г. Львов. Ищу компанию!

Тема у розділі 'Мандри', створена користувачем visloushka, 10 Червень 2014.

  1. Alicia

    Alicia Well-Known Member

    Відповідь: г. Львов. Ищу компанию!

    Невже не чули про цей заклад? аж не віриться :)
     
  2. sanches

    sanches Well-Known Member

    Відповідь: г. Львов. Ищу компанию!

    На углу пл. Рынок - обычная аптека с виду. Внутри - несколько залов, посвященных истории самой аптеки и фармацевтики в целом. Раньше еще в подвале были залы, думаю и сейчас есть. Я брата водила, когда ему лет 10 было - он был в восторге

    Отправлено с моего PMP5570C через Tapatalk
     
  3. Latane

    Latane Well-Known Member

    Відповідь: г. Львов. Ищу компанию!

    конечно и не один раз)))
    гугл - картинки посмотрите

    ---------- Додано в 21:07 ---------- Попередній допис був написаний в 21:05 ----------

    Еще советую на Ратушу подняться (если конечно она сейчас не закрыта для подъема на самую крышу). Она находиться на пл. Рынок, прям посередине - большая и с часами :)
     
  4. visloushka

    visloushka New Member

    Відповідь: г. Львов. Ищу компанию!

    посмотрела в Гугле - что-то типа военного паба? :girl_blush2:

    ---------- Додано в 22:46 ---------- Попередній допис був написаний в 22:44 ----------

    какая красота - всё в одном месте!
    надо искать квартиру на пл. Рынок ))

    хотя бы не была закрыта ... наверное, очень красивый вид открывается ...
     
  5. Tutuka

    Tutuka Well-Known Member

    Відповідь: г. Львов. Ищу компанию!

    Здається, навіть довше.
    Ще згадала, рік тому ходили ми з малою на антикварні машинки дивитися на Леополіс Гран Прі (цього року якраз 26-29 червня буде, також, до речі, будете мати море вражень: тоді весь центр був заставлений різними доісторичними драндулетами, під здоровенним шатром - сцена з безперервним концертом, довкола - столики, можна було спокійно з дитиною посидіти попити соку), так от, коли її вже зовсім розморило, забрели ми у "Пструг, хліб і вино" на Братів Рогатинців (чесно кажучи, це нас дідулька-швейцар запросив на їх підвальчик подивитися: там на першому поверсі таке цікаве "підземелля", над ним - зали, обставлені старовинними речами, то ми там вже і залишилися на морозиво).
     
  6. visloushka

    visloushka New Member

    Відповідь: г. Львов. Ищу компанию!

    Девочки, спасибо большое !!!
    Сколько всего интересного подсказали. Особенно для доченьки!
     
  7. blin

    blin New Member

    Відповідь: г. Львов. Ищу компанию!

    Додам по закладам. Навпроти Дома Легенд є жидівська кнайпа «Під Золотою Розою». Особливість в меню відсутні ціни, в кінці можете одразу оплати суму що скаже офіціант або можете поторгуватись-)). Ось по відпочинку у Львові.
    http://brusentsov.com/2009/08/30/2471
     
  8. visloushka

    visloushka New Member

    Відповідь: г. Львов. Ищу компанию!

    очень много полезного и интересного нашла, спасибо !!!

    ---------- Додано в 11:16 ---------- Попередній допис був написаний в 11:09 ----------

    Девочки, подскажите ещё пожалуйста:
    лучше попытаться попасть на праздники (28-30 июня)?

    переживаю, что будет много людей, кафе заняты и пр.
    может таки лучше в начале июля? по свободному?

    что скажите?

    хотя, наверное, на празники будет много интересного??
    что скажите?
     
  9. fiesta

    fiesta Well-Known Member

    Відповідь: г. Львов. Ищу компанию!

    Ясно, що на свята народу буде багато. Але ж і цікавіше буде! Дивіться по дитині - може, їй скучно буде просто по місту ходити... А на фестивалях - веселіше...
    Думаю, буде багато туристів, а львів'яни роз'їдуться десь за місто...

    Надіслано від мого MediaPad 10 LINK, використовуючи Tapatalk
     
  10. tsiuma

    tsiuma Well-Known Member

    Відповідь: г. Львов. Ищу компанию!

    я думаю, що мають бути цікаві вихідні 05-06 липня, це ж свято Івана Купала, може, будуть заходи в Шевченківському гаю.


    зовсім не обов"язково. Навіть з прилеглих до центру районів ви дуже швидко пішки доберетесь до площі Ринок.
     
  11. Latane

    Latane Well-Known Member

    Відповідь: г. Львов. Ищу компанию!

