г. Львов. Ищу компанию!

Тема у розділі 'Мандри', створена користувачем visloushka, 10 Червень 2014.

  1. visloushka

    visloushka New Member

    Всем привет!

    Давно хотела побывать во Львове, но всё как-то не получалось … то ребёнок маленький, то денег нет (( В этом году дочь попросила, что хочет именно во Львов поехать. Поэтому в начале июля планируем быть у вас в городе (я и дочь 9 лет). В связи с этим есть несколько вопросов, просьб и предложений :girl_curtsey:

    1 Жильё.
    Просмотрела несколько сайтов (квартиры посуточно) и гостиницы … жильё, думаю, найдём.
    Ближе к дате – буду прозванивать и тогда попрошу вашего совета: в какой район лучше заселиться, а в какой нет. Но я так понимаю, лучше где-то в Центре?
    Если у кого-то есть свободная квартира – напишите, пожалуйста. Могу или деньгами оплатить или термо-комбезиком для вашего реб-ка (работаю с ними, подберём нужный цвет и размер).
    К условиям мы нетребовательные, единственное, хотелось бы, чтоб далеко не ездить каждое утро и вечер. Думаю, будем там только ночевать, а целый день – гулять и по экскурсиям. Хотелось бы подешевле найти ...

    2 Давайте дружить ))
    Хотелось бы найти компанию. И деткам – веселей, и мамам – общение.
    Понимаю, что во Львове вы уже много раз и везде были. Может кто-то соберётся в какую-то экскурсию за пределы города или музей, театр, выставку, мастер-класс – с удовольствием присоединимся к вам. Мы сами из Центральной Украины, очень хотим посмотреть Львов, национальные традиции, ремесла, историю. Буду очень рада познакомиться не только на время приезда во Львов, но и позже общаться. Может вы потом со встречным визитом приедете к нам!

    3 Достопримечательности
    Очень хочу просто погулять по Львову. О каких-то достопримечательностях уже знаю, наслышана, но прошу и вас подсказать куда сходить, съездить. Например, знаю, что есть музей львовского кофе (очень люблю кофе), музей шоколада (это дочери))), подскажите адрес и как добраться.
    Может кто-то тоже захочет пойти, несмотря на то, что уже был там и мы сходим вместе? Вместе – всегда веселее!
    Очень советовали зайти в “Дом легенд”, Площадь Рынок и оглядова площадка Високого Замку.
    Какие музеи, парки, ярмарки, экскурсии ещё посоветуете? народные обычаи, традиции, легенды? Может что-то детское? (очень хочется, чтоб дочери запомнилось, было не скучно, а интересно и познавательно). Мамочки посоветуйте!!
    Планируем быть во Львове от 3 до 7 дней (пока не могу точно сказать из-за работы). Хочется побывать везде! :girl_crazy:

    4. Говорят во Львове все кафе – незабываемы. Но хочется найти и недорогое кафе с полноценным питанием. Желательно где-то недалеко от жилья. Т.е. зайти и накушаться )) Первое, второе, третье ... Посоветуйте, пожалуйста.

    Буду благодарна за любые идеи, подсказки, советы и предложения!!!
    Заранее всем спасибо!
     
  2. Furore

    Furore New Member

    Відповідь: г. Львов. Ищу компанию!

    То Ви вперше до Львова? Краще квартиру знімати в центрі, є багато варіантів, до 300 грн. за добу впишетесь. В нас центр невеличкий, але по ньому можна ходити і ходити. І дуже зручно, тому що все поряд, і бюджетні бістро, і кава до душі, і екскурсії, і театри, і ринки.
    А Ви з центру, то звідки саме?
     
  3. visloushka

    visloushka New Member

    Відповідь: г. Львов. Ищу компанию!

