Гардеробна кімната

Тема у розділі 'Хатні клопоти', створена користувачем taniarz, 27 Лютий 2013.

  1. dimalozz

    dimalozz Well-Known Member

    Відповідь: Гардеробна кімната

    Ми таки зробили гардеробну з такою системою — дуже зручно!
    Щодо вигляду, то самих поличок там в результаті і не видно, тільки наші "лахи" )).
    Один мінус - ширина кратна 60 і 90см, але нам пощастило.
     
  2. maloni

    maloni New Member

    Відповідь: Гардеробна кімната

    Можна взнати вартість з монтажем і без а також де купляли.Дякую.
     
  3. dimalozz

    dimalozz Well-Known Member

    Відповідь: Гардеробна кімната

    Монтаж робив сам, там доволі просто: відміряти, розмітити, висверлити отвори в стіні (біля дрельки тримаємо пилосос щоб не смітити), вставити дюбелі, прикрутити вертикальні планки .
    Далі залишається тільки пічепити полички як буде завгодно господарю або господині :) Причому, що є головною перевагою, ці полички можна завжди перечепити вище-нижче, або докупити нові, якщо буде мало.
    Ціни є різні і різні системи, ті що я брав в епіцентрі - Lavrij з подвійними отворами. В практікері та у "все для меблів" теж продаються схожі системи.
    Ціни: вертикальна рейка для кріплення 2м - 78,50грн.
    Наприклад в нас коротша стіна має 125см то там вчепилося три вертикальні рейки, до середньої кріпляться відповідно і ліві, і праві полиці по 60см.
    До тих рейок треба ще кронштейни на які кладуться полички. Для двох спарених поличок (в один ряд) достатньо три кронштейни. Є ширші та вужчі, ширші 43см по 39,90грн. Поличка 40х60см - 99,60грн, 40х90см - 151,80грн.
    Почали ми з того, що облаштували ту меншу стіну 125см, чотири полиці по 60см, шість кронштейнів та три рейки + три гачки для штанги для вішаків (здається по 8 грн) + штанга для вішаків (2м по 20грн здається) = чуть більше 900грн все разом. Пізніше ще докупили висувні ящики і таку ж систему для другої стіни, тільки там ще були полиці 90см + 60см, план гардеробу див. нижче (місця кріплення рейок до стін показані червоним, кронштейни - зеленим):
    [​IMG]
    Ось на фото як воно виглядало спочатку, пізніше ми ще додали висувні кошики і пару поличок але то вже все зараз завантажено нашим одягом і не підлягає публікації ))
    [​IMG] [​IMG]
    P.S. На фото бачите що одна штанга для вішаків є задовга, її просто ще треба було обрізати, але вона й досі там так висить ))
     
  4. Зорянівонька

    Зорянівонька Well-Known Member

    Відповідь: Гардеробна кімната

    В нас є гардеробна кімната - склад :) Дуже зручно! Все на вішалках висить, на верхніх полицях речі які зараз не використовуються. Але попри одну стіну зробили полички завузькі, то майже порожні стоять. А найбільше задоволена шухлядами.
     
  5. taniarz

    taniarz Active Member

    Відповідь: Гардеробна кімната

    Зорянівонька, а у вас як закриваються ті полиці вішаки і шухляди, дверима-купе чияк??? :girl_blush2: можете фото виставити? я зараз думаю як то зручно зробити, чи шторки, чи купе, чи звичайні двері, чи без них? Зараз в шафах купе, мене вже та розсувна система дратує....вічно ті двері порозсовують, то чоловік то мала:girl_devil: в гардеробній, розумію, що удуть загальні двері в кмнату, але все -рівно думаю,як правильно вибрати закривачку для тих стелажів.
     
