Форум чи Барахолка?

Тема у розділі 'Організаційні питання', створена користувачем Kasia, 6 Вересень 2009.

  1. algo

    algo СуперМодератор) Команда форуму

    Відповідь: Запитання і пропозиції до адміністратора

    чому не видаляємо тему, думаю всі в курсі. На рахунок того, щоб писати продано. Якщо написано продано і одночасно скарга, то я особисто просто об"єдную допис з попереднім і зачиняю тему, якщо є час. Якщо просто пишуть продано, то видаляєм той допис, бо тоді тема піднімається в списку і знову ж тратиться час форумлян на її відвідання.
     
  2. napoleona

    napoleona Well-Known Member

    Відповідь: Запитання і пропозиції до адміністратора

    ооо і мені то актуально
    може то малюнок замочка повішати і розписати, особисто мені зрозуміло що тема закрита)
     
  3. Імель

    Імель Модератор в декреті Команда форуму

    Відповідь: Запитання і пропозиції до адміністратора

    є ще купа унікумів, які думають, що тема автоматично зачиняється, як в темі написати "тему зачинено" :girl_yes2:

    таке теж, зрозуміло, витирається, як порушення п.14 ПР
     
  4. Artemida

    Artemida Well-Known Member

    Відповідь: Запитання і пропозиції до адміністратора

    Непогано було би взяти це за правило:girl_wink: Тоді, сподіваюсь, УСІ розумітимуть, що тема вже не актуальна. Модератор витратить на дві хвилини більше часу, а автор теми зекономить значно більше і часу, і нервових клітин:girl_smile:
     
  5. Імель

    Імель Модератор в декреті Команда форуму

    Відповідь: Запитання і пропозиції до адміністратора

    звідки така впевненість :)

    я от маю переконання, то буде мало дієвим
    бо отой допис при об"єднанні буде або з попереднім дописом, або якщо з першим об"єднувати, з самого низу

    а ті в кого діти плачуть (і весь перелік стандартних пояснень).... як правило не помічають ні замочка біля назви теми, ні примітки "продано"


    може перекреслювати текст першого повідомлення, як от ми в "Шукаю квартиру/роботу/виконавця" робимо?
     
  6. Nastylove

    Nastylove Well-Known Member

    Відповідь: Запитання і пропозиції до адміністратора

    Я не знаю:shy: Розкажіть, чи скажіть де почитати.

    Непогана ідея, мало би зразу в очі кидатися, що щось з цією темою не так)
     
  7. algo

    algo СуперМодератор) Команда форуму

    А якщо замість зачинено писатиме продано то добре буде?

    але ти врахуй, що модераторів троє-четверо, а тем уйма!
     
  8. Т@нюшк@

    Т@нюшк@ чекаю...

    Відповідь: Запитання і пропозиції до адміністратора

    мало б бути зрозуміло)

    в мене ще така думка виникла: може додати префікс "продано". чи теж не будуть помічати? або не продано, а якесь інше слово, не таке схоже до слова "Продам" (Збуто:girl_crazy:)
     
  9. MARTINI

    MARTINI Administrator Команда форуму

  10. Ука

    Ука Добрий волонтер із поганими нервами

    Відповідь: Запитання і пропозиції до адміністратора

    ні
    Я орієнтуюся, що тема закрита виключно по відсутності вікна швидкої відповіді. Але, якщо правила передбачають звертання в ПП, а не допис в темі, то на це звертаєш увагу в остааній момент.
    Мені пропозиція Артеміди з додаванням окремого (а не об'єднаного) допису "Продано" видається оптимальною для сприйняття.
     
  11. MARTINI

    MARTINI Administrator Команда форуму

    Згоден. Якщо тема закінчується дописом "продано", це зрозуміліще, ніж "зачинено"
     
  12. LuBimaya

    LuBimaya New Member

    Відповідь: Запитання і пропозиції до адміністратора

    а не можна замість "ця тема зачинена" писати "пропозиція не актуальна!" ?
     
  13. Artemida

    Artemida Well-Known Member

    Відповідь: Запитання і пропозиції до адміністратора

    Не зовсім. Мені та червона лінія сприймається як рекламний банер, а я увагу на таке не звертаю:girl_nea:
    Мені здається, що все-таки треба, щоб було написано "Продано". Як варіант - перекреслений текст.
     
  14. algo

    algo СуперМодератор) Команда форуму

    Відповідь: Форум чи Барахолка?

    Змінився один пункт правил:
    Тобто тепер можна писати останній допис про все продано.
     
  15. Prutylyatko

    Prutylyatko Well-Known Member

    Відповідь: Запитання і пропозиції до адміністратора

    думаю, це буде те й саме, що "замок", ніби є, але багато хто не реагує, було б ідеальним взагалі тему видаляти, й тих сторінок з переліком стало б значно менше, та й усім зручніше:)))
     
  16. algo

    algo СуперМодератор) Команда форуму

    Ось домовимось тоді так.

    видаляти точно не будем.
     
  17. Імель

    Імель Модератор в декреті Команда форуму

    Відповідь: Запитання і пропозиції до адміністратора

    помаленько підходимо до того, з чого починали
    зараз знову почнеться "Форум чи Барахолка"
    бо заборонили писати "продано" саме тому, що в новий дописах маячили тільки барахольні, тепер знову погано

    якесь коло зачароване :girl_haha:
     
  18. LuBimaya

    LuBimaya New Member

    Відповідь: Запитання і пропозиції до адміністратора

    А не можна зробити на Барахолці щось типу архіву і усі не актуальні зачинені теми туди закидати, а архів має бути прихований тощо...
     
  19. MARTINI

    MARTINI Administrator Команда форуму

    А хто буде перекидати? :)

    Напис Продано чи Не актуально теж не підходить, оскільки не всі закриті теми рна форумі це оголошення. Напр клад тема з правилами також закрита, і що, буде над правилами писати Продано? :)



    Sent from my MB865 using Tapatalk 2
     
  20. Ука

    Ука Добрий волонтер із поганими нервами

    Відповідь: Запитання і пропозиції до адміністратора

    Одноразовий допис "продано" перед закриттям теми підніме її лише раз - це не обговорення.
    Більше того, я би не робила його обов'язковим, і не покладала б цю функцію на модераторів - просто б дозволила авторові перед тим як тиснути скаргу, щоб тему закрили, написати "Продано". Напише - добре. Не напише - його проблеми, тему закрили, потяг туту, хай відбивається в ПП.
    Крім того ж тепер в pink можна відфільтровувати Барахолку, то ж ця одноразова актуалізація теми не така критична.
    Так мені видається.