Гаманець: де купуєте і яким маркам надаєте перевагу?

Тема у розділі 'Дефіле', створена користувачем Virchuk, 7 Листопад 2012.

  1. bottegaveneta

    bottegaveneta New Member

    Відповідь: Гаманець: де купуєте і яким маркам надаєте перевагу?

    Zoryanazirka дякую за фото ...Сумка просто розкішна, з чудової м"якесенької оленячої шкіри ...і головне у Львові багато таких не знайдеш
    завтра постараюсь викласти свою колекцію
     
  2. Gorda

    Gorda Well-Known Member

    Відповідь: Гаманець: де купуєте і яким маркам надаєте перевагу?

    У мене гаманець Swarovski. Якість просто - чудо!!! Вже більше 7 років і йому хоч би що. Шкіра ніде не обдерта. Задоволена повністю. Але, то як у всьому хочеться вже щось новеньке, але шкода, тому змінювати не буду.
     
  3. хельга

    хельга Найгарніша форумляночка

    Відповідь: Гаманець: де купуєте і яким маркам надаєте перевагу?

    У мене GIUDI. Йому напевне вже років 7, трохи затерся, але обожнюю його, маленький, компактний, типу портмоне. Влітку, на мій ДН подарували мені новий. Тільки тому, що подарували, то носила до тепер, але не зручний мені і вже почав розпадатись, то знов повернулась до свого старенького. Чоловік мені подарував,тоді він коштував здається 450грн., а щойно глянула в неті ціни, то трохи завеликі мені тепер, буду доношувати свій улюблений старенький.
     
  4. Acura

    Acura Active Member

    Відповідь: Гаманець: де купуєте і яким маркам надаєте перевагу?

    колись дуже довго шукала гарний гаманець і змогла вибрати тільки в магазині NERI KARRA. дійсно непоганий вибір якісних гаманців (є ще обкладинки на паспорт і документи). користуюсь своїм більше року і ніяких пошкоджень... ще непоганий магазин з гаманцями є на Південному - Ochnik... але в NERI KARRA якийсь більший вибір саме жіночих гарних гаманців.
     
  5. Supernatural

    Supernatural Well-Known Member

    Відповідь: Гаманець: де купуєте і яким маркам надаєте перевагу?

    У мене зараз гаманець Hassion практично такий,
    [​IMG]тільки ще є боковий відділ для багатьох карток і відділ на копійки на защіпку. Маю десь 2 роки, шкіра добра, м'яка хоч і лакована зверху і всередині хороша якість шкіри, але краї в місці згинання трошечки підтерлись, майже непомітно (я ще червоним маркером поновила) і в деяких місцях непомітно злізли оці темні "луски" у візерунку, але колір під ними лишився. Загалом зручний, приємний. Купувала у підземному переході на пр. Шевченка.
     
  6. Gorda

    Gorda Well-Known Member

    Відповідь: Гаманець: де купуєте і яким маркам надаєте перевагу?

    Якщо би я надумала купувати собі новий гаманець,то купувала би щось таке [​IMG]
    можливо хтось знає де у Львові можуть такі продаватись?
     
  7. Zoryanazirka

    Zoryanazirka Well-Known Member

    Відповідь: Гаманець: де купуєте і яким маркам надаєте перевагу?

     
  8. MorsImmortalis

    MorsImmortalis мирний атом

    Відповідь: Гаманець: де купуєте і яким маркам надаєте перевагу?

     
  9. ljalechka

    ljalechka Well-Known Member

    Відповідь: Гаманець: де купуєте і яким маркам надаєте перевагу?

    Кati, а де ви такий придбали? дуже класний))
     
  10. famenlviv

    famenlviv Well-Known Member

    Відповідь: Гаманець: де купуєте і яким маркам надаєте перевагу?

    Гаманці люблю шкіряні, такі довго носяться , до цих пір купувала завжди від фірм Picard , Fossil. Справді хороше співвідношення ціна-якість.

    Надоїли мені великі гаманці, які нагадають клатчі. Тепер маю маленький такий
    [​IMG]
     
  11. Barbie

    Barbie Well-Known Member

    Відповідь: Гаманець: де купуєте і яким маркам надаєте перевагу?

    Замовила в мене мама собі гаманець на д.н. За відгуками схиляюсь до петек, але крім ваму, як писала марципанка, де ще є їхній вибір?
    Заходила сьогодні в магазини, що на пекарській. То в одному казали, що вони турецькі, а в іншому польсько-італійські:girl_crazy:і куда іти?
     