  6. Kroshka Enot

    Kroshka Enot Well-Known Member

    Чекає мене, дівчатка, цікавий експеримент.
    Буду намагатися з мікроскопічної кладовки зробити гардеробну.
    Перший (і найважчий) крок зроблено - вирізали і укріпили металоконструкціями отвір під вхід зі сторони кімнати, бо до того та кладовка була безглузда і нефункціональна - глибока (1,8 м), але вузька (70 см), і двері з вузької сторони, тобто щоб добратися до того, що лежало в глибині, треба було вигрібати все, що стояло зі сторони входу. Ну або не складати нічого ніде, окрім стелажів, і тоді простір в тій кладовці взагалі нефункціональний виходив.
    Оскільки шляху назад немає, починаю планувати ергономіку, поки чоловік займається стінами, підлогою та стелею.
    Вставляю недолугий :girl_crazy: план, дуже чекаю на ідеї.
    На разі в нішах по бокам від входу планую полиці + рейки для вішаків, зверху велику полицю на всяке, що не використовується.
    З одного боку буде невеличкий застінок для гладильної дошки, швабри, віника.
    Якщо вдасться виділити відсік для пилососа, передбачу це, бо не дуже хочу, щоб під ногами стояв і не давав доступ до нижніх полиць, але то вже подивлюся, як мені вийде.
    Поки що не придумала, як ефективно задіяти простір навпроти дверей, бо там не вийде повноцінні полиці влупити, оскільки не буде нормального доступу до бокових тоді.
    Може, прикріпимо вішачки для сумок і шарфиків, як показувала кілька років тому @kati, або зроблю короткі рейки, на яких буде висіти ходовий одяг "лицем" до входу
    Чоловіку припали до душі такі системи зберігання, як зробив собі @dimalozz, але я б хотіла хоча б для натільної і постільної білизни закриті шухляди, які б хоч трохи захищали від пилу.
    Крім гардеробної, планується ще невелика шафка в передпокої, де буде сезонний верхній одяг, сезонне взуття, сумки, парасолі, тощо.
    Більше шаф в квартирі не плануємо, бо і так площа невелика, неохота її ще більше загромаджувати.
    Тому мус дуже добре собі все розпланувати.
    Коли картинка в моїй голові гарно складеться, намалюю її в програмці для моделювання, а потім покажу результат )
     

    Вкладення:

    • план.jpg
      план.jpg
      Розмір файлу:
      14,2 КБ
      Переглядів:
      128
  7. Kroshka Enot

    Kroshka Enot Well-Known Member

    Такс, накидала нашвидкоруч самий перший варіант. Порожньою залишається стіна навпроти входу. Як варіант, можна там облаштувати тримачі для взуття, або додаткові вузькі полички (ширина 30-40 см), але чи будуть вони функціональними (що на них тримати)?
    Або короткі рейки для вішаків, але так, щоб одяг висів "лицем" до входу, а не боком.
    Чекаю Ваших думок з приводу.
     

    Вкладення:

  8. Vesnyanka

    Vesnyanka Well-Known Member

    Або вузенькі шухляди на шкарпетки/ колготки/ краватки/ремені/ різну " дрєбєдень" ( я в таких тримаю колготки- шкарпетки; в нас навіть частина великих шухляд на дрібніші секції розбиті). Ще можна просто вішаки до стіни прибити ( або щось таке) для сумок. Або й полички - теж сумки влізуть. Але як маєте не багато шаф, тоді все ж найкраще для мене було б - одяг, але так,як Ви написали.
    --- дописи об"єднано, 10 Січень 2016 ---
    Щойно ще раз глянула- у Вас там дві шухляди збоку, які якось мають відкриватися. То може таки одяг. Але на більшу довжину ( плащі, якісь куртки довгі, та й в чоловіка може є якийсь трохи довший за довжину піджака одяг.).
     
