Гардеробна кімната

Тема у розділі 'Хатні клопоти', створена користувачем taniarz, 27 Лютий 2013.

  1. taniarz

    taniarz Active Member

    Гардеробна кімната:girl_in_love:...оскільки це місце в квартирі чи будинку стає все більш популярним та необхідним, то хочеться присвятити для неї окрему гілку. Гардерона кімната – це вже необхідність для кожного з нас, чи мрія, чи вже, для когось, реальність.
    Здається все просто, намонтував шаф-купе і все. Але є купа деталей і дріниць, які відіграють не маловажливу роль. Отож, в гілці пропоную обговорювати все , що стосується гардеробної: як краще розташувати полиці для одягу, вішаків, взуття, щоб було і функціонально і вмістимо, що пропонує ринок фурнітури, з якого матеріалу краще виготовляти. Можливо хтось має приклади на фото і т.д.

    ---------- Додано в 21:45 ---------- Попередній допис був написаний в 21:39 ----------

    ну і я буду перша із своїми роздумами-питаннями.
    Мені подобається гардеробні шафи без фасадів, (звісно якщо там все поскладано ,особливо на чоловікових полицях, як слід :aggressive::girl_haha:) , і от питання наскільки воно зручно??? Зараз в нас є шафи купе двохдверні, але в гардеробній ,якшо ставити,то дверей буде аж 3, і шось мені не дуже подобається ідея,з сованням тих височезних дверок. Хочеться , щоб все було на виду, а якшо треба прикрити, то максимум я би хотіла красивою штокрою це робити,і то під питанням. Бачила так в квартирному питанні. Хтось можливо порадить зі свого досвіду плюси і мінуси відсутності дверей в таких шафах.

    ---------- Додано в 21:50 ---------- Попередній допис був написаний в 21:45 ----------

    шось типу такого, але замість металевих прибамбасів, полиці.
    [​IMG][​IMG]
     
  2. Nastylove

    Nastylove Well-Known Member

    Відповідь: Гардеробна кімната

    Ось тут вже трохи обговорювали.:girl_wink:
     
  3. taniarz

    taniarz Active Member

    Відповідь: Гардеробна кімната

     
  4. Sera

    Sera Я хотіла не зовсім так. Та це те, що я хотіла.

    Відповідь: Гардеробна кімната

    Мені в тому фото щось дуже вже нагромадженим все здається Ніби то в дорогий секонд попала, а не в рідну і кохану гардеробну))).
    Ну і взуття як на мене там лишнє. Взуття я б в коробках тримала. З написами-бірочками- що де є.
    І для чоловічих речей іншу гардеробну виділила б.
    А дитячим і комод прекрасно підійде.
    І я б робила саме кімнату чи хоча б кладовочку. Точно не шафу-купе і без шторок.
    Недоліки- пилюка буде збиратися 100%. Як не прибирай\не пилосось. От що з тим робити- поки не вирішила))).
    Хіба в чистіші краї переїжджати)).
    Ну то я так свою майбутню гардеробну уявляю.
    І вішалочок побольше да побольше:girl_in_love:.
     
  5. Oddly

    Oddly Well-Known Member

    Відповідь: Гардеробна кімната

    то точно, якщо без дверей шафа. Але якщо гардеробна кімната - там можна все одно в різних коробочках все тримати.

    О, а я навпаки хочу рішення знайти, як цього позбутися. А то поки знайдеш щось, доводиться посовати трохи тих коробок.
    Там на фото тримачі для взуття є - але мені здається, трохи забагато місця займають і невмістимі. Може, хтось підкаже якесь ефективніше рішення?

    І ще для сумок би щось зручне придумати.
     
  6. kati

    kati Well-Known Member

    Відповідь: Гардеробна кімната

    Якщо є можливіть робити окрему гардеробну кімнату- то можна і відкриті стелажі/коробульки/вішачки..Але якщо це просто ніша у кімнаті- я б її закривала- всерівно постійно підтримувати ідельно поскладені речі не вийде.


    Моя мрія -отака шафа на взуття
    Моя мрія -отака шафа на взуття...і не одна))
    [​IMG]



    в мене в гардеробній просто по стіні на двох рівнях гачки- мені зручно для сумок- всі на виду, я на них ще і всі шалики тримаю
     
  7. карапуз

    карапуз Well-Known Member

    Відповідь: Гардеробна кімната

     
  8. Holly

    Holly Moderator

    Відповідь: Гардеробна кімната

    Я просто маркером на коробці пишу, що в середині. Колись бавилась із фотографуванням взуття, друкувала зменшену фотографію і клеїла на коробку :girl_crazy:
     
  9. Hexe

    Hexe Well-Known Member

    Відповідь: Гардеробна кімната

    Для взуття може бути така висувна поличка:)
    [​IMG]
     
