Галерея гри "Квітково-весняний обмін 2017"

Тема у розділі 'Форумні обміни', створена користувачем Gorda, 2 Травень 2017.

  1. Gorda

    Gorda Well-Known Member

    Галерейку - ВІДКРИТО!!!! :girl_dance::girl_bye: Давайте швиденько скидаємо фото наших подаруночків, щоб зарядитись цим квітково-весняним настроєм!!!!!
     
    • Подобається Подобається x 2
  2. Gorda

    Gorda Well-Known Member

    Для мене квітково-весняний подарунок готувала @Patty Хочу ще раз подякувати за такий насправді чудовий, підібраний зі смаком подарунок. Чай з волошками дуже смачний. Листівка, полотно для вишивання. Мило ручної роботи із запахом лаванди. Його вже майже нема. :) Ручної роботи комірець та квитки у театр. За два останніх елементи окреме велике ДЯКУЮ!!!!
    13402200_282851532065419_687650685_n.jpg [​IMG][​IMG]
     
    Останнє редагування: 2 Травень 2017
    • Подобається Подобається x 17
    • мімімі мімімі x 3
    • Зе бест! Зе бест! x 2
  3. Thebestnata

    Thebestnata Well-Known Member

    Мені мій весняний подарунок дарувала @MissO. На пошті я отримала велику посилку, і ще ходила з нею гуляти по районі, але так було цікаво, що ж там:)
    Дуже несподівано було, що навіть в посилці з іншого міста мені приїхали живі квіти (вазоночки фіалок). Тепер буду за ними спостерігати і чекати як вони зацвітуть. Ще там був горщичок для фіалок, задекорований форумлянкою і її донею:) Велике пасхальне шоколадне яйце, цукерки, хустинка на шию. А ще такий класний блокнотик, в якому можна і малювати, і писати:) Мені він точно пригодиться! І також картинку з тюльпанами, яку треба вишити гладдю. Дуже цікаво буде спробувати, надіюся, що получаться:)
    Ще раз дякую Інно, за такий гарний весняно-квітковий настрій, подаруночки і лист з побажаннями, і порадами щодо фіалок!
    DSC_0835.JPG DSC_0836.JPG DSC_0837.JPG DSC_0842.JPG
     
    • Подобається Подобається x 15
    • Зе бест! Зе бест! x 2
  4. SweetMira

    SweetMira Well-Known Member

    Похвалюся і я своїм мега позитивним подаруночком;) Вручили кур'єром вдома, що було дуже зручно.
    В пакуночку мене очікували красивий горщик для квітів з намальованими улюбленими гортензіями, симпатичне тематично-зелене горнятко, маска з глини і масло з персикових кісточок для наведення красоти;), антистрес блокнот з чарівним листом, смачнезний шоколад з ароматним капучіно та завжди потрібні рушнички для кухні.
    Хочу подякувати своїй чудовій дарувальниці @Hermi за прекрасні подаруночки і позитивні емоції! IMG_20170429_120558.jpg
     
    • Подобається Подобається x 13
    • Зе бест! Зе бест! x 2
  5. Smurfyk

    Smurfyk Well-Known Member

    image.jpg Такс і я похвалюсь своїм подаруночком. Моєю дарувальницею була Lathorien. Я переплутала дні і чекала подаруночок в суботу, а мала в п'ятницю. Того свою дарувальницю навіть не побачила, ще досі соромно. Подаруночок мені надзвичайно сподобався, та й не тільки мені. Діанка моментальна розхапала, а бульок таки нема на фото певно Діана там булькала. І так детальніше: це був квітковий заварничок, навіть не уявляю де форумлянка його знайшла дуже класний. Блокнотик ну я ще таких не бачила дуже дуже гарний, скраб для тіла а головне натуральний а чай взагалі казка трошки попробувала і відклала для особливих моментів. Ваза така гарна гарна саме хотіла маленьку з декоративною квіточкою Пасочки доня оцінила відразу зрозуміла що це для неї а цукерочки ням ням. І звісно ж відкриточка з теплими побажаннями дуже дякую тобі форумляночко. Надіюсь колись ми з тобою зустрінемось))
     