    да, в первый раз )
    я тоже так подумала (про Центр), но города не знаю ... а в объявлениях, в основном, улицы указываются ((
    но это буду за неделю, наверное, прозванивать ... заранее я пока точных чисел не знаю (

    а мы - из Днепропетровска :girl_smile:

    сейчас сижу смотрю на фото ... сколько же всего хочется увидеть во Львове и в скольких местах побывать !!! :girl_blush2:
     
  4. fiesta

    fiesta Well-Known Member

    Відповідь: г. Львов. Ищу компанию!

    Кои плануєте бути? Може, попадете на якісь фестивалі...
    Ось афіша подій:
    http://afishalviv.net/page/ua/events/
    Жити треба в центрі, бо їздит маршрутками - мало приємного під час відпочинку.
     
  5. visloushka

    visloushka New Member

    Відповідь: г. Львов. Ищу компанию!

    Планируем в начале июля.
    Спасибо за такую ссылочку !!! :girl_curtsey:
    Хочется успеть посетить как можно больше )))
     
  6. fiesta

    fiesta Well-Known Member

    Відповідь: г. Львов. Ищу компанию!

    В оперному театрі є балет дитячий "Білосніжка і 7 гномів". Кажуть, діти в захваті.
    Від ратуші по центру їздить екскурсійний трамвай. Тривалість десь до години часу. По дорозі розказують про цікаві місця. Дуже б Вам радила - все побачите, почуєте і ноги не втомляться (візьмете малій морозиво чи сік в дорогу). Я каталась - дуже цікаво.
     
  7. blin

    blin New Member

    Відповідь: г. Львов. Ищу компанию!

    Квартиру краще в центрі або рядом брати, вечором зможете прогулятись по центру і не тре добиратись до квартири, якщо далі від центра. Ціни різні є можна і на 300грн і за 600грн, але то значить,що дорожче краще, іноді навіть навпаки буває. Як варіант можете хостели глянути, є також в різні на вибір від 100 грн за місце. Де-які досить не погані.По харчуванню - Смачні Сезони можете глянути де э в центрі.
    http://www.deluxehostel.com.ua/uk
     
  8. visloushka

    visloushka New Member

    Відповідь: г. Львов. Ищу компанию!

    пока планируем квартиру ... нашла вроде недорогие варианты, но пока не звонила ...
    всёж лучше, чем гостиницы или хостелы ...

    Девочки, всем спасибо, что откликнулись !!!

    екскурсійний трамвай - а он с утра до вечера ездит? или если будет 2-3 человека не поедет? очень понравилась идея с трамваем !!!
    у меня дома дочь очень любит открытые трамвайчики!! а тут ещё и экскурсия!
    спасибо !!!
     
  9. fiesta

    fiesta Well-Known Member

    Відповідь: г. Львов. Ищу компанию!

    Точніше то чудо-поїзд. Їздить ніби щодня зранку до вечора.
    http://lviv.travel/ua/excursions/tours


    Sent from my iPhone using Tapatalk
     
  10. blin

    blin New Member

    Відповідь: г. Львов. Ищу компанию!

    пишіть в приват, скажу чи далеко то є від центру і чи нормальний район.
     
  11. visloushka

    visloushka New Member

    Відповідь: г. Львов. Ищу компанию!

    спасибо!

    там сколько ещё интересных экскурсий :girl_curtsey:
    пошла изучать !!!
     
  12. Tutuka

    Tutuka Well-Known Member

    Відповідь: г. Львов. Ищу компанию!

    Дивіться, заходите на Google maps, там збільшуєте Львів. Зліва такий повзунок для масштабування (+/-), над ним - фігурка людини. Перетягуєте ту фігурку на потрібну вулицю і переходете в режим перегляду. Можна віртуально "гуляти" по вулицях.
     
  13. Furore

    Furore New Member

    Відповідь: г. Львов. Ищу компанию!

    З чудо-поїздом нема проблем. Ви просто біля нього почекаєте поки назбирається групка і поїдете.
     
  14. visloushka

    visloushka New Member

    Відповідь: г. Львов. Ищу компанию!

    Девочки, спасибо!