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  9. Kroshka Enot

    Kroshka Enot Well-Known Member

    дуже добра ідея, можна тоді ними замінити ті шухляди справа, які задумувалися на білизну і інші дрібнички.
    Тоді не буде прив"язки до
    ну і на шкарпетки/ремені/білизну якраз підійдуть неглибокі, але широкі шухляди, а на їх місце справа можна буде полицю для постільної білизни передбачити.
    Ну і напевне, навпроти дверей залишиться місце і на
    Адже всю висоту стіни шухлядами і так нема потреби займати. Їх достатньо 2-3, я думаю.
     
  10. HOPIC

    HOPIC Well-Known Member

    щонайменше 8. а якщо плануєте діток- то ще більше. шкарпетки свої і чоловікові, білизна, нічнушки, майки-підштанки, колготки, ремені-галстуки, шорти, легінси, футболки - це те, що можна туди запхати, + домашній одяг
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  11. Vesnyanka

    Vesnyanka Well-Known Member

    А ще шапки- рукавиці- шалики; коралики-перстеники і тому подібне.
     
    • Корисно Корисно x 1
  12. Meriroma

    Meriroma В пошуках себе...

    Прийшов час підняти тему гардеробної - прийшла по ідеї та поради...
    У нас спальня має бути розділена на гардеробну ще.
    Питання 1: Яким чином їх краще розділити? Гіпсокартоном і міжкімнатними дверима чи якоюсь шафою, в яку можна зайти? Якщо шафою, то фото в студію якою саме і як), чи просто дверним проємом відкритим? Ваші варіанти...
    Додам фото спальні, гардеробну планую в стороні дахового вікна, хочу там ще столика косметичного невеличкого і дзеркала. На яку ширину відступати від стіни для гардеробу? Заміри надам трошки згодом.
    Показую схожі варіанти, які мені припали до душі (сорі за такі фото, не вмію з Хауза інакше зберегти, щей поспішаю) 1.jpg 2.jpg 3.jpg 4.jpg 5.jpg 6.jpg :
     

    Вкладення:

    • DSC05315.jpg
      DSC05315.jpg
      Розмір файлу:
      142,7 КБ
      Переглядів:
      89
    • DSC05316.jpg
      DSC05316.jpg
      Розмір файлу:
      142,7 КБ
      Переглядів:
      89
    • DSC05317.jpg
      DSC05317.jpg
      Розмір файлу:
      131 КБ
      Переглядів:
      84
  13. Raven

    Raven Мама малятка

    Маю гардеробну шафу, де можна зайти, відмежовується дверями купе
     
  14. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    @Meriroma, в нас майже так, але нема дахового вікна. Ми відділились піноблоками (ще на етапі ремонту), і поставили двері. Так виходить більше місця для розташування різних поличок, труб. У нас все просто), але не сфоткаю, бо там бардак))). Думаю, фінансово таки дешевше буде закрити то дверима купе. Але під ту нижчу стіну не так багато вміщається. У нас там полички на всяку дрібноту. Саме та друга стіна, що в нас вимурована, має ті труби, що тримають вішаки.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  15. Meriroma

    Meriroma В пошуках себе...

    та от я щось тепер в роздумах...може то не заморочуватись і просто якусь таку шафу там зробити? Але тоді місця буде значно менше на зберігання речей і плюсик, що саму спальню не треба зменшувати в розмірах. Ну і загалом вийде дешевше.
    Жаль, що фото не хочете показати)) гардеробная-на-мансарде.jpg 128f180bda752ceaa17204d55fde08cc.jpg
     
  16. Vesnyanka

    Vesnyanka Well-Known Member

    @Meriroma, я б розміром спальні не переймалася. Ми в свій час зменшили спальну на користь ванної. Тепер задоволена і наступного разу зробила б так само. В нашому випадку ми маємо простору ванну в квартирі, влізлися сушка/ пралька/ ванна і ще один унітаз ( туалет окремо ще є). Вільно, просторо. І зранку, коли всі збираються, кожен раз тішуся, що зробили саме так. А спальня.... так ми там хіба спимо. Може ще фільм подивимося. Але місця багато там направду не треба. Принаймні нам.
    У Вашому випадку плюс гардеробної в тому, що зможете легко розмістити всі Ваші речі. Не напихати. А місця в шафах багато не буває.
     