  10. kvVItKA

    kvVItKA Позитив року 2013

    Відповідь: Гардеробна кімната

    в нас є маленька гардеробна, швидше шафа в яку можна зайти і одягнутись:)
    замовляли в Командорі, вони запропонувала на мою думку оптимальне рішення для такого маленького приміщення (десь 1,40*1,40) практично ідентична гардеробна в них в магазині є, 2 дверки шафи-купе: одна сторона шафа з полицями і внизу шухлядки на дрібязок, інша можна зайти в середину і навіть подивитись на себе в повний ріст в дзеркало:girl_crazy: весь одяг там на вішачках, є дві жердини одна на всю довжину і нижча на половину, збоку ще є ніша на писосос і зверху суцільна антресол на всяке-різне ну і таке є
    але в нас там тільки актуальний одяг, верхній одяг в шафі купе в прихожій, взуття покищо в коробках в приміщенні в підвалі, яке теж перероблю на гардеробну:connie_pull-pigtail
    от в мами моєї гардеробна то ціла кімната, і шафа на взуття з поличками є:girl_tender:
    то точно пил:girl_yes2:
     
  11. Meriroma

    Meriroma В пошуках себе...

    Відповідь: Гардеробна кімната

    ех, колись в мене таке буде - надіюсь ще не довго чекати

    У нас пданується вихід в гардеробну зі спальні і зараз поки нема розділяючої стіни і я от думаю як би виглядало якби це була не стіна і двері а такий собі фасад як в шаф-купе. Хтось таке бачив?
     
  12. Багіра

    Багіра Well-Known Member

    Відповідь: Гардеробна кімната


    як є опора, то майстри вам зроблять, що забажаєте) ми не робили окрему гардеробну кімнату, але поробили ніші в кожній кімнаті, тому шафи вийшли як вбудовані.. як є дві стіни, підлога і стеля то і двері-купе роблять без проблем)))
    а щось таке, як вам потрібне в нас буде відділяти вітальню від кабінету чоловіка.. тільки ще не вирішили з якого матеріалу, поки нам пропонували скло, дерево, фанери різні, аналогічні тим, які йдуть на шафи-купе та й взагалі виготовлення меблів...
    можливо в магазинах дверей такі речі вже готові пропонуть
     
  13. Usmishka

    Usmishka Well-Known Member

    Відповідь: Гардеробна кімната

    Це в нас варіант - вихід в гардероб зі спальні, спочатку там мали бути двері, але фірма, яка робила двері зробила їх не на ту сторону зрізані, бо то мансарда. Я спочатку страждала, а тепер не уявляю, як би там були двері- то був би дуже перевантжений простір.
     
  14. taniarz

    taniarz Active Member

    Відповідь: Гардеробна кімната

    ну ту фотку я виставила, лише як приклад шторок, середина мені ніяк.
    в мене так зараз,все взуття підписане в коробках, на найвищій полиці шафи купе, і мені то ніяк незручно, бо треба ті коробки переставляти всі. В теперішню гардеробну однозначно буду робити окремі полиці на взуття і без коробок.

    внас для гардеробу виділена окрема кімната 2,0м*3,5м, і я там бачу лише саме класичний вміст шаф-купе, тобто полиці,як стелаж, вішаків купа , бо як поскладано, то я про половину свого одягу забуваю:girl_crazy:, або шось нема часу прасувати і виходить , що дещо одягається дуже рідко.

    А щодо пилу, ну не знаю, але зараз двері в шафі купе абсолютно не рятують, щотижня я протираю полиці і на них можна писати, там такий пил.

    я собі уявляю, заходиш, а тм все висить по кольорах і взуття все на полицях, як у керрі бредшоу:girl_tender: хтось виставляв тут, мені таке подобається ijcm
    [​IMG]
    чи як Каті і Карапуз виставили))) ляпота.


    цікава ідея,Кать, а ти можеш якось то нам наочно показати:girl_blush2:

    ---------- Додано в 20:36 ---------- Попередній допис був написаний в 20:33 ----------

    так, в нас так була вбудована шафа, просто в нішу, а як переїжджали на іншу квартиру, то там виявились потолки вищі, ми просто дозамовили "дах" і бічну стінку
     
  15. kati

    kati Well-Known Member

    Відповідь: Гардеробна кімната

    та яка цікава, сама приімтивна)) В нас в гардеробній прямо навпроти входу лишалась вільна стіна, на яку і вирішили прикріпити гачки...тепер мені цедуже зручно

     
  16. taniarz

    taniarz Active Member

    Відповідь: Гардеробна кімната

    все просто і зручно, а я вже думала про якісь тумби:girl_in_dreams:
     
  17. jylanda

    jylanda занууууда

    Відповідь: Гардеробна кімната

    Iдея просто сyпер, бо сумки досить складно прилаштувати, щоб було i зручно i не виглядало захламлено.
     
  18. Architect

    Architect New Member

    Відповідь: Гардеробна кімната

    Схемки розташування шаф і гардеробних при спальні

    [​IMG]

    Параметри гардеробної кімнати

    [​IMG]

    Параметри одягу

    [​IMG]
     
  19. Iryna

    Iryna Well-Known Member

    Відповідь: Гардеробна кімната

    маю таке питання.... чи вартує робити підігрів підлоги в гардеробній? одяг від того страждати не буде?
     
  20. taniarz

    taniarz Active Member

    Відповідь: Гардеробна кімната

    я якось навіть не думала про таке. Але в нас гардероб на 2 поверсі, а там в нас підігрів тільки у ванній буде, а так більше ніде.