    Еще есть сообщество в ЖЖ - уже ссылка по тегу Львов - пройдитесь, можете много интересного найти для себя
     
  12. visloushka

    visloushka New Member

    Відповідь: г. Львов. Ищу компанию!

    Девочки, дайте, пожалуйста, адрес ТЦ Кінг Крос
    как туда доехать с пл.Рынок?

    это думаю, если будет дождь - там переседеть ... что скажите?
    или куда можно зайти ... вдруг дождь на полдня? ((
     
  13. Made in USSR

    Made in USSR Well-Known Member

    Відповідь: г. Львов. Ищу компанию!

    туди з центру їхати далеко...

    в разі дощу можна буде піти на виставку метеликів, вона якраз на площі Ринок, в історичному музеї, там де італійський дворик (дівчата вже писала точніше де то є.)
    У Вас донечка? Просто мій хлопчина захопився музеєм зброї Арсенал (від площі Ринок 2 кроки). Там можна зайняти себе на годину, а якщо приєднатись до якоїсь екскурсії то й на довше, але то на любителя.

    ---------- Додано в 15:20 ---------- Попередній допис був написаний в 15:16 ----------

    а, і ще деякі піцерії проводять майстер-класи для діток з приготування піци. І ЯпонаХата, здається, теж вчить роли крутити, але то треба слідкувати коли наступний раз буде і реєструватись. Якщо зацікавитесь ролами, то у нас на форумі є директор Япони, він мав би знати коли наступний майстер-клас буде (нік alkali)
     
  14. visloushka

    visloushka New Member

    Відповідь: г. Львов. Ищу компанию!

    да, у меня дочура ))
    на выставке бабочек - были 2 раза только в этом году ...
    за Музей оружия - спасибо! хоть и девочка, но зайдём, посмотрим! (напишите только в какую сторону от пл.Рынок)
    ---------- Додано в 15:20 ---------- Попередній допис був написаний в 15:16 ----------
    на таком тоже уже были ... у нас в городе ...

    просто заранее ведь не предусмотришь (билеты - точно заранее будем покупать)
    а если получится так, что приехали, а дождь "на целый день"? ((
    обычно в крупных торговых центрах много развлечений ... полдня убить легко ))
     
  15. Made in USSR

    Made in USSR Well-Known Member

    Відповідь: г. Львов. Ищу компанию!

    якщо стати лицем до входу в Ратуш, то по праву руку вуличка буде (по ній трамвайна колія йде). Йдете по трамвайній колії до повороту направо і виходите на Арсенал.
    В Кінг Крос можна доїхати 25 маршруткою (в неї там кінцева зупинка). сідати треба біля ТЦ Магнус (вул Городоцька). Є ще кілька маршруток в ту сторону, але я не дуже в курсі, живу в іншому кінці міста))) Може хтось з дівчат знає.
    Наскільки я знаю, то в КК є дитячий розважальний центр і Планета Кіно, тобто там реально є чим себе зайняти надовго))
    До речі, в Планеті Кіно в вівторок день глядача, ціни на квитки знижені.
     
  16. visloushka

    visloushka New Member

    Відповідь: г. Львов. Ищу компанию!

    Made in USSR, спасибо за подробный ответ!
     
  17. Ромулька

    Ромулька New Member

    Відповідь: г. Львов. Ищу компанию!

    Як то кажуть "язик до Києва заведе", в ценрі перехожих запитаєтесь де саме знаходиться чи як доїхати до Кін кросу, Криївки, музею кави, Італійського дворику, Дому Легенд чи ще чогось. Це популярні місця і Вас скерують у правильному напрямку. Сам ценр не дуже великий і там все поруч
     
  18. blin

    blin New Member

    Відповідь: г. Львов. Ищу компанию!

    Адреса с.Сокільники, вул.Стрийська,30, то вже на межі м.Львів. Ось є сайт де можна знайти як добратись маршрутками по м. Львів. По памяті маршрутки 3А яка їде по просп.Свободи і до ТРЦ King Cross. Приблизно 30 хв і ви там.

    http://www.eway.in.ua/ua/cities/lviv

    [​IMG]
     
  19. CaddyV

    CaddyV Well-Known Member

    Відповідь: г. Львов. Ищу компанию!

    Це якраз і найкращий варіант. Без пересадок, до самого ТРЦ King Cross. І автобус великий.
     
  20. visloushka

    visloushka New Member

    Відповідь: г. Львов. Ищу компанию!

    Девочки, спасибо!
    Если что - конечно, переспрошу ... но хотелось бы хотя бы примерно самой ориентироваться!
    тем более, теперь знаю, что это 30 минут езды, а не рядышком где-то ...