  12. Strawberry

    Strawberry New Member

    Відповідь: Гаманець: де купуєте і яким маркам надаєте перевагу?

    Дуже хотіла червоний гаманець NERI KARRA, а коли дійшло діло купувати, то зупинилась на TONELLI. Вмісткий, і на купюри (різні), і копійки, і фотографію, і на всілякі карточки, візитки, а ще дууууже гарний!
     
  13. kvVItKA

    kvVItKA Позитив року 2013

    Відповідь: Гаманець: де купуєте і яким маркам надаєте перевагу?

    кілька днів тому купувала гаманець нері карра на подарунок в магазинчику в Вамі, то дизайн, шкіра і фурнітура сподобались більше ніж в патек, що були в сусідньому магазині, продавець сказала що патек турецькі. якість мені більше сподобалась нері карра, ціни +- однакові
     
  14. Virchuk

    Virchuk Well-Known Member

    Відповідь: Гаманець: де купуєте і яким маркам надаєте перевагу?

    Вчора вибирала собі гаманець. Результат у вихвалялках. Розповім трішки про сам процес. Купувати вирішила в одного мущіни на Петрівці. Раніше там подруга купувала, то я мала можливість прицінитись/роздивитись. Знала, що у нього дорогі гаманці, ну але і вигляд в них був недешевий і бачу, що в подруги він ще у дуже гарному стані. Але була проблемка - я не розраховувала на велику суму, тому ми з ним переглянули все, що могли. Він мене звичайно переконував, що 580 грн - то не такі вже й великі гроші для гаманця, ну але то як для кого ;) На жаль марок не я запам'ятала, але пам'ятаю, що якийсь дуже класний і супер моднявий був китайський :girl_crazy:
    Словом, я випадково побачила "свій гаманець", виявилось що він німецький, не шкіряний звісно, але добротний. Єдиний його мінус, що шили його давненько (наскільки я зрозуміла, бо сказав продавець, що то гаманці "ще старої закалки"), тому в ньому немає відділень для карточок, ну але я якось то пережила, тим паче, що ціна була "дуже солоденька".
    Як я його не крутила, але назви фірми я там не побачила. Ну нічого, зате я в нього закохалась :girl_tender:
     
  15. siriuska

    siriuska Member

    Відповідь: Гаманець: де купуєте і яким маркам надаєте перевагу?

    Була недавно на гуртовні de esse, вибір гаманців, я собі також прикупила і ціни там хороші.
     
  16. Optima

    Optima Member

    Відповідь: Гаманець: де купуєте і яким маркам надаєте перевагу?

    Вже 5 років ходжу з гаманцем Нері Кара. Експлуатую його по повній, в сумці разом з ключами, ручками і т. д. Але за цей час ніяких нарікань на нього не було. Виглядає далі гарно, не поношений..І взагалі зручний для мене.
     
  17. Suzi

    Suzi Moderator Команда форуму

    Відповідь: Гаманець: де купуєте і яким маркам надаєте перевагу?

    А я собі купила гранющий шкіряний малиновий гаманець Fossil в Emporio :)
     
    Останнє редагування модератором: 3 Грудень 2012
  18. Seppy

    Seppy Active Member

    Відповідь: Гаманець: де купуєте і яким маркам надаєте перевагу?

    Я маю труднощі з вибором гаманця, бо у всі ті гарненькі і якісні що в нас продаються не влазять права (в мене ще старі), а я звикла все в купі носити. Маю старющий, привезений колись з Гамерики 5Avenu і не можу його ні на що поміняти. В Nerri Karra нічого не підібрала, в КК теж нічого схожого, по інтернету теж боюсь купувати бо не можу приміряти. Де ще в нас є магазини з вибором гаманців?
     
  19. kineret

    kineret Вірю в диво...

    Відповідь: Гаманець: де купуєте і яким маркам надаєте перевагу?

    Якщо не помиляюсь, то саме Петек є в ВАМі на Б.Хмельницького на 2 поверсі.
     
  20. Tanju

    Tanju Well-Known Member

    Відповідь: Гаманець: де купуєте і яким маркам надаєте перевагу?

    І в мене гаманець Нері Карра ( чоловік дарував вже роки 3-4 назад),а також візитницю (зручно для різних карточок). Також задоволена,не подряпався,форми не втратив. Гарно носиться.