна історія - Love affair
    Музика серця - Music of the Heart
    Історія дельфіна - Dolphin tale
    Життя одружених - Married.Life.2007
    Афера Томаса Крауна - Affair of TK
    Секретаріат - Secretariat
    Крамер проти Крамера - Kramer vs. Kramer

    Це переважно мелодрами, ще є улюблена польська комедія-Колискова_Kolysanka
    :girl_haha:


    і ще одне- завантажуємо фільми переважно з Толоки Hurtom, там тільки українське озвучування або з укр. субтитрами.
    Задоволення від перегляду з українською озвучкою подвійне.
    Всім раджу:girl_claping:
     
  18. Pesyk

    Pesyk Member

    Відповідь: Фільми, які я раджу переглянути 2

    Вразила мене драма "Чрево" з Евою Грин. Перегляньте, раджу...
     
  19. zaderyshka

    zaderyshka Member

    Відповідь: Фільми, які я раджу переглянути 2

    "Кожному своє пекло" досить старий французький фільм. Але яка ж це драма. В щасливій сім'ї нещастя - викрадають молодшу дочку. Чудово передані емоції і переживання матері, Анні Жирардо просто неперевершена і дійсно прекрасна актриса. Розв'язка просто приголомшлива, як то кажуть "мурашки по шкірі бігали". Після перегляду повністю погоджуюсь з фразою, написаною у рецензії на фільм однією користувачкою "Мне теперь известно, как выглядит апокалипсис".

    Далі про легші фільмеці. Не буду розписувати про кінко "Бобро Поржаловать", тут і так досить його рекомендують. Я довго не хотіла дивитись цей фільм, але чоловік наполіг і таки переглянула. СПОДОБАЛОСЬ! Легко, без набридлого "унітазного" гумору янківських комедій.На вечір просто супер.
    Після "Бобро поржаловать" сподобався мені актор Дені Бун, тож вирішила переглянути трошки з його доробку.
    "Таможня дает добро". Кльовий фільмець про взаємовідносини прикордонників Бельгії та Франції, вони ненавидять один одного, але, от яка справа, француз закоханий в сестру бельгійця, а бельгієць марить розвитком і вивищенням Бельгійського королівства. Та, от халепа, Європа об'єднується в Євросоюз і кордони вже перестають бути такими суворими. Фільм дійсно кумедний.
    "По ту сторону кровати". Чудовий тандем Софі Марсо та Дені Буна. Чоловік приходить змордовний додому і щиро дивується чому його дружина також втомлюється і ще й нарікає, вона ж всього лише сидить вдома з дитиною і...ніби відпочиває? Щоб врятувати свій шлюб і віднайти порозуміння подружжя міняється місцями. В принципі, кінко має схожі риси з фільмами де народ обмінюється тілами, але суттєва різниця полягає в тому, що люди просто замінили одне одного, залишившись сами-собою. Теж приємно і легко дивитись.
     
  20. хельга

    хельга Найгарніша форумляночка

    Відповідь: Фільми, які я раджу переглянути 2

    О! І ми з чоловіком обожнюємо французькі комедії і взагалі французьке кіно! Не дивилась тільки осаннє, вже шукаю :)

    Ось на днях переглянули французький фільм "Прекрасная зеленая". Неординарний, не комерційний, я б сказала навіть клубний фільм, може не всім сподобатись, але мене дуже вразив. Любителям не конвеєрного кіно - рекомендую.