    • Подобається Подобається x 11
    • Зе бест! Зе бест! x 1
    • мімімі мімімі x 1
  6. flame

    flame невгамовний експериментатор

    І я вже готова повихвалятись своїм фантастично-квітковим подарунком:girl_tender: Моєю дарувальницею була @Ari :kisss:. Шкодую, що не вдалося нам зустрітися і забирав чоловік. Я так чекала і хвилювалася поки він його віз, моє хвилювання передалося Цезарові на стільки, що як тільки ми побачили подарунок, він облюрився з радості:girl_impossible:прямо в коридорі, замість мене:girl_blush2: А було чого, ось таку квіткову яскраву весняну радість я отримала:girl_tender:
    IMG_20170430_130958.jpg
    Мені дісталася орхідея Дендробіум:yahoo:
    IMG_20170501_022516.jpg а в пакеті ще були такі штучки, що мені очі все більше і більше з орбіт вилазили, як я діставала
    IMG_20170430_131223.jpg Як думаєте, тряслися в мене руки, як я намагалася розв"язати той "морський вузол" на коробочці? :crazy:
    IMG_20170430_131238.jpg Та ще й як. Чоловік прижартовував, що це мені зробили пропозицію руки і серця. В коробочці виявився барвистий квітковий медальойнчик з Муранського скла, який можна носити на 2 сторони
    IMG_20170501_011007.jpg IMG_20170501_011958.jpg IMG_20170430_131826.jpg
    Легкий, як вітерець весняний снуд
    IMG_20170501_022730.jpg IMG_20170501_004116.jpg
    Косметичний набір :гель для душу і молочко для тіла. Паааахне весняним садом
    IMG_20170501_024612.jpg Найсмішніше, що та дівчинка Гапчинської, як сказав чоловік, як з мене мальована, так ще й я була в червоній футболці, а кольори на баночках тон в тон співпадають з моїм манікоюром:haha:
    І вішачок для рушників (ще не придумала куди повісити:girl_in_dreams:) IMG_20170501_022931.jpg
    Ще раз дякую Ірино за такий надзвичайний подарунок.
    Пи.Си. Так, я не вмію бути лаконічною, особливо коли емоції зашкалюють.:girl_blum:
     
    • Подобається Подобається x 16
    • Зе бест! Зе бест! x 10
    • мімімі мімімі x 2
  7. Colombina1982

    Colombina1982 Well-Known Member

    До написання цього відгуку я ретельно готувалась, щоб нічого не забути і всім чемно подякувати. Фото так собі, бо фотограф я ще той, та й знимкувати треба було швидко, поки чиїсь вмілі ручки все не посортували і не розібрали:connie_pull-pigtail, тому вибачайте.
    Перш за все, дякую кураторам забавки за цей чарівний, незвичайний і наповнений приємними емоціями обмін.:ThankYou: І долі за просто суперовий рендом і з дарувальницею, і з обдаровуваною. Це, напевно, якась весняна магія спрацювала, не інакше.
    Я думаю, вже можна відкрити секрет його магії? Цікаво ж!
    Тепер про все по порядку.
    Моєю дарувальницею виявилась чудова форумляночка @Mammy . А сам подаруночок прибув кур'єром "до дверей".:girl_claping:
    Уявляєте собі моє здивування, коли в пакеті я побачила справжню, розкішну, свіжу і ніжну фіалку??:girl_in_love: Я на неї надивитися не можу, буду тепер берегти і поливати, хай цвіте багато-багато років нам всім на радість і нагадує про цю надзвичайну забавку.:girl_yes2:
    IMG_20170429_110115.jpg

    А поки я милувалась нею, один юний журналіст і редактор власної газети (так-так, все серйозно!) одразу ж прихватизував гарнющий блокнотик, ручку і олівець. Бо в нього, бачте, професійна потреба!:cools: Мабуть, ця любов до канцтоварів в нас спадкова :) Та й як віддати мамі блокнот з таким вигадливим орнаментом, олівець, який можна скрутити калачиком і ручку, яку неможливо загубити, бо вона на клейовій підставочці з пружинкою? Остання -просто мрія і знахідка для кожного любителя черкнути пару рядків: тепер хоч одну ручку не треба буде шукати по всій хаті.:good:
    IMG_20170429_110346.jpg

    І, звичайно, дуже потішив улюблений чайок,солоденька частинка (насправді вона була більшою, але ж солодке так швидко зникає ;) ) і найтепліші, найщиріші слова в листівочці, яка тепер прикріплена до холодильника як нагадування, що все треба робити в любові!:friends:
    IMG_20170429_111310.jpg

    Аню, ще раз дякую за такий милий, весняний та квітково-творчий подарунок!

