Французькі діти не плюються їжею. Обговорення книги.

Тема у розділі 'Читальний зал', створена користувачем Milongera, 14 Листопад 2013.

  1. Туфелька

    Туфелька Well-Known Member

    Відповідь: Французькі діти не плюються їжею. Обговорення книги.

    Я цю книжку тільки недавно собі купила, тільки -но почала читати. Але я її читаю як просто оповідь, але ніяк не як правила для себе по вихованню своїх дітей)
    Ще собі замовила з цієї ж серії книжку " Как эскимосы сохраняют своих детей в тепле, или Самый практичный подход к воспитанию вашего ребенка". Також написана в художній формі, але позиціонує себе як ненав"язливий порадник.

    Що стосується книг, які я читаю як "руководство к действию", то це книги відомих психологів, учасників телепроекту "Няня спешит на помощь", це дві книги:
    1. "5 дней с суперняней, которые вас научат общаться с вашим ребенком" Наталії Манеліс (імпонує меня ця тьотка!)
    2. "14 уроков суперняни, которые прекратят ваши домашние войны" Лариси Соловйової.

    Ну і мій беззаперечний фаворит, автор Катерина Мурашова, дитячий психолог з багаторічним досвідом. Її книги "Лечить или любить", "Любить или воспитывать", "Как помочь своему ребенку" та інші її видання для мене є настольними книгами вже багато років.

    З недавнього, купила собі пару книг Нейджел Латта "Прежде чем ваш ребенок сведет вас с ума" (для меншого) і "Пока ваш подросток не свел вас с ума" (для старшої).

    Ще маю цілий стос книг Юлії Гіппенрейтер, але все немає часу читати, частіше якось на кухні або в інтернеті "зависаю"....
     
  2. lawyer

    lawyer Member

    Відповідь: Французькі діти не плюються їжею. Обговорення книги.

    Дівчата, а це та ж книжка, що й "Французьке виховання" Памели Дракермен? Бо в ній лише один розділ має таку назву, а не вся книга.
     
  3. Mazerati

    Mazerati Well-Known Member

    Відповідь: Французькі діти не плюються їжею. Обговорення книги.


    Автор та сама. В тій книжці 14 розділів.
     
  4. lawyer

    lawyer Member

    Відповідь: Французькі діти не плюються їжею. Обговорення книги.

    Ну, по описах дівчат - це та сама книга. Мені сподобалась. Особливо перші та останні розділи. Дітей не маю, тому з практичною стороною не порівнюю, але написано цікаво, раджу до прочитання!