Форум чи Барахолка?

Тема у розділі 'Організаційні питання', створена користувачем Kasia, 6 Вересень 2009.

  1. levandivka

    levandivka З яйцями...

    Відповідь: Форум чи Барахолка?

    "Для кого".
    Для тих, комерсантів, які вміють та можуть заробити собі і форум підтримати, бо теж коштує.
     
  2. MARTINI

    MARTINI Administrator Команда форуму

    Відповідь: Форум чи Барахолка?

    Сані, ви тут другий день воюєте не зрозуміло за що. Якщо є конкретні зауваження і конкретні пропозиції, або якісь конкретні проблеми із вашою комерційною діяльністю на форумі, то викладайте. Може й дійсно ваш бізнес став невигідний, що навіть 50 грн інвестицій на місяць не відбивається. Але тоді кажіть за себе, а не "розігнали барахолку" чи "стало невигідно", бо насправді і відвідуваність барахолки росте і комерційних тем на форумі стає все більше, навіть намагаємося боротися з їх кількістю (за якість). А до проблем рекламодавців завжди готові прислухатися, тільки давайте комунікувати якось предметніше. Можна і в приват
     
  3. sani

    sani New Member

    Відповідь: Форум чи Барахолка?

    Це простий аналіз, як комерційних(платних тем) так і не платних, просто ще рік тому на барахолці було реально знайти покупця. На сьогоднішній день, в порівнянні з тим що було колись вже ні.

    Пропозиції писав, відповідь була у грубій формі і від вас в тому числі, дописи видалені і тп... по 2-3 рази повторювати не бачу змісту. Задумайтесь!

    Ви, як наші політики, зарегулювали барахолку на форумі, попустіться і ВСІМ від того буде краще!

    я би то міг не писати, просто зробити для себе висновки і забути про існування такого форуму... але вирішив написати.
    Поганий відгук, кращий за добрий, бо будеш знати над чим працювати, щоб стати ще кращим. Але ви робіть як знаєте..
     
  4. MARTINI

    MARTINI Administrator Команда форуму

    Відповідь: Форум чи Барахолка?

    цілком згідний, тому, як тільки, у вас буде що поганого сказати, одразу залишайте свої погані відгуки
     
  5. levandivka

    levandivka З яйцями...

    Відповідь: Форум чи Барахолка?

    Малося на увазі ПРЕДМЕТНО сказати? :)
    Тобто
     
  6. Gentle

    Gentle Well-Known Member

    Відповідь: Форум чи Барахолка?

    Прошу пояснити, з чим пов'язане доповнення п.2 Правил барахолки пунктом про те, що зниження ціни не має бути більше, ніж 10% від початкової?
    Хіба ми не в ринковій економіці живемо, де попит породжує пропозицію, а за відсутності попиту ціни знижуються? Чи в темі, де я продаю свої речі, мною куплені за власні гроші, я повинна встановлювати ціну, яка подобається Комусь?
     
  7. levandivka

    levandivka З яйцями...

    Відповідь: Форум чи Барахолка?

    Ні. Достатньо НЕ ТУРБУВАТИ форумлян повідомленням про дрібніші зниження ціни.
    Поява того "пункту 2" спричинена значним засміченням Барахольки.
     
  8. Gentle

    Gentle Well-Known Member

    Відповідь: Форум чи Барахолка?

    А чим, дозвольте спитати, я їх турбую? Затягую силоміць в свою тему? :) Змушую купувати? Я - продавець, форумляни - покупці. Я маю право знижувати ціну, вони мають право заходити/не заходити в мою тему, ознайомлюватися/не ознайомлюватися з тим, що я продаю. Смішно: продавець повинен приховувати, що він знизив ціну і не турбувати форумлян :)
    Але проти правил, які встановила не я, нема сенсу "перти". На своє питання відповідь отримала. Дякую.
     
  9. levandivka

    levandivka З яйцями...

    Відповідь: Форум чи Барахолка?

    Написано ж ще в топі:
    Для збереження балансу і встановлені певні обмеження.

    Ні, можна попросити "скаргою" модерів, вони добрі, виправлять останній допис. :)
    А робити топ-новиною знижку у 5 грн. - не обов'язково.
     