    А між тим свято моє почалося ще раніше, тільки ж не сміла я про це писати до галерейки,просто виклала фото у Вихвалялки, без деталей. А подарувала мені його,несподівано і так, не побоюсь цього слова, вчасно, моя ж форумляночка Іра @Gorda .Йдучи на вручення подарунка від себе, я навіть не очікувала, що і сама повернусь додому з пакунком весняного настрою. А так вийшло, що в день зміни свого іміджу ще й смакувала шоколадною кавою з трюфельними цукерками:cofee: і насолоджувалась п'янким ароматом нарцисів:girl_angel:,які дивом привезла додому крізь сніжну крупу свіжими та неушкодженими.:girl_witch: Іро, дякую за таку приємну несподіванку, тепер день, коли я знов стала русявкою, гарантовано запам'ятається назавжди!:girl_yes2:
    IMG_20170424_135347.jpg
    Тож бажаю і кураторам, і учасникам ще багато-багато весняних яскравих вражень, емоцій і подій, дякую за участь в цій забавці і до зустрічей в наступних!:kisss:
     
    Останнє редагування: 3 Травень 2017
    • Подобається Подобається x 13
    • Зе бест! Зе бест! x 4
    • мімімі мімімі x 2
  8. aknytsU

    aknytsU волошкова...)

    Іринка @Gorda була моєю весняною феєю і чарівницею :girl_dance: Подаруночок вручала особисто, тож нарешті зустрілись за кавою :kisss:
    Почуття описати важко, бо попадання не те, що в "десяточку", а в прямісіньке серце :girl_in_love: Настрій миттєво злетів вгору:girl_yes2: І все в одній колірній гамі (моє почуття естетики було потішене неабияк!) :)
    Ось чим порадувала мене Іринка:
    - стильною рамкою для фотографій (от звідки? звідки ти знала, що в мене "перепланування" з фоторамками? :) і я власне мала на думці придбати схожу :) ) Настільки влучний подарунок, що просто :girl_tender:
    - лялька-мотанка, як я її назвала "Волошкова", бо то чисто я :))) Навіть з відтінком волосся вгадала, бо я ж недавно помалювалась :) І одяг в улюбленому кольорі, і, звісно, сама волошечка-прикраса. Я в захваті! :kisss: Настільки клопітка робота, відчувається все тепло, яке ти хотіла передати :kisss:
    - цілий хендмейдний букет солодощів! і в "фірмових" кольорах :girl_dance: шкода було їсти :) та все ж, чоловік не стримався :girl_haha:
    - кавааа) ароматнаааа! люкс! :)
    - солодкий, такий ніжний на вигляд пряник-киця :) дістався малюку))
    Іруся, дякую щиро! Твій подарунок неймовірний, як і ти! :kisss: Надіюсь, зустрінемось ще не раз :girl_wink:
    Дякую окремо організаторам за цей чудовий настрій, за весняну феєрію, за все! :kisss:
     

    Вкладення:

    • Iim1WmlQ23c.jpg
      Iim1WmlQ23c.jpg
      Розмір файлу:
      46,8 КБ
      Переглядів:
      168
    • TKSSsPME0fU.jpg
      TKSSsPME0fU.jpg
      Розмір файлу:
      128,2 КБ
      Переглядів:
      173
    • Подобається Подобається x 15
    • Зе бест! Зе бест! x 4
    • мімімі мімімі x 1
  9. Khrystik

    Khrystik Хороша дівчинка :)

