Фільми, на яких ви плакали

Тема у розділі 'Катрусин кінозал', створена користувачем GoldenFish, 25 Січень 2011.

  1. kokoska

    kokoska New Member

    Відповідь: Фільми, на яких ви плакали

    а ще "Легенди осені" :sad:
    хто не бачив, подивіться. гарний фільм
     
  2. nalia

    nalia Member

    Відповідь: Фільми, на яких ви плакали

    Напевно остатній фільм коли я плакала то це "ХАТІКО",і ще чомусь згадався фільм"ОЛІЙКА ЛОРЕНЦО",я би з радістю зараз подивилася його,але не в теперішньому стані,а і ще завжди плачу під серіал(особливо коли чую музику)"КОРОЛЕК ПТИЧКА ПЕВЧАЯ"
     
  3. Venezianka

    Venezianka New Member

    Відповідь: Фільми, на яких ви плакали

    "Судьба Человека" - може хтось бачив, старий ч/б фільм, переважно перед 9 Травня показують. Сильний фільм, є над чим і подумати, і поплакати.
    А ще Хатіко (2 дні плакала) і Гладіатор (разів 10 бачила і щоразу плачу)
     
  4. Galicija

    Galicija Well-Known Member

    Відповідь: Фільми, на яких ви плакали

    Та сама історія!!!! Це моя слабинка - коли тварини страждають, маю істерику.... Можу і в депресії потонути на кілька днів. От і ще один фільм, від якого довго відходила -про ведмежатко, матір якого вбили браконьєри, а воно, після довгих поневірянь по лісі, прибилось до чужої ведмедиці в пошуках материнського тепла та захисту, і та його, хоч і не відразу, але прийняла... Не можу згадати назву фільму. Допоможіть!!!!!
     
  5. Відповідь: Фільми, на яких ви плакали

    Був колись такий фільм "Овод". Не знаю, радянський певно ще - дивилась десь в 1991-1995 роках. Так от я, маленька тоді ще, від нього ревіііііііла :girl_impossible: Особливо, коли того Овода-Артура розстрілювали. Кілька разів дивилася, і книгу читала. А після одного перегляду цього фільму, коли мені від плачу аж слабо стало, мені мама строго-настрого заборонила його дивитися.

    Гм. От згадала собі.. Піду, в інтернетах пошукаю. Класний був фільм.
     
  6. svoboda

    svoboda Member

    Відповідь: Фільми, на яких ви плакали

    Після перегляду в дитинстві "Белого Бима", напевно, отримала психологічну травму, з тих пір не можу дивитись фільми про страждання тварин... Останні, над якими плакала: "Заплати другому" и "Семь жизней", "В погоне за счастьем".
     
  7. kokoska

    kokoska New Member

    Відповідь: Фільми, на яких ви плакали

    я теж над ним плакала :cry:, якщо я не помиляюсь цей фільм називається "Два брати"
     
  8. Тетянка

    Тетянка Well-Known Member

    Відповідь: Фільми, на яких ви плакали

    " Я Сем" - чудова гра акторів, мене дуже вразив, і що важливо - хороше закінчення.
     
  9. Пупсик

    Пупсик Well-Known Member

    Відповідь: Фільми, на яких ви плакали

    Я останнім часом дуже вразлива, тому намагаюсь уникати слізливих фільмів. Недавно подивилась Розмальовану вуаль і досі цей фільм не йде мені з голови. Надзвичайна гра акторів, дуже гарно знято. І історія, що змусила мене в фіналі плакати.
     
  10. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Відповідь: Фільми, на яких ви плакали

    з останнього - "Грудневі хлопці" - я обридалась прямо. Дуже гарний фільм.
     
  11. pchilka

    pchilka Member

    Відповідь: Фільми, на яких ви плакали

    Я не дуже розчулююсь фільмами і нечасто дивлюся, а от "Памятай мене" досить таки зворушив, в кінці плакала...
     
  12. Agrafka

    Agrafka Member

    Відповідь: Фільми, на яких ви плакали

    Фільм "Заплати другому"
     
  13. diedyk

    diedyk Member

    Відповідь: Фільми, на яких ви плакали

    дуже люблю фільм "Хоробре серце", в кінці завжди сльози виступають! а ще "Щоденник пам'яті"
     
  14. Kofein

    Kofein New Member

    Відповідь: Фільми, на яких ви плакали

    "Хатіко" - давно я так не плакала при перегляді фільму
     
  15. levandivka

    levandivka З яйцями...

    Останнє редагування: 8 Червень 2011
  16. Gala

    Gala Well-Known Member

    Відповідь: Фільми, на яких ви плакали

     
  17. zaderyshka

    zaderyshka Member

    Відповідь: Фільми, на яких ви плакали

    А мене сильно зачепила ось ця короткометражка

    Застереження: є ненормативна лексика і досить нехороші сцени
    http://www.youtube.com/watch?v=0CGX2-zcTyc
     
  18. mrochkizm

    mrochkizm Well-Known Member

    Відповідь: Фільми, на яких ви плакали

    То такий фільм!
    Мене сльози просто душили! Без єдиного спецефекту, без надміру драматизму, без сексу-кексу - тобто без всіх складників сучасного Голлівуду - але ж яке це зворушливе кіно!
    До сліз зворушливе.
     
  19. Olka Sherolka

    Olka Sherolka розпатлана посиденька

    Відповідь: Фільми, на яких ви плакали

    What Dreams May Come, 1998 (Куди приводять мрії) -один з дуже небагатьох фільмів, на яких я не стримала сліз. Фільм взагалі дуже гарний візуально, а сам сюжет - про кохання, відданість, докори сумління і прощення - неймовірно проникливо:girl_tender:
     
  20. MALYSH

    MALYSH New Member

    Відповідь: Фільми, на яких ви плакали

    ой! А я неодноразово дивлась фільм "Титанік" і ревілаААААА:girl_cray::girl_cray::girl_cray: