Катрусин кінозал

Фільми, які я раджу переглянути-2

Posted by algo on 23 Лютий 2009 відповідей - 3.914
  1. Pesyk

    Pesyk Member

    Відповідь: Фільми, які я раджу переглянути 2

    Дуже чекаю коли зявиться в хорошій якості фільм "Шпигун" з Данилом Козловським, люблю цього актора.
    А от вчора переглянула з ним же фільм "Ми з майбутнього".
    Мені сподобався дуже.
     
  2. Тетянка

    Тетянка Well-Known Member

    Відповідь: Фільми, які я раджу переглянути 2

    "Список Шиндлера" - мала вже дуже давно в своїй колекції, та все якось відсувала перегляд , бо знала, що фільм нелегкий. Вчора нарешті подивилась - дотепер під враженням - як сильно знятий! Вважаю за потрібне кожному його переглянути - неймовірний фільм.
    "Герцогиня", про яку тут згадували - хороший, але дуже чомусь дратували широк брови актриси :girl_in_dreams:.
     
  3. MoulinRouge

    MoulinRouge New Member

    Відповідь: Фільми, які я раджу переглянути 2

    Таинственный лес :y:
     
  4. Музик

    Музик Мартуська

    Відповідь: Фільми, які я раджу переглянути 2

    прочитала і зрозуміла, що так само постійно відкладала його перегляд. дуже сильне кіно. якраз додивляюсь. всім дуже раджу
     
  5. MoulinRouge

    MoulinRouge New Member

    Відповідь: Фільми, які я раджу переглянути 2

    Остров проклятых, Отступники, Дорога перемен, Авиатор, Поймай меня если сможешь, Пляж- а це мій списочок найкращого з Ди Каприо
     
  6. Музик

    Музик Мартуська

    Відповідь: Фільми, які я раджу переглянути 2

    і ще "Початок"!!!!
     
  7. MoulinRouge

    MoulinRouge New Member

    Відповідь: Фільми, які я раджу переглянути 2

    мені Початок шось не сподобався
     
  8. zaderyshka

    zaderyshka Member

    Відповідь: Фільми, які я раджу переглянути 2

    Мене в цьому фільмі привабила тільки гра Єдріена Броуді. Решта видалась дуже неправдоподібними і награним. Не пішов мені цей фільм швидше через те, що я мала дещо інші сподівання - УВАГА спойлер- а загалом фільм такий нічого.
     
  9. MoulinRouge

    MoulinRouge New Member

    Відповідь: Фільми, які я раджу переглянути 2

    Я цей фільм не сприймаю як якусь страшилку, мені здається в ньому інший зміст
     
  10. Lady_Opium

    Lady_Opium Well-Known Member

    Відповідь: Фільми, які я раджу переглянути 2

    Форест Гамп
    фільм, без сумніву, гарний, дотепний
    але щоб він очолював купу кінорейтингів - ні
     
  11. Ніколь

    Ніколь Well-Known Member

    Відповідь: Фільми, які я раджу переглянути 2

    щойно додивилась фільм "Рицарь дня"
    з Камерон Діаз та Томом Крузом. Хоча я і не фанат цих акторів, але так добре кіно пішло, що я би його подивилась ще якось :)
     
  12. Nimfa

    Nimfa Well-Known Member

    Відповідь: Фільми, які я раджу переглянути 2

    "Боевой конь" і "Август восьмого" - дуже-дуже хороші фільми, нам з чоловіком сподобались, гра акторів надзвичайна, сюжет цікавий.
     
  13. MoulinRouge

    MoulinRouge New Member

    Відповідь: Фільми, які я раджу переглянути 2

    Емоції зашкалюють після фільму "Експеримент" ( 2010 ) з Е.Броуді. Раджу всім .

    ---------- Додано в 15:38 ---------- Попередній допис був написаний в 15:30 ----------

    ще з Броуді раджу "Манолете":y:
     
  14. romawka

    romawka Member

    Відповідь: Фільми, які я раджу переглянути 2

    "Пелікан" дуже класний фільм - вартує подивитись!
     
  15. Roxie

    Roxie Галицька панянка

    Відповідь: Фільми, які я раджу переглянути 2

    Раджу фільм "Влюбись в меня если осмелишься" про закоханих які грали в гру слабо-не слабо. Мене потішив, тільки закінчення трохи неочікуване.

    Ще "Елегія" на мене справив враження.

    Для тих кому сподобався "Престиж" раджу "Ілюзіоніст" - теж про фокусника.

    "Не уходи" - гарна мелодрама з Пенелопою Крус (чи може драма).

    "Години", за який Ніколь Кідман отримала Оскара (мене той фільм дуже пройняв, хоча комусь може здатись дурним)

    Для любителів костюмованих драм:

    "Герцогиня" - скільки його не дивилась - завжди плачу, особливо як в неї дитину забирають.

    "Ще одна з роду Болейн"


    Наразі більше не пригадую..
     
  16. Virchuk

    Virchuk Well-Known Member

    Відповідь: Фільми, які я раджу переглянути 2

    і мені сподобався, правда довго його не могла додивитись, бо якось часу бракувало. Мені воно не здалось нудним, може того, що сильно перейнялась її долею.
    "Залізна леді" - варто поживитись, ніколи не цікавилась Маргарет Тетчер, а тепер хочеться дізнатись про неї більше.
    "Вчитель на заміну" -
    деперсивне кіно, як на мене, але глянути варто.
    "8 побачень" - легкий фільм, йде на ура в компанії. Ну не обтяжений він сюжетом, зате не пошлий, добрий і смішний.
    "Краткий курс счастливой жизни" - ой підсадили ви мене, і мого чоловіка заодно. Уже 7 серій переглянули.
    "Академія смерті" - про гітлерюгент, дружбу і націоналізм. Мені дуже сподобався.
    "Огр" - ну дуже дивний фільм, теж про війну, академії для арійських хлопчиків, але вже очима військовополоненого.
     
  17. MoulinRouge

    MoulinRouge New Member

    Відповідь: Фільми, які я раджу переглянути 2

    Передивилась "Вам и не снилось", в цьому фільмі гарно все і актори,сюжет, музика..одним словом отримала велике задоволення, ніжні емоціїї. Раджу всім !
     
  18. Marcipanka

    Marcipanka Well-Known Member

    Відповідь: Фільми, які я раджу переглянути 2

    справді класний, люблю життєві фільми

    І дуже-дуже сподобався вже всіма хвалений тут фільм "1+1" - і веселий, і життєвий водночас!дуже-дуже!
     
  19. Gybka Bob

    Gybka Bob Member

    Відповідь: Фільми, які я раджу переглянути 2

    Мій улюблений фільм це "Хатіко"...єдине кіно, яке заставляє плакати...ех....оце так Дружба!:sad:
     
  20. MoulinRouge

    MoulinRouge New Member

    Відповідь: Фільми, які я раджу переглянути 2

    а чому єдине ? Я дуже люблю тваринок ( особливо собак ), а фільми з ними дивитись не можу, бо завжди є моменти де серце стискається, знаю що це тільки фільм.. я навіть мульт Спіріт дивитись нормально не можу:girl_blush2: