Галерея від Alexx

Тема у розділі 'Галереї творчих робіт', створена користувачем Alexx, 6 Травень 2010.

  1. Alexx

    Alexx New Member

    Вітайте мого ведмедика "Михайла":

    [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG]

    Виготовлений медведик з велюру; набивка- шерсть+синтепон; очі- гудзики; руки і ноги кріпляться гудзиковими шарнірами.
     
    Останнє редагування модератором: 16 Серпень 2010
  2. Alexx

    Alexx New Member

    Відповідь: М"які та інтер"єрні іграшки "BY Alexx"

    М"яка лялька "Фіолетта" - живе в колекції дуууже хорошої людини і надзвичайної красуні ;)
    [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG]

    Виготовлена з бавовняного трикотажу, набивка- синтепон.
     
    Останнє редагування модератором: 16 Серпень 2010
  3. Alexx

    Alexx New Member

    Відповідь: М"які та інтер"єрні іграшки "BY Alexx"

    Ще одна м"яка лялька "Агафья":
    [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG]

    Виготовлена з бавовняного трикотажу; набивка- синтепон.
     
    Останнє редагування модератором: 16 Серпень 2010
  4. Alexx

    Alexx New Member

    Відповідь: М"які та інтер"єрні іграшки "BY Alexx"

    Вівця "Black sheep with golden dragonfly".
    Зроблена спеціально для голубоокої брюнетки, яка обожнює овечок :)

    [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG]

    Виготовлена з чорної спец вовни + голубий льон, копитка чорний атлас; набивка- вовна+ синтепон; очі гудзики; має хребет-каркас; стрикоза- скручена з дротика і пофарбована акриловою фарбою.
     
    Останнє редагування модератором: 16 Серпень 2010
  5. Alexx

    Alexx New Member

    Відповідь: М"які та інтер"єрні іграшки "BY Alexx"

    А тепер "Мужчина"!!! Народжувався, як баранчик, але мамі і чоловікові він схожий на ослика. отже я його називаю просто "Мужчина" ;)

    [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG]
    Виготовлений з світло-бежевої бавовни і бежевої спец. вовни; набивка- вовна +синтепон; має хребет- каркас; очі гудзики.
     
    Останнє редагування модератором: 16 Серпень 2010
  6. Alexx

    Alexx New Member

    Відповідь: М"які та інтер"єрні іграшки "BY Alexx"

    Подарунок який я зробила свому чоловікові на річницю.
    Коробочка в яку все було запаковано:
    [​IMG] [​IMG]
    А тепер вміст коробочи, детальніше:
    *Іменне сердечо:
    [​IMG]
    *Закладка в книжки (двухстороння):
    *** сторона "МАХ"-
    [​IMG]
    *** сторона "SASHA"-
    [​IMG]
    ще в коробочці були запаковані "потрібні для мужчин речі" + багато цукерок, але їх я не показую бо вони куповані в магазині, отже до теми не відносяться ;)
     
    Останнє редагування модератором: 16 Серпень 2010
  7. Alexx

    Alexx New Member

    Відповідь: М"які та інтер"єрні іграшки "BY Alexx"

    "ЖираффКа" для дами (яка має велику колекцію найрізноманітніших жирафіків):

    [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG]
    Каркасна іграшка виготовлена з зеленої і бежевої вовни; набивка- вовна+ синтепон; ручки гнуться і рухаються (на шарнірах); очки- бісеринки; крила з дротика, обмотані ниткою. :)
     
    Останнє редагування модератором: 16 Серпень 2010
  8. Alexx

    Alexx New Member

    Відповідь: М"які та інтер"єрні іграшки "BY Alexx"

    Інтер"єрна вінтажна іграшка "Балеринка" - вона ароматна.... пахне кавою і корицею. Справжня львів"янка ;) !
    [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG]

    Каркасна іграшка, ручкки рухаються (кріпляться на шарнірах) і згинаються в ручках тримає сердечко (також ароматне), виготовлена з бавовняного трикотажу; волосся -вовняна нитка; наповнення -синтепон+ вовна+ кава +кориця; тонована кавою.
     