  10. kati

    kati Well-Known Member

    Відповідь: Форум чи Барахолка?

    Ви не вірно прочитали правила
    Мінімальне зниження ціни - 10% від стартової ціни
     
  11. zetta

    zetta Well-Known Member

    Відповідь: Форум чи Барахолка?

    не вважаю шо барахолка то зайве - кожному своэ... а може можливо зробити на неi окремий вихiд? як ДП на ЛФ так i тут натиснув слово БАРАХОЛКА i попав на базар) а окремо так само СП... зручно i нiкому не заважаэ.
    бачила таке на форумах i нормально все.
     
  12. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Форум чи Барахолка?

    Ви перекрутили. Зниження ціни має бути не менше 10% від початкової ціни. Можливо, з того, що недочитали, й виникло нерозуміння?
     
  13. Gentle

    Gentle Well-Known Member

    Відповідь: Форум чи Барахолка?

    Згідна. Але знову ж таки, чому на свій товар я не можу встановлювати такі знижки, які я вважаю за потрібне, з таким %, який вважаю за потрібне?
    Я не належу до затятих барахольниць, моїх тем в барахолці від сили 4-5, тоді як загальну кількість дописів теж видно. Не вважаю, що засмічую форум.
    Можливо, в словах Zetta є сенс?
     
  14. levandivka

    levandivka З яйцями...

    Відповідь: Форум чи Барахолка?

    Знову ж таки, можете. Якщо уважно читатимете написане:
     
  15. Яруська

    Яруська Well-Known Member

    Відповідь: Форум чи Барахолка?

    Так воно, здається, так і є...
    Тисну "нові дописи"-все крім барахолки-і всі проблеми.
     
  16. levandivka

    levandivka З яйцями...

    Відповідь: Форум чи Барахолка?

    ТАК проблемність - річ дуже індивідуальна. Є купа людей, які взагалі не тиснуть кноп "нові", сидять у своєму розділі/темі, ніц більше бачити не потребують.
    Свою точку зору мають усі. Але мало хто бачить Посиденьки загалом. :)
     
  17. natorella

    natorella Well-Known Member

    Відповідь: Форум чи Барахолка?

    чи можна так зробити, шоб було закриті теми барахолки якось детально були позначені шо вони закриті. а то речі вже нема. а шотижня хтось пише - шо і як
     
  18. Made in USSR

    Made in USSR Well-Known Member

    Відповідь: Запитання і пропозиції до адміністратора

    вже не від одного модератора читаю що барахолка то такий собі базар-вокзал, що там постійно бардак і всі продавці тільки за себе думають. то якщо та барахолка таке зло і заважає жити купі народу, то нащо її взагалі створювали? чи не так, створювали з добрими намірами, а вийшла лажа. то може закрийте її і буде всім щастя. бо переважна більшість нарікань модераторів саме на цей розділ форуму. чи то як? адміністрація хоче мати прибуток з СП і комерційних тем, але все одно продовжує нарікати на продавців. то вже совок натуральний.
     
    Останнє редагування модератором: 9 Жовтень 2012
  19. Імель

    Імель Модератор в декреті Команда форуму

    Відповідь: Форум чи Барахолка?

    шось ви все на купу намішали :)
    який стосунок СП мають до Брахолки?
    це абсолютлі різні розділи. ви про що?
    раджу перечитати цю тему :)

    і давайте не будемо про совок :)
     
  20. Made in USSR

    Made in USSR Well-Known Member

    Відповідь: Форум чи Барахолка?

    Сп з українських сайтів є в розділі барахолка і за такі теми адміністрація отримує 50 грн на місяць. чи я неправа?

    читала. зрозуміло, що барахолка багато кому потрібна. але і багато скарг на неї є. тому і пропоную: або закрити її і не парити собі мізки. або залишити і не жалітись які всі порушники. врешті решт адміністрація мала б передбачити що така ситуація виникне.
    так само не розумію чому заборонені коментарі до якогось продукту чи товару. нехай пишуть. вам же на базарі ніхто рота не закриває коли кажете свої враження про якусь річ. а барахолка той самий базар. тільки віртуальний.