Галерея в'язаних робіт Olenkastar

Тема у розділі 'Галереї творчих робіт', створена користувачем olenkastar, 23 Травень 2010.

  1. olenkastar

    olenkastar Well-Known Member

    я,чомусь,до вишивання терпцю не маю,а от в'яжу залюбки. особливо своїй красуні донечці.
    почала в'язати того року(до того були всякі там шарфики ,узорчики просто,але суцільної роботи не вив'язувалося мною),хотілося щоб до теплоти шерстяних ниток додалася щей теплота душевна,адже речі,зв'язані для любимої людини гріють краще:)
    отже, перша моя жилеточка,зв'язана 100% акриловими ниточками.
    [​IMG] [​IMG]


    це одна з останніх робіт.дуже полюбляю такі жілеточки,актуальні навіть влітку,легко взяти в сумочку і накинути,коли стане холодніще.
    ниточки купувала в Австрії,італійськи 100% акрил "Anna",звязано по журналу "бурда".
    [​IMG] [​IMG]

    це уже в'язано по журналу "сабрина бейбі" (до речі,найчастіше модельки беру там). в'язано в дві нитки акрил+ангорка
    [​IMG] [​IMG]
     
  2. olenkastar

    olenkastar Well-Known Member

    Відповідь: Галерея в'язаних робіт Olenkastar

    моя найулюбленіша робота :) зв'язано на подарунок на першу річницю подружці Мартусі (донечка нашої форумлянки mashynka). ниточки 50% шерсті,50% акрилу
    [​IMG] [​IMG]
     
  3. olenkastar

    olenkastar Well-Known Member

    Відповідь: Галерея в'язаних робіт Olenkastar

    донечці зв'язала поки що тільки 2 кофтиночки,одну ось таку типу курточки,теж з акрилу,але в дві ниточки.квіточка теж саморобна на капюшоні.
    [​IMG] [​IMG]

    [​IMG]

    і ось такий пуловерчик,з 100% шерстяних ниточок. він зігрівав нас цілу люту зиму.
    [​IMG]
     
  4. olenkastar

    olenkastar Well-Known Member

    Відповідь: Галерея в'язаних робіт Olenkastar

    а це моя найперша робота була:) комбенізончик літній :)вязала місяця 2,спиці-2,5,нитки-100% бавовна. є трохи оргішносі-бо то був лише початок і вязалося дуже важко.
    [​IMG] [​IMG]

    [​IMG]
     
  5. olenkastar

    olenkastar Well-Known Member

    Відповідь: Галерея в'язаних робіт Olenkastar

    ой...а про шапочки я і забула свої зовсім :)
    комплектик -шапочка+шарфик,нитки - ангора 100%. ми його п,правда,продали.бо доця має сині очка і він їй не пасував,тепер нашої форумляночки синочок ходить :)
    [​IMG]
    ше один комплектик- ниточки 100%поліамід (дуже мягенькі,дитяча ниточка), під низ ше підшила фліс-і на зиму то шо треба :)
    [​IMG] [​IMG]
     
  6. olenkastar

    olenkastar Well-Known Member

    Відповідь: Галерея в'язаних робіт Olenkastar

    отже,приїхала від батьків,де мала купу часу для свого хоббі:)
    перша робота.нитки 50акрилу/50 шерсті,вязала в дві нитки,пішло мотка 3 на кофтинку,але вийшла тепленька-тепленька:)
    [​IMG] [​IMG]
     
  7. olenkastar

    olenkastar Well-Known Member

    Відповідь: Галерея в'язаних робіт Olenkastar

    а в нас тепер однакові шапочки:girl_cool: тепленькі і гарненькі:) спочатку звязала собі,потім Софії,а потім вона попросила ше своїй лялі звязати:)тепер ми троє в полосатих шапочках ходимо:girl_in_dreams:
    [​IMG] [​IMG]

    [​IMG]
    сьогодні ше лялі попросила звязати і шарфіка...почалося..вдягаемо і ляльок:)
    [​IMG] [​IMG]
     
  8. olenkastar

    olenkastar Well-Known Member

    Відповідь: Галерея в'язаних робіт Olenkastar

    найкращий подарунок це той,що зроблений своїми руками :) от і цього року знову подружці Мартусі я звязала подаруночки-
    шапочку з вушками (будуть тепер дві подружки з ведмеживи вушками :girl_in_love: )..і безрукавочку .
    вчора вручили,приміряли і познимкували..ось
    [​IMG] [​IMG]

    [​IMG] [​IMG]

    [​IMG]
     
  9. olenkastar

    olenkastar Well-Known Member

    Відповідь: Галерея в'язаних робіт Olenkastar

    зовсім забула шось...шерстяна жилеточка.узор як впершому дописі (полюбився мені,бо тісненький і теплий ),вяжеться швидко і просто-за день готовий вибір:)
    [​IMG] [​IMG]

    [​IMG] [​IMG]

    спочатку вязалися мені гетри,бо дуже мерзну шось я зимою,а з залишку ниток вищеописана жилеточка вийшла ще й. пішло на все майже 3 мотки, 80% шерсті,20% акрилу.
    [​IMG]

    і на мені
    [​IMG]