    Моєю квітковою феєю була @aknytsU. інтригувала мене смсками весь час. так мило:girl_in_love:
    а подаруночок я отримала дуже кльовий. ось докази
    DSC_1680.JPG
    відразу забула сфоткати, тож наступного ранку гонила по всій хаті-шукала всі "інгредієнти" свого квітковного сюрпризу, які дітвора і чоловік вже встигли поділити між собою))
    отже, я стала власницею орхідеї!:connie_pull-pigtail і тут все не просто, бо то мій перший і єдиний вазонок:girl_haha:. тому будемо вчитися співіснувати усім на користь.
    К і Кві вже прочитали-розмалювали книжечки і передають "дякую!". муж погриз зернові батончики і замовив купити йому ще. :nyam2:
    ну і про мою творчу сторону подбала моя фея. тепер в мене є набір для квілінгу і органайзер для гудзиків.
    ось . так люблю всілякі хендмейд-дрібнички. тепер мої гудзички/підвіски гарно посортовані.
    DSC_1691.JPG
    солодкого наїлися, какао напилися:nyam2:. дуже дякую за все!:give_heart:
     
    Останнє редагування: 3 Травень 2017
    • Подобається Подобається x 12
    • Зе бест! Зе бест! x 2
  10. Ari

    Ari Well-Known Member

    Моєю дарувальниці була @Smurfyk. Ось які даруночки я отримала
    IMG_20170429_003342.jpg IMG_20170429_003905.jpg
    Приємно отримувати подарунок з рук в руки, це якось додає більшої енергетики подаруночку + приємно знайомитись із форумлянками і манюніми майбутніми форумляночками.
    Тепер про сам подарунок: можливо на фото буде видно, що не одна пара рук розпаковувала пакунок. Солодощі одразу знайшли застосування, олівчики і розмальовка також. Схема для вишивання бісером чудова, та треба нагадати як тим бісером вишивати, бо вже давно це робила. Ароматна частина чекає свого часу, а формочка силіконова найближчим часом піде в хід. Ну і кашпо мімімішного зеленого кольору, можливо скоро знайде застосування. Величезне дякую за подаруночки.
     
    • Подобається Подобається x 11
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  11. MissO

    MissO Well-Known Member

    [​IMG]Настала і моя черга звітувати! Я отримала дуже гарний і душевний подаруночок від чарівної форумлянки @irkazijka. Сказати, що я його чекала, то не сказати нічого, а тут ще й два дні вихідних на пошті))) Але сьогодні цей день настав і я забрала свою посилочку. Відкривши коробку, я зрозуміла, як пахне весна! Так пахне ароматична свічка. В подарунку є речі, які форумлянка зробила своїми руками - це просто бомбезне кольє-комірець із бісеру, запаковане в такий класний мішечок із оксамиту, і вишиті квіти, які я обов'зково мушу десь прилаштувати! Ще я отримала книгу маст-рід кожної сімейної пари "Пять языков любви", за що безмежно вдячна Ірині, бо вже читала її якось в електронному варіанті, але хотіла б мати паперову, щоб підкреслити найважливіші моменти! Ще в подарунку були оформлені у вигляді сердечка міні-рушнички чи серветочки. Живих квітів я не отримала, проте отримала дві пачки насіння піоноподібних айстр, які я посадила в себе на клумбі і буду ще мінімум до осені згадувати весняний обмін)))) Ну і наостанок - ароматна кава зі Львова, яку я спробую вже вранці, бо інакше безсонна ніч мені гарантована)))
    Дякую тобі, Ірино за весняний настрій і частиночку душі! [​IMG][​IMG][​IMG][​IMG]
     
    Останнє редагування: 4 Травень 2017
    • Подобається Подобається x 13
    • Зе бест! Зе бест! x 1
    • мімімі мімімі x 1
  12. MissO

    MissO Well-Known Member

    Трішки офтоп, але то тільки я бачу якісь куски своїх фото в Тапатолку, чи й інші теж?
    P.S. Переробила, мали б бути цілі. Дякую.
     