    • Подобається Подобається x 1
  17. Meriroma

    Meriroma В пошуках себе...

    маєте рацію
    якщо відгороджувати, то 2 метри не більше на гардеробну, тоді спальня матиме довжину 4
     
  18. flame

    flame невгамовний експериментатор

    @Meriroma, наші друзі мають гардеробну за узголів"ям ліжка, такого плану - дзеркала, це розсувні двері.
    Але так на око з ваших розмірів - треба ліжко ставити з тої сторони де нема вікна. З другої сторони - там де гардеробна планується, зробити по-середині "стіну" і відсувні двері. Там де стіна поставити комод або туалетний столик або міні секретер або якісь цікаві шпалери або телевізор (якщо плануєте)
    [​IMG]
    [​IMG]
    --- дописи об"єднано, 13 Березень 2017 ---
    а не вийде загородити до вікна? Тоді зі сторони тої добудовуваної стіни ще можна зробити полиці або вішаки.
    Ще подумала, можна ту серединку зробити з нішами, так щоб там поставити якісь свічки чи інші декоративні елементи. Все залежить від планованого стилю спальні.
     
  19. Meriroma

    Meriroma В пошуках себе...

    теж цікавий варіант, але в мене стиль трохи інший планується, тому перегородка по типу шафи-купе не дуже береться до уваги. Так, у мене ліжко буде з протилежного боку відгардеробу (в іншому кінці кімнати). Якщо гардероб відділяти стіною, то газоблоком і двері звичайні міжкімнатні, або жалюзійні. дві тумби по боках ліжка і бенкетка в ногах. Столик косметичний і дзеркало думаю в гардеробній розмістити.
    --- дописи об"єднано, 13 Березень 2017 ---
    та вийде, просто візуально буде смішно і думаю два метри глибини і 310 довжини буде достатньо, щоб зробити полки/вішачки по обидві сторони стіни. А зі сторони спальні дійсно можна ніші-полички для дрібниць, але чи вийде, бо стіна б морувалась газоблоком на ребро (тоненька зовсім)
    --- дописи об"єднано, 13 Березень 2017 ---
    Ось ще такий малюнок маю:
    DSC_0739.JPG
     
  20. flame

    flame невгамовний експериментатор

    розмірів кімнати я не знаю. :dntknw: Виглядає довгенька.
    Ми ремонт робили дуже швидко і зараз я бачу де-які моменти, які б дуже були зручними і спростили життя. Шкодую, що в спальні ми не замурували невеличке вікно на стіні. От там би я зараз зробила таки кладовочку на постіль, подушки-перини, рушники. Я дійсно не маю куди то все подіти. Воно так здається, що це дрібниці, але коли є з десяток подушок і різних ковдр , їх треба кудись складати. Постелі не один і не 2 комплекти, рушники, які використовуються повсякденно, для гостей, пляжні, банні,чоловік ще любить влітку накриватися великими 1.6х2 рушниками - то все треба кудись складати, а місця воно займає о-го-го.
    Пи.Си. на складування місця ніколи забагато не буває.
    Пи.Пи.Си я зробила 3 різних проекти собі на гардероб - один спільний в кімнаті на 25м2 - але мені її дуже шкода, бо там все ж сподіваюся колись буде дитяча:girl_in_dreams: Окремо мені в кімнаті на 9м, там і полиці на те все спальне манаття. І окремо чоловікові, в кімнаті 14 м, де зараз тренажери і "бібліотека". Тренажери можна залишити, книжкову шафу перенести певно в кімнату де камін або в кабінет, але він трохи крутить носом, що я постійно там буду займатися (ага, наївний) і робити йому бардак.
    Наразі наш гардероб займає ту велику кімнату і весь одяг висить на таких штуках [​IMG] Але я вже того не витримую.
     
    • Подобається Подобається x 1