    А ярмарки сейчас/ в начале июля есть какие-то на пл.Рынок?
     
  15. blin

    blin New Member

    Відповідь: г. Львов. Ищу компанию!

    На пл. Ринок та рядом є магазини с сувенірами. Ярмарки переважно на свята влаштовують. Але є рядом ринок Вернісаж по вул. Театральній, рядом біля Заньковецького театру. Там можна і картину і сорочку вишиту купити та інші сувеніри.
     
  16. Alicia

    Alicia Well-Known Member


    Копальня кави - Площа ринок, 10. А майстерня шоколаду - вул.Сербська, 3 - це все дуже близько, можете на карті глянути. В майстерні також є оглядовий майданчик, як в Домі легенд.

    Якщо ще встигнете, то з 27 червня має бути гастрономічний фестиваль в центрі.
    В шевченківський гай також буде цікаво з дитиною піти. На трамваї від центру кілька зупинок проїхати.
    Якщо довше, ніж три дні будете, то є такі одноденні тури цікаві на карпатському трамвайчику Гошівський монастир-Вигода-Бубнище скелі Довбуша (близько 200 грн - виїзд зранку і повернення ввечері).
     
  17. blin

    blin New Member

    Відповідь: г. Львов. Ищу компанию!

    Гастрономічний фестиваль буде 28-30 червня. 30 офіц.вихідний тому можете брати на кінець червня відпуск. Якщо більше 3 днів тут будете,то беріть поїздку на замки, то на 1 день. Точно не скажу на який саме краще брати, тут підкажуть. Більшість тих замків занедбана та зруйнована, лише 1 якийсь в більш-менш нормальному стані, тільки не можу згадати який саме.
    www.lvivontheplate.com.ua
     
  18. visloushka

    visloushka New Member

    Відповідь: г. Львов. Ищу компанию!

    Вот то, что искала!
    Про майстерню шоколаду - слышала, там детки сами себе шоколад варят?

    А что такое "Копальня кави"?

    спасибо!

    на трамвае между городами? это что-то наподобие маленького поезда?
    а у них сайта нет? я бы с удовольствием съездила ... а вот реб-к выдержит целый день? кто-то ездил с детками?
     
  19. fiesta

    fiesta Well-Known Member

    Відповідь: г. Львов. Ищу компанию!

    Про карпатський трамвай, наприклад, є тут
    http://www.vidviday.com.ua/tramvaj_cilyj_den
    Але то на цілий день, ще і їхати в гори 2-3 год. ..Чи дитина витримає?
    копальня кави - кафе в центрі біля ратуші. Там на 1 поверсі кафе, а під землею типу шахти, де каву добувають, як вугілля, вам дадуть каску з ліхтариком... цікаво там.
    Гастрономічний фестиваль переважно в дуорі палацу Потоцьких проходить (вул. Коперніка)
    Щодо замків, то Олеський в доброму стані, з інтер'єрами. Золочівський - частково доглянутий, має цікаві експозиції. Підгорецький - красивий, але зруйнований.

    Надіслано від мого MediaPad 10 LINK, використовуючи Tapatalk
     
  20. Tutuka

    Tutuka Well-Known Member

    Відповідь: г. Львов. Ищу компанию!

    Ще можете з дитиною Стрийським парком прогулятися: там озеро з лебедями (на жаль, цього року їх тільки 2) і багато білочок, якщо захопите горішки, будуть йти до рук.
    Недалеко від Стрийського - парк культури, там різні качельки з атракціонами, хоча більшіть їх ще з мого дитинства.
    Від чого моя мала (їй 10) в захопленні - так це від недавно відкритого Скай-парку на вул. Стрийській (різні батути і т.п.). Недавно ходила туди з дідом, то потім тиждень всіх задовбувала розповідями, як там класно. :) Є ще Леопарк, але їй там вже не цікаво. Якщо надумаєте проїхатися до нашого Кінг Кросу (Ашан), можете по дорозі заглянути.