Катрусин кінозал

Фільми, які я раджу переглянути-2

Posted by algo on 23 Лютий 2009 відповідей - 3.913
  1. Gybka Bob

    Gybka Bob Member

    Відповідь: Фільми, які я раджу переглянути 2

    ну це так для мене:girl_flirt: Згідна, що про тварин найдушевніші фільми...
     
  2. Tropikanka

    Tropikanka Active Member

    Відповідь: Фільми, які я раджу переглянути 2

    Не знаю, чи тут вже радили, вчора переглянула фільм Жизнь прекрасна (2011)
    (або інша назва 50/50). Спочатку думала буде надто багато драми, але ні, навіть навпаки. Отримала задоволення від перегляду. Всім раджу.
     
  3. MorsImmortalis

    MorsImmortalis мирний атом

    Відповідь: Фільми, які я раджу переглянути 2

    рідко читаю цю тему. а вчора переглянула 2 фільми і просто в захваті від них. отож:
    Усмішка Мони Лізи
    гарний фільм, багато відомих актрис, і сама атмосфера фільму дуже сподобалась.

    Спокута
    шикарний фільм, але досить важкий,мало не плакала. гарна озвучка, цікавий сюжет.
    є над чим задуматись. здавалось би маленька дівчинка збрехала і як це змінило майбутнє героїв.
    дуже сильний фільм. раджу:i-m_so_happy:
     
  4. Лія

    Лія Well-Known Member

    Відповідь: Фільми, які я раджу переглянути 2

    Подивилась сьогодні драму "Що не так з Кевіном?" - рекомендую - фільм про материнство, хоч і важкуватий, але цікавий , тримає до кінця , хороші актори і надає тему для роздумів.
     
  5. Farfalla

    Farfalla Member

    Відповідь: Фільми, які я раджу переглянути 2

    сьогодні переглянула. непогано. але моментами банально, нудно... хоча кінець фільму надихає та мотивує!
     
  6. Svitlanka

    Svitlanka Well-Known Member

    Відповідь: Фільми, які я раджу переглянути 2

    Сподобався фільм "Воды слонам" ( Water for Elephants ), правда, перші хвилин 20 не затягував мене, проте потім... :) Жіночий фільм, про кохання . Раджу.
     
  7. Vероніка

    Vероніка Never give up

    Відповідь: Фільми, які я раджу переглянути 2

    "Шкіра, в якій я живу" з Антоніо Бандерасом - неперевершена драма, настільки непередбачувана і тривожна ! :shok:
     
  8. Хомуся

    Хомуся Well-Known Member

    Відповідь: Фільми, які я раджу переглянути 2

    Є такі фільми, які не залишають байдужими нікого. Це один з них. Ви або будете в захопленні, або виключите на 10 хвилині. Чорно-білий фільм Міхаеля Ханеке з багатьма підводними течіями "Біла лента". І хоч картина позиціонується як дитячі пригоди , це фільм зовсім не для дітей. Швидше про них, але цими дітьми є всі - і дорослі, і діти.
    П.С. фільм не для легкого перегляду
     
  9. LGalT

    LGalT Member

    Відповідь: Фільми, які я раджу переглянути 2

    Я також дивилась його на днях. Мені було цікаво, люблю такого типу сюжети. Багато думок і проекцій виникає в ході перегляду .
     
  10. polisanka

    polisanka New Member

    Відповідь: Фільми, які я раджу переглянути 2

    Для тих, хто любить Париж - легка мелодрамка "Опівночі в Парижі" - Midnight in Paris (2011)
    Багато гарних парижських пейзажів ....
     
  11. Pesyk

    Pesyk Member

    Відповідь: Фільми, які я раджу переглянути 2

    "Ми купили зоопарк" - добрий, позитивний фільмець...))
     
  12. Тетянка

    Тетянка Well-Known Member

    Відповідь: Фільми, які я раджу переглянути 2

    "Дежа вю" - спочатку виглядав нуднуватий, але потім захопив
    Краще життя" - сподобався..
     
  13. zaderyshka

    zaderyshka Member

    Відповідь: Фільми, які я раджу переглянути 2

    "Там де живуть чудовиська"
    Фільм хороший. Відношу його в список тих які наче і треба подивитись, але дуже обережно. Сама я ледве його додивилась, бо мене неймовірно дратував хлопчик, головний герой і дуже паскудні костюми монстрів. Швидше за все в цьому і задумка, що хлопчик мав бути нарваним та істеричним, а потім змінитись, а монстри і мали бути іграшковими, як з дитячих фантазій. Сама історія має гарний підтекст, що батьки не сприймають дітей, а діти не розуміють світу дорослих, взаємовідносини в суспільстві річ складна, бо всі живуть у власному світі.
     
  14. marfa

    marfa New Member

    Відповідь: Фільми, які я раджу переглянути 2

    З недавно переглянутих....
    Шерлок Холмс Гра тіней- не поганий але трохи , як на мене, за надто дитячий ,IMXO.
    На грани- переглянути можна хоча кінцівка передбачувана(люблю коли фільм тримає в напрузі до кінця:connie_pull-pigtail).
    3 метра над рівнем неба-:girl_tender: для тих кому не вистачає романтики))) Мені попав під потрібний настрій, оцінка 9 з 10:girl_yes2:
     
  15. Zlju4ka

    Zlju4ka Well-Known Member

    Відповідь: Фільми, які я раджу переглянути 2

    Сподобався"Захисник",з Стетхемом ,оригінальна назва"SAFE"

    Кльовий,трохи правда зекономили грошей,немає якихось надуявних захоплюючих подій,але переглянути варто.
    Ще сподобався(на диво:))"8 перших побачень", з Зеленським.
     
  16. Farfalla

    Farfalla Member

    Відповідь: Фільми, які я раджу переглянути 2

    "Босиком по мостовой" фільм Тіма Швайгера (він виступив і режисером, і спів-сценаристом і зіграв головну роль)!
    Неймовірно, так по-доброму... Раджу всім!
    Фільм про особливих людей... Ставлю в один ряд з "Форест Гамп" та "Человек дождя"!
    А яка там музика... ммм...
     
    • Подобається Подобається x 1
  17. Burmosyk

    Burmosyk New Member

    Відповідь: Фільми, які я раджу переглянути 2

    Бойовий кінь (War Horse, 2011) чудове сімейне кіно, часом з драматичними, а часом з потішними моментами.
     
  18. Vyshenjka

    Vyshenjka Щаслива мамуся

    Відповідь: Фільми, які я раджу переглянути 2

    Для підняття настрою переглядаю фільми "Солодкий листопад", "Наречений на прокат", з російських фільмів - "Брильянтова рука", "Смугастий рейс", "Спортлото-82", Операція "Ы"...
    А ще раджу переглянути фільм "Снігові собаки" - легкий фільм з безліччю позитивних моментів, який гарно піднімає настрій)
     
  19. polisanka

    polisanka New Member

    Відповідь: Фільми, які я раджу переглянути 2

    Вчора переглянула, дуже сподобався, дякую за пораду!
    Дивилися разом з дітьми: багато тварин, гарно знято....

    Раджу для сімейного перегляду.

    Також дуже гарний фільм!!!!
     
  20. Nadinka

    Nadinka Well-Known Member

    Відповідь: Фільми, які я раджу переглянути 2

    нарешті подивилась фільм "Зелена миля" , виявляється в ньому і містика присутня, і розчулює до сліз, і взагалі дуже сильний фільм!! рекомендую!