Фільми, на яких ви плакали

Тема у розділі 'Катрусин кінозал', створена користувачем GoldenFish, 25 Січень 2011.

  1. Yarmila

    Yarmila New Member

    Відповідь: Фільми, на яких ви плакали

    Щоденник памяті- ми з чоловіком в кінці плакали обоє:girl_in_dreams:
    раджу парам подивитись... скріпляє стосунки!
    і дивилась (дружина мандрівника у часі) - правда сама але теж плакала... героїня головних ролей цих фільмів одна і та сама актриса Rachel McAdams:girl_claping:
     
  2. Ассоль

    Ассоль Dreams come true

    Відповідь: Фільми, на яких ви плакали

    Згадала ще один фільм, на котрому плакала. "Людина-слон" Девіда Лінча - фільм дуже мене вразив і зачепив.
     
  3. Natalysa

    Natalysa Well-Known Member

    Відповідь: Фільми, на яких ви плакали

    Я теж дивилась і ридала.

    Взагалі я часто плачу на фільмах. Кожен раз як дивлюсь "Віднесені вітром", а ще дивилась "Пам'ятай мене".
     
  4. Diana

    Diana мрійниця

    Відповідь: Фільми, на яких ви плакали

    і мій тоже, ревіла, а ще на вихідних дивилась "Кукушка", то тоже вночі сплакалась
     
  5. Tytoalba

    Tytoalba New Member

    Відповідь: Фільми, на яких ви плакали

    "P.S Я тебе кохаю" - Дивилась може разів 5 і жодного разу не змогла втримати сльози...
     
  6. MADLENKA

    MADLENKA Well-Known Member

    Відповідь: Фільми, на яких ви плакали


    я взагалі-то часто плачу над фільмами:girl_blush2:, особливо над радянськими: "Не могу сказать "прощай", "Екіпаж", і ще парочка старих добрих радянських мелодрам . А ще недавно сплакнула,коли дивилась "Любовь и голуби" :confused: в епізоді,коли головна героїня в істериці кричала "мать плохая..." і т.д.
    "Секс і місто" - теж улюблений фільм при ПМС,що поплакати:girl_haha: Ще згадала, недавно випадково натрапила на фільм "Белый плен" - сплакалась з малим.....
     
    Останнє редагування: 2 Лютий 2011
  7. marry carrie

    marry carrie Member

    Відповідь: Фільми, на яких ви плакали

    А я поки-що плакала лише на "Крихітці на мільйон " х Х.Суонк та К.Іствудом, класний фільм
     
  8. Fleshka

    Fleshka Well-Known Member

    Відповідь: Фільми, на яких ви плакали

    "Куда уходят мечты"...ревіла аж заходилась:girl_cray:
     
  9. Ljus6ka

    Ljus6ka Well-Known Member

    Відповідь: Фільми, на яких ви плакали

    А я плачу постійно, не зважаючи чи то мелодрама чи комедія, бо як тільки в комедійному фільмі зявляється якась романтична чи добра(людська)сцена я починаю плакати, І це все сталося зі мною після народження дитини, стала такою синтементальною , що здуріти можна. Звичайно від комедії сльози лиш зявляються в очах . А від сумних драматичних і мелодраматичних фільмів я ридаю і шморгаю носом.
    От з тих останніх, від котрих я плакала це :
    "Приходит женщина к врачу";
    "Мать и дитя";
    "Помни меня"
    2012;
    "Зовсім інше життя"
     
  10. Barbie

    Barbie Well-Known Member

    Відповідь: Фільми, на яких ви плакали

    Сьогодні дивилась "Хатіко".Сказати,що плакала о нічого не сказати,я просто ревіла:sad::sad::sad:Дуже хороший фільм,є над чим замислитись...
     
  11. Tanju

    Tanju Well-Known Member

    Відповідь: Фільми, на яких ви плакали

    Завжди ( з дитинства) плачу над фільмом "Белый Бим -Черное Ухо. А ще пригадую ревіла над фільмом "Мачуха" з Джулією Робертс і Сюзан Сарандон.
     
  12. Зорянівонька

    Зорянівонька Well-Known Member

    Відповідь: Фільми, на яких ви плакали

    ага, теж тут про нього почитала і чуть не плакала.
     
  13. RUSlana

    RUSlana Active Member

    Відповідь: Фільми, на яких ви плакали

    Ой, це був фактично один з перших фільмів на якому просто ридала (особливо коли собаці лапу зажало на коліях та на неї їхав поїзд), а потім вже з'явились індійські фільми і пішло поїхало...
     
  14. DILEMMA

    DILEMMA New Member

    Відповідь: Фільми, на яких ви плакали

    Часто ридаю над фільмами, зараз спали на думку ці: "Дневник памяти","P.S Я люблю тебя", "Хатіко".
     
  15. sensual

    sensual New Member

    Відповідь: Фільми, на яких ви плакали

    А ми нещодавно дивились фільм, здається називається Чарлі, це з нових (2010р) про двох братів, як один з них гине в автокатастрофі а інший через це божеволіє, сильний фільм, навіть мій чоловік слізоньку пустив
     
  16. DILEMMA

    DILEMMA New Member

    Відповідь: Фільми, на яких ви плакали

    "Інді".....
     
  17. robik

    robik Member

    Відповідь: Фільми, на яких ви плакали

    На вихідних вкотре передивилася фільм "Крамар проти Крамара". Старе кіно, житєйська історія. Я люблю таке дивитися.
     
  18. Amrita

    Amrita Member

    Відповідь: Фільми, на яких ви плакали

    Багато гарних фільмів, що розчулюють... З останнього, що вразило до сліз -"Дом солнца".
     
  19. Музик

    Музик Мартуська

    Відповідь: Фільми, на яких ви плакали

    "якби тільки", навіть з першого разу не додивилася, розплакалась, і Солодкий листопад
     
  20. hrystusja

    hrystusja Well-Known Member

    Відповідь: Фільми, на яких ви плакали

    Ой, вчара як раз плакала над фільмом "Леон". Дуже зворушливий фільм.