Фільми, на яких ви плакали

Тема у розділі 'Катрусин кінозал', створена користувачем GoldenFish, 25 Січень 2011.

  1. Taska

    Taska Well-Known Member

    Відповідь: Фільми, на яких ви плакали

    фільм "Щоденник" дуже глибоко зворушив, але "Я - Сем" просто порвав на шматки, цілий фільм ридала
     
  2. Ніколь

    Ніколь Well-Known Member

    Відповідь: Фільми, на яких ви плакали

    і я, щойно додивилась....мої всі сплять, а я ридаю сижу....
     
  3. tsarivna

    tsarivna New Member

    Відповідь: Фільми, на яких ви плакали

     
  4. хельга

    хельга Найгарніша форумляночка

    Відповідь: Фільми, на яких ви плакали

    Не повірите! Розплакалась на мульті "Рапунцель" :sad:
    Якось вже тоді все до купи було - втома, битовуха, відсутність романтики і коли запустили ліхтарики я розревілась :sad:

    А чоловік мій дуже чутливий до сумних фільмів. В нього батько помер, коли йому було 6 років. То сцени з сімейним горем чи щастям розчулюють його.
     
  5. Грильяжка

    Грильяжка Кавоманка

    Відповідь: Фільми, на яких ви плакали

    я теж плакала на цьому фільмі, а ще від фільму "Марлі і я", так мене розчулив..ех ті песьки...ну і звісно "Щоденник пам"яті" скільки не дивилась, завжди ревіла
     
  6. smugastik

    smugastik Well-Known Member

    Відповідь: Фільми, на яких ви плакали

    спокійно реагувати на такий фільм, дуже важко, а ще нагадала собі радянський фільм про собачу відданість "Білий Бім чорне вухо".
     
  7. Kiruskin

    Kiruskin Well-Known Member

    Відповідь: Фільми, на яких ви плакали

    "Приходит женщина к врачу"
    "Хатико"
    "Солодкий листопад"
    "Титанік"
     
  8. Тетянка

    Тетянка Well-Known Member

    Відповідь: Фільми, на яких ви плакали

    Я на цьому фільмі плакала, хоч взагалі дуже рідко мене фільми так розчулюють...
     
  9. lawyer

    lawyer Member

    Відповідь: Фільми, на яких ви плакали

    вчора плакала в кіно на "Один день"
    мій хлопець також заплакав:girl_impossible: казав, що це перший фільм, на якому він пустив сльозу...
     
  10. Kiruskin

    Kiruskin Well-Known Member

    Відповідь: Фільми, на яких ви плакали

    І ми з мужом плакали.
     
  11. Bluemchen

    Bluemchen Well-Known Member

    Відповідь: Фільми, на яких ви плакали

    а мені цей фільм взагалі не сподобався, пошлуватий він. Акцент у цьому фільмі , на мою думку, робиться не тільки на хворобі й жінки, а й на зрадах чоловіка(при тому всі ті зради показано у деталях).
     
  12. kineret

    kineret Вірю в диво...

    Відповідь: Фільми, на яких ви плакали

    Скільки раз дивилась A Walk to Remember, стільки й плакала... Гарний фільм.
     
  13. skarlettt

    skarlettt Загублений

    Відповідь: Фільми, на яких ви плакали

    з останніх переглянутих найбільше запам"ятався "Мене звати Кхан" ("Моє ім"я Кхан") як на мене досить сильний фільм, хоча перших пів години чесно признаюсь трошки скучно було, але потім зачепило....
     
  14. Kykysik

    Kykysik New Member

    Відповідь: Фільми, на яких ви плакали

    Три метра над уровнем неба!
     
  15. Megan

    Megan Well-Known Member

    Відповідь: Фільми, на яких ви плакали

    "Неверная"... фільм просто бомбезний.. мені страшно було дивитись його, страшно подумати яку біль можна нанести зрадою. Я не була на боці тієї жінки, але плакала разом з нею.
     
  16. Ніколь

    Ніколь Well-Known Member

    Відповідь: Фільми, на яких ви плакали

    Днями конкретно так проридалась дивлячись "Землетрясение"

    На початку фільму взагалі сльози фонтаном, кінець також розчулює, і загалом фільм такий, після якого хочеться побігти обійняти своїх рідних, і розумієш що всі побутові чи які небудь негаразди, це все дрібниця. Головне аби всі були живі і здорові

    А вот Я-Сем якось не розчулив, або розчулив, але не до сліз. Чи то для нього також треба певний настрій.
     
  17. Відповідь: Фільми, на яких ви плакали

    «Хатіко»-надзвичайно емоційний фільм:sad:
     
    Останнє редагування: 3 Жовтень 2011
  18. Svjato dlja vsix

    Svjato dlja vsix New Member

    Відповідь: Фільми, на яких ви плакали

    Про велику вітчизняну...

    Плакав, бо не міг знести радянської брехні....

    Лише один фільм від якого не плакав - 17 миттєвостей весни.

    Там правду показали - під час бомбардувань усе працювало...
     
  19. roziava

    roziava New Member

    Відповідь: Фільми, на яких ви плакали

    " Мальчик в полосатой пижаме"-історія, що відбувається під час Другої світової війни і показана крізь очі безневинного і нічого непідозрюючого про події, що відбуваються, Бруно, восьмилітнього сина коменданта концентраційного табору. Його випадкове знайомство і дружба з єврейським хлопчиком по іншу сторону огорожі табору, кінець кінцем, приводить до самих непередбачуваних і приголомшливих наслідків.
     
  20. Левицька

    Левицька New Member

    Відповідь: Фільми, на яких ви плакали

    я на цьому фільмі ревіла як дурна, хоча до фільмів, де з самого початку відомо, що хтось помирає я ставлюсь цинічно, відношу їх до категорії "сльозодавилок", але тут власне нетипова реакція героїв на досить типовий сюжет... міра пошлості в кожного своя, тому мені він не пошлий... якраз для мене трагедія в тому, що сильна жінка, яка має мужність прийняти ситуацію все-таки помирає, вона не збирається змінювати чужі долі, не створює перевороту свідомості, а просто доживає останні дні, знаючи про зради чоловіка...