    Останнє редагування: 4 Травень 2017
  13. Gorda

    Gorda Well-Known Member

    я теж їх бачу
     
    • Подобається Подобається x 1
  14. Colombina1982

    Colombina1982 Well-Known Member

    Я бачу цілі і гарні фото. Без тапатолку. Може, він і глючить )
     
    • Подобається Подобається x 1
  15. Lathorien

    Lathorien Well-Known Member

    IMG_20170504_111135_HDR.jpg IMG_20170504_111142_HDR.jpg IMG_20170504_111150_HDR.jpg IMG_20170504_111158_HDR.jpg IMG_20170504_111220_HDR.jpg ну як? як? Як можна бути настільки креативною? :give_heart:
    моя форумлянка подарувала цілу купу емоцій :dance4: відчувала себе малою дитиною на Миколая. Ото розпаковуєш, розпаковуєш, а подарунки не закінчуються :wacko:
    моєю дарувальницею була @sonyachne divcha. От не повірите, нема такого що би не викликало захвату:ok:
    а оформлення БОМБА!!! кожен елемент перевязаний стрічечкою з квіточкою і записочками для гарного настрою :yahoo:
    отже, заздріть:girl_wink:
    Ми отримали: кольорові зефірки, пряники у вигляді троянд, квітковий блокнотик (з дуже щирими побажаннями:girl_in_love:), чашечки, ароматна свічечка. Моїй малявці дістанеться повязочка, обруч, котики для декорування, гаманець, льодяники:connie_pull-pigtail. А, і буси (біжутерії не ношу, але ця прикраса, без сумніву, стане моєю найулюбленішою :girl_spruce_up:) Нічо не забула? Ніби нє :girl_crazy:
    Коротше, в мене на роботі армагедон з коробок і подарунків :man_in_love:
     
    • Подобається Подобається x 8
    • Зе бест! Зе бест! x 6
  16. irkazijka

    irkazijka Well-Known Member

    Ура ура!!!
    Сьогодні моя посилочка прийшла.
    І то чудо із чудес...зараз розкажу чому.
    Прокинулась вранці взяла телефон, а там у Вайбері...та та...пише Укрпошта..до вас прийшла посилка, номер і куди.
    Я перечитала ще раз.
    Думаю ото прікол..вже у вайбер укрпочта пише. Думаю ввечері прийде чоловік, тоді лишу на нього дитину і піду забирати...так думала десь 20хв...але тут у моїй голові щось перемкнуло, думаю та яке, я не витримаю..жіноча цікавість взяла своє..а радості повні штани.
    Нагодувала малого, одягнула, взяла в ерго і пішли ми на пошту. Добре що взяла кульок:)
    Бо коробочка була не маленька.
    Все...менше текста..)))
    Отже, хочу подякувати за створений неймовірний настрій,
    емоції позитивні які зашкалюють
    і магію моєї форумлянки, яка так постаралась.
    Моєю чарівною феєю була @Sweet kitty )))
    Приємно познайомитись!)
    Ото емоціями, Оксанка, зарядила на весь травень)))
    20170504_131745.jpg
    А тепер конкретніше.))
    Перше що мені потрапило на очі це була немовірна хутиночка.
    От чесно, раділа як мала дитина)))
    Казала єс єс єс))) ото зашкалюють в мене емоції.
    Потім неймовірні кульки до ванної..бусінки))) така краса..
    а запах...яміііі...
    20170504_131911.jpg
    Гель для душу так і пахне весною...неймовірний запах!!!
    От чесно моє-моє))
    20170504_131844.jpg
    Кремчик для рук і блокнотик зелений)))
    Ну і листівочка з моїми улюбленими тюльпанчиками.
    Дякую!!!!!
    Ну і на завершення думаєте все, аж ніяк ні!
    Тада да даммм!! Інтрига!!!
    Коробка!!
    Вроді звичайна річ..а викликала бурю емоції в нашої Киці...Русі.
    Я не витримала і зробила фото))
    20170504_131922.jpg
    Дякую ще раз Оксаночці за подарунки і весняно-казковий настрій.
    Організаторам окреме дякую що погодились провести такий обмін.
    Цьом-цьом)
     

    Вкладення:

