Гастроентеролог. Хелікобактер Пілорі.

Тема у розділі 'Ой слаба я, слаба я...', створена користувачем smilechyk, 18 Квітень 2019.

  1. smilechyk

    smilechyk Well-Known Member

    Не знайшла подібної теми. З’явилися висипка на лиці (прищі-гулі) пів року тому. Пішла до дерматолога - сказала, що можуть бути глисти, яких не виявили по крові. Тоді здала кров на хелікобактер пілорі – майже в 4 рази більше від норми. Призначила лікарка вітаміни «Доктовіт» (2 міс.) і бовтанку (мазати лице) по рецепту. Допомогло. Пройшло після лікування 2-3 тижні прищі знову почали з’являтися, але менші по розміру. Пішла ще раз до лікарки, виписала «Файнер» сироп для очищення крові і ще раз «Доктовіт». І після лікування через 2 тижні знову почали з’являтися маленькі прищики по всьому лиці. Тепер йду до гастроентеролога. Хтось мав хелікобактер? Як лікували? Дуже вдячна буду за будь-яку інформацію. Бо в неті багато пишуть за антибіотики, хоча інші пишуть що це не антибіотиками лікувати треба…
     
  2. Basyanya

    Basyanya Well-Known Member

    Можливо у вас є зовнішній подразник?

    Я колись працювала в магазині з побутовою хімією. І мене, почало висипати підшкірними болючими прищами, дуже болючими. Звільнилась вже давно і такого більше не повторювалось.

    Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
     
  3. smilechyk

    smilechyk Well-Known Member

    Ні, працюю майже 8 років в одному офісі.
     
  4. Mansikat

    Mansikat Well-Known Member

    А який аналіз ви здавали на хелікобактер, - IgG?

    Надіслано від мого Redmi 4X, використовуючи Tapatalk
     
  5. smilechyk

    smilechyk Well-Known Member

     
  6. smilechyk

    smilechyk Well-Known Member

    Здавала на IgG та на IgM. В мене виявили лише на IgG майже в 4 рази більше
     
  7. Kandya

    Kandya Well-Known Member

    Тобто 4?там норма до 0,9. У мене в коліжанка таке ж. Розація чи як. Вже кілька років. Попередні загострення в дерматолога і косметолога лікувала. Торік 4 місяці пила АБ, минуло. А зараз знову. Вона спершу пішла в якусь приватну клініку на сихові, спитала чи є альтернатива АБ. Сказали так так, чудові процедури, одна 1700 грн. Вона пройшла кілька, ще кремів у них накупувала, витратила 11 тисяч, а легше не стало. А вони кажуть:то мало процедур, ще треба....
    Короче, вона нарешті за 5 років заліза в інтернет і почала по тій болячці шукати. Там от якраз про пілорі йшлось. В неї виявили 5,6. (хоча якщо немає симптомів то це не багато, в мене 8 було, і я не лікувала , зараз 4).
    Відправила я її до Коцая. Як на мене це найкращий гастроентеролог. Він в Параскеви, але там дуже великий запис.і в поліклініка на Сихові. Вона ото у вівторок прийшла без талончика, не з його дільниці, під кінець прийому, він її прийняв. Теж скерував на глисти - - і кров (обов'язково) і кал. Вона зробила аналізи, глисти не виявлено, сьогодні, ото за годину йде до нього.тож напишу, що він там їй понавиписує. Але уже попередив, що аб будуть
    --- дописи об"єднано, 19 Квітень 2019 ---
    Розацеа воно правильно називається
     

    Вкладення:

  8. smilechyk

    smilechyk Well-Known Member


    --- дописи об"єднано, 19 Квітень 2019 ---
     
  9. Kandya

    Kandya Well-Known Member

    Аб - - антибіотики) а у вас на ту розацію схоже?
     
  10. smilechyk

    smilechyk Well-Known Member

    Трохи схоже
     
  11. Kandya

    Kandya Well-Known Member

    Сказав знищувати пілорі
     

    Вкладення:

    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  12. Rona

    Rona Мама-йожик

    Прищі-гулі - це фурункули, а провокує їх золотистий стафілокок. Його позбутись нереально, можна приглушити, зайнявшись своєю психікою, аби не гинула корисна мікрофлора. Тобто діяти комплексно: дбати про мікрофлору і про душевний спокій.

    І хелікобактер в мене був, і демодекс, і розацеа. І антибіотиків перепила море. Нічого не допомагало, доки не пропрацювала голову.
     
    • Подобається Подобається x 4
    • Корисно Корисно x 1
  13. Nimfa

    Nimfa Well-Known Member

    В мене чоловік в нього лікував Хелікобактері, лікування таке саме було, допомогло десь на пів року, потім знову. Ми ще вичитали що від тої бактерії добре допомагає насіння чорного кмину (нігела), то він пив, дійсно дієве і не дорого 1 кг приблизно 150 грн, а щоб пропити хоч з місяць то вистачить і 150 гр (чоловік молов в кофемолці насіння і пив по 1 ч.л. на день), почитайте в неті про чорний кмин, має дуже цінні властивості (доречі і паразитів теж проганяє)
     
  14. zetta

    zetta Well-Known Member

    хелікобактер приходить слідом за паразитами. І іх не так