    Останнє редагування модератором: 16 Серпень 2010
  9. Alexx

    Alexx New Member

    Народна лялька- мотанка "By Alexx"

    Не так давно захопилась створенням народної ляльки, але вже так втягнулась, що майже весь свій вільний час витрачаю на це захоплююче заняття. Навчилась їх виготовляти в одної львівської майстрині Тетяни. Яка щиро поділилась своїми знаннями і вмінням. Дуже мені подобається робити такі ляльки. Вони здавна слугували людям, як обереги. Створення такої ляльки не є простим. Треба знати багато канонів і різних правил, якими керуються при створенні саме оберегу! В кожну ляльку вкладаю свою любов, тепло і шматочок душі. Найкращим компліментом і похвалою для мене стали слова однієї маленької дівчики, для якої я зробилa таку лялю. Вона сказала: - "Ця ляля принесе мені щасття!" Мені ТАК було приємно, що я вирішила продовжувати почате ще з більшим натхненням. І поділитися своїми ляльками-мотанками з вами.

    Представляю своїх красунь. Вони без ликі і без іменні, але кожна має свій характер і родзинку :girl_wink:

    Ці дві мотанки виготовлені у подарунок для двох сестричок, тому вони на перший погляд дуже схожі, але насправді різні. Як в одязі, так і характером.
    [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG]

    Такі ляльки виготовляються тільки з натуральних тканин і матеріалів. Без застосування голки! Звідси і назва - МОТАНКИ. Голку можна застосовувати лише при виготовленні одягу для ляльки і ні в якому разі не пришивати нічого до самої лялі! І не колоти її! Кольори так само мають велике значення, але в сучасному світі з"явилась набагато більша гамма кольорів в матеріалах, які ми застосовуємо. Особисто мені подобаються яскраві ляльки і я поєдную кольори які в мене асоціюються з людиною для якої лялька робиться або просто з душі іде таке поєднання. Я думаю, що наші предки також би застосовували більшу гамму кольорів в ляльках і вишивках, якби на той час мали таку можливість ;).
     
    Останнє редагування модератором: 16 Серпень 2010
  10. Alexx

    Alexx New Member

    Відповідь: Народна лялька- мотанка "By Alexx"

    Ця ляля одна з пеших моїх мотанок, яку я зробила особисто для себе. Люблю її.
    [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG]
     
    Останнє редагування модератором: 16 Серпень 2010
  11. Alexx

    Alexx New Member

    Відповідь: Народна лялька- мотанка "By Alexx"

    Ця лялька поїхала в даеку Німеччину до маленької красуні Анастасії

    [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG]

    Власниця вже отримала свій скарб і спить з цією лялею )))) хоча в забаві то "Барбі" в неї на першому плані ;)
     
    Останнє редагування модератором: 16 Серпень 2010
  12. Alexx

    Alexx New Member

    Відповідь: Народна лялька- мотанка "By Alexx"

    Ця пара ляльок-мотанок: "Нерозлучники" були виготовлені у подарунок для однієї поважної львівської пари. Як оберіг сімї і символ нерозлучного кохання між ними.
    [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG]
    Такі ляльки виготовляють для подружніх пар. Можна дарувати такі обереги на заручини, весілля (але в відповідній кольоровій гаммі), а також до річниці весілля. Вони виготовляються на одній спільній руці, що і слугує символом "нерозлучності" між двома людьми, а також зміцнення стосунків в сімї. Якщо жінки хочуть налагодити колишні теплі відносини, що з часом притихли, то є різні маленькі таємнички при виготовленні саме таких ляльок (це не магія ;) , а лише символіка, яка роками застосовувалась нашими предками) і зауважте, що сімї колись були значно міцніші ;) і стосунками люди більше дорожили.... такщо бажаю всім ЗЛАГОДИ В ВАШИ СІМ"ЯХ!
    :)
     
    Останнє редагування модератором: 16 Серпень 2010
  13. Alexx

    Alexx New Member

    Відповідь: Народна лялька- мотанка "By Alexx"

    Покажу Вам ще одну Пані-мотанку, яка поїхала в далекий Петербург.
    [​IMG][​IMG] [​IMG][​IMG]
    Господині дуже сподобалась, хоче ще )))))
     
    Останнє редагування модератором: 16 Серпень 2010
  14. Alexx

    Alexx New Member

    Відповідь: М"які та інтер"єрні іграшки "BY Alexx"

    Інтер"єрна вінтажна іграшка і ще одна баляринка "Гретта":
    [​IMG] [​IMG][​IMG] [​IMG][​IMG]
    Каркасна іграшка, ручкки рухаються (кріпляться на шарнірах) і згинаються в ручках тримає сердечко (також ароматне), виготовлена з бавовняного трикотажу; волосся -вовняна нитка; наповнення -синтепон+ вовна+ кава +кориця; тонована кавою.
     