    Останнє редагування: 4 Травень 2017
    • Подобається Подобається x 10
    • Зе бест! Зе бест! x 2
    • мімімі мімімі x 1
  17. roksolanka

    roksolanka Well-Known Member

    І я уже з подаруночком!!!! Моєю веснянкою була @flame. Подарунок доставив кур'єр, за що окреме величезне спасибі, бо з коляскою було б досить проблемно забирати такий величеееееезний :girl_dance: пакунок (правда кур'єру не повезло, бо попав в саму грозу). Отже, величеееееезний пакунок був запакований у дуже гарний папір зовні і в середині
    image.jpeg image.jpeg
    А в коробочці була справжня весняна феєрія :girl_in_love:
    image.jpeg image.jpeg
    І детальніше: книжечка з теплими історіями і чудовою назвою "Трояндовий джем" (обожнюю цю серію:girl_tender:) і неймовірний блокнотик, в якому кожна сторіночку має своє квіткове оформлення і різні крилаті фрази
    image.jpeg image.jpeg image.jpeg image.jpeg
    Надзвичайне трояндове горнятко з тарілочкою і заварничком
    image.jpeg
    Трояндові мильні пелюстки
    image.jpeg
    Просто фантастична трояндова рамочка:girl_dance:
    image.jpeg
    Ну і "зелена" частина: попурі, чай і цукерки
    image.jpeg

    Думаю, що всі здогадались, яка моя улюблена квіточка:girl_crazy:

    Дужжжжжжжже дякую Олі за таку красу, гармонійність і неповторність подаруночка!!!!!!:kisss:
     
    Останнє редагування: 4 Травень 2017
    • Подобається Подобається x 11
    • Зе бест! Зе бест! x 4
    • мімімі мімімі x 1
  18. vakyolka

    vakyolka Well-Known Member

    І я сьогодні отримала чудесний весняний подарунок від @famenlviv. Після того як я відправила заявку,я ще довго себе гризла за те,що вибрала дуже важку квітку,бо взагалі люблю всі квіти. Але моя дарувальниця насільки класно підібрала подарунок... Дивіться: Изображение1 001.jpg мені ще довго вчитись,як можна стільки всього покласти акуратно в таку гарну коробочку. А ось що було всередині: Изображение1 002.jpg віткриточка з прекрасним віршем і обажаннями, чудесний блокнотик,сереточки з моїми улюбленими квіточками,солоденьке,тарілочка,для нього,горнятко і бомбезні зелені підставочки для заварки (не повірите але саме цього мені бракувало для повноційного чаювання). Також кремчик для личка,який буде чекати похмурої осені(влітку кемчики лише з сильним фільтром від сонця) а на осінь-зиму в мене саме закічився крем.
    Ну і окремо-моя мрія-волошки в квітнику-стала рельністю! Изображение1 003.jpg Дуже тобі дякую моя дарувальнице! Я в захваті! Досі руки трусяться.... ДЯКУЮ!
     
    • Подобається Подобається x 11
    • Зе бест! Зе бест! x 1
    • мімімі мімімі x 1
  19. Mammy

    Mammy Well-Known Member

    Дуже дякую моїй весняній феї @Moonlight. Я отримала чудовий, весняний, ромашковий :girl_dance: подаруночок. Усе щастя було в гарних пакетах і велииикій коробці)) Отже, я отримала:
    - приємний, добрий, "живий"лист від форумлянки)
    - ароматна яблучна свічка, запах - неймовірний, діти щодня просять її запалювати;
    - гарнюща ємність для сипучих продуктів, зелененька :) як і свічка (те, що я люблю!);
    - фартушок :girl_dance: тепер я на кухні буду неперевершена)
    - ромашкові серветочки;
    - дуууже багато ромашечок (цукерочок) та улюблений сюрприз - кіндериииии!!!
    Малята запитували, звідки тьотя знала, що вони хочуть саме кіндери. І просили подякувати :girl_curtsey:
    Приєднуюсь і дуже дякую за весняне свято! :kisss:
    20170427_162247.jpg 20170427_162443.jpg
     
    • Подобається Подобається x 12
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  20. нталька

    нталька Well-Known Member

    Свій подаруночок отримала від форумляночки @Thebestnata, і ось що там було:
    Квіткові цукерочки
    квітковий зошит
    квіткова прихватка для гарячого
    чудовий квітковий шалик
    запашний чайочок
    і косметичка, яку одразу приватизувала доця, як сумочку. :)
    IMG_20170505_164629.jpg
    Дякуємо Наталі за подарунки і гарний настрій! :girl_curtsey::girl_claping:
     
    • Подобається Подобається x 11
    • Зе бест! Зе бест! x 1