Гардеробна кімната

Тема у розділі 'Хатні клопоти', створена користувачем taniarz, 27 Лютий 2013.

  1. Iryna

    Iryna Well-Known Member

    Відповідь: Гардеробна кімната

    та я власне теж))) але вчора в іншій темі мені попало на очі, що kati описувала про підігрів підлоги, а точніше про його відсутність у гардеробній...от я й замислилася...
     
  2. kati

    kati Well-Known Member

    Відповідь: Гардеробна кімната

    ну так...піссля теплої підлгои одразу чується різниця...але в нас не було й думки стаивти в гардеробній підігрів... я ж туди зайшла і вийшла, ому думаю то вже зайве
     
  3. Iryna

    Iryna Well-Known Member

    Відповідь: Гардеробна кімната

    в нас гардеробна на першому поверсі, де всюди плитка і всюди підігрів під нею, відповідно чоловік закомандував і в гардеробній теж робити, мотивуючи тим, що там нема батареї і одяг буде холодним, сиріти...
     
  4. Niferttiti

    Niferttiti Well-Known Member

    Відповідь: Гардеробна кімната

    Шукаю варіанти гардеробної кімнати у спальні.
    Найбільше імпонує ось цей варіант

    [​IMG]
    Але дизайнер запевняє, що кутовий гардероб забере багато площі.
    Ось іще варіант
    [​IMG]
    Ще можна зробити перегородку і за нею розмістити гардеробну, ось такого плану
    [​IMG]

    До кінця не можу визначитися, бо спальня на мансарді, має похилий дах. Чекаю поки дизайнер усе промалює, там буде видно, яка гардеробна буде найбільше пасувати.
     
  5. taniarz

    taniarz Active Member

    Відповідь: Гардеробна кімната

    гарно виглядає,але мені здається, що за рахунок тих кутів втрачається і сама вмістимість гардеробної, але при тому зі спальні та площа забирається. Квадратна ,напевне, найоптимальніший варіант.
     
  6. Oddly

    Oddly Well-Known Member

    Відповідь: Гардеробна кімната

    мені ото на останньому фото трохи нахил стелі і правильної форми перегородка негармонійно.
    Найбільше подобається, коли в куті гардеробна, як на першому фото, тільки от думаю, що якщо це ще й мансарда - місця буде малувато там
     
  7. Virna

    Virna Well-Known Member

    Відповідь: Гардеробна кімната

    воно то гарно. але я б не змогла спати, якби над головою було стільки всього. таке на мене давить. але то мені так. я перестрашена, весь час би думала, чи не впаде на мене шось зверху:girl_impossible:

    ---------- Додано в 00:30 ---------- Попередній допис був написаний в 00:28 ----------

    а, мені тре йти спати. я не додивилася, гардеробна за стіною.
     
  8. Oddly

    Oddly Well-Known Member

    Відповідь: Гардеробна кімната

    ой, та то просто стелаж, не прив"язаний до гардеробної ніяк, можна і без нього
     
  9. Virna

    Virna Well-Known Member

    Відповідь: Гардеробна кімната

     
  10. Багіра

    Багіра Well-Known Member

    Відповідь: Гардеробна кімната

    а мені отак "коробочкою" збоку не нра, ІМХО
    вже краще за перегородкою чи як - ну щоб було окремою кімнаткою, зоною, нішою.. навіть кутик ззовні приємніший, хоч як на гардеробну не дуже функціональний
     
  11. kati

    kati Well-Known Member

    Відповідь: Гардеробна кімната

    Ааа, яка красота, гардеробна на 2 рівня...[​IMG]
     
  12. Blondo4ka

    Blondo4ka Well-Known Member

    Відповідь: Гардеробна кімната

    Будемо робити ось таку приблизно [​IMG]
    Тільки там, де взуття, також будуть полки.
    Дуже мені подобаються (на малюнках) гардеробні з такою підсвіткою [​IMG] наскільки то функціонально в невеликій гардеробній.
     
  13. taniarz

    taniarz Active Member

    Відповідь: Гардеробна кімната

    мені на тій картинці та підсвітка тускла, і взагалі гарно лише як для фото, або коли є ціла гардеробна і з туалетноим столиком, і ти можеш годину підбирати собі "свій стиль на сьогодні!"
     
  14. Oddly

    Oddly Well-Known Member

    Відповідь: Гардеробна кімната

    А які найзручніші пристосування, щоб в гардеробних діставати все з верхніх полиць?
     
  15. taniarz

    taniarz Active Member

    Відповідь: Гардеробна кімната

    от ятеж задумувалась над тим, і мені , здається, що це або стремянка, але вона місце займає або драбинка така розкладна, як інколи в магазинах можна побачити, коли прдавці шось вище дістають.
     
  16. Oddly

    Oddly Well-Known Member

    Відповідь: Гардеробна кімната

    У мене є на разі для верхніх полиць така розкладна драбинка (на два східці), але вона така металева, неестетична )))) І кожен раз складати/розкладати
    Хоча, якщо в гардеробній тільки користуватися, то, може, не буде заважати
     
  17. Багіра

    Багіра Well-Known Member

    Відповідь: Гардеробна кімната

    нам теж треба буде драбинку купити, бо деякі полички в гардеробних під стелею майже... ну але чоловік захотів, хай туди і лазить:girl_crazy:
     
  18. taniarz

    taniarz Active Member

    Відповідь: Гардеробна кімната

    згідна, але на саму гору тре ховати все, що найрідше у користуванні, тоді та неестетична драбинка не буде надокучати.
     
  19. dimalozz

    dimalozz Well-Known Member

    Відповідь: Гардеробна кімната

    Що чоловікове, те хай і лежить наверху. Навіть якщо в нього ріст 150, а у ва 190 :)
    Ну і, звичайно, різні "сезонні консервації" які дістаються пару раз на рік (літнє знімаємо, а зимове ховаємо).

    Мені от цікаво, невже ніхто так і не користується тими системами гардеробними металевими?
    [​IMG]
    Побачили в супермаркеті і вирішили, що то має бути зручно, особливо коли наперед не знаєш скільки яких поличок захочеш мати і якого розміру. Хтось же їх напевно купує, цікаво почути відгуки про практичну сторону. (про те, що вигляд "як в магазині" то і так ясно ;) )
     
  20. Oddly

    Oddly Well-Known Member

    Відповідь: Гардеробна кімната

    і мені цікаво
    Наприклад, пилюка. Легші такі полиці в догляді, ніж, ті, що з перегородками між секціями?

    на колір і смак, як то кажуть ))