    Останнє редагування модератором: 16 Серпень 2010
  15. Alexx

    Alexx New Member

    Відповідь: М"які та інтер"єрні іграшки "BY Alexx"

    А це сама ніжна з трьох сестер- баляринка "Кася":
    [​IMG] [​IMG][​IMG] [​IMG] [​IMG]
     
    Останнє редагування модератором: 16 Серпень 2010
  16. Alexx

    Alexx New Member

    Відповідь: Народна лялька- мотанка "By Alexx"

    Цю мотаночку робила особисто для себе- "Годувальниця":
    [​IMG] [​IMG] [​IMG]
    Робила її з думкою про свого синочка, якого вже скоро побачу. Такі лялі роблять майбутні мами (або для майбутніх мам), щоб в них було багато молочка для їхніх діток. Надіюсь, що я також буду такою пишногрудою "годувальницею" ))))))
     
    Останнє редагування модератором: 16 Серпень 2010
  17. Alexx

    Alexx New Member

    Стильна біжутерія ручної роботи "By Alexx"

    Розпочинаю свою "біжутерну галерею" з давнішньої "осінньої" роботи.
    В якої є цікава історія.
    Все почалось з того, що я купила собі "довго мріяні рижі чоботи без підборів". Ну і от- чобітками треба хвастатись і нагода була (ми з коліжанками вирішили зібратись на каву). Гарні чоботи є, а що до них вдіти, щоб образ зв"язався то нема :sad: ?! Ну і я не довго думаючи вирішила пидумати якусь прикрасу в якій би були "рижі" кольори. Так як до зустрічі в мене залишалась 1 год, то я скоренько нанизала весь підходящий бісер, зав"язала його на вузлики і накрутила трояндочок з "рижого" оксамиту, а ту золоту стрикозу вже доробила на наступний день :) отака історія.
    Такі от експрес- буси "Осіння стрикоза"
    [​IMG] [​IMG][​IMG][​IMG] [​IMG]
     
    Останнє редагування модератором: 16 Серпень 2010
  18. Alexx

    Alexx New Member

    Відповідь: Стильна біжутерія ручної роботи "By Alexx"

    Цей комплектик робила ще зимою для коліжанки:
    Була задумана тільки брошка, але мені захотілось ще й сережки доробити :) я собі в задоволенні не відмовила ;)
    [​IMG] [​IMG] [​IMG][​IMG] [​IMG]
    Все вовняна нитка + защібка для брошки і швензи.
     
    Останнє редагування модератором: 16 Серпень 2010
  19. Alexx

    Alexx New Member

    Відповідь: Стильна біжутерія ручної роботи "By Alexx"

    А ці три брошки народились на одному диханні (за один вечір):
    [​IMG] [​IMG] [​IMG]
    Ну а третя не уявляла себе без перстеника в парі.....
    [​IMG][​IMG]
    Пластикові основи, стрічки, кружево, вовняна кулька, трошки бісеру і фурнітура. Все змішати, розділити на порції і носити з задоволенням ;)
     
    Останнє редагування модератором: 16 Серпень 2010
  20. Alexx

    Alexx New Member

    Відповідь: Стильна біжутерія ручної роботи "By Alexx"

    Продовжу тему брошок. Був в мене до недавна "брошечний" період:
    Брошка з фетру "Ослик":
    [​IMG] [​IMG] [​IMG]
    Отакий кольоровий ослик.... намішала багато кольорів, щоб підходив до всього мого гардеробу :girl_curtsey:
    Фетр, набивка-сентипон, нитки для вишивання, бісер і основа для брошки.
     
    Останнє редагування модератором: 16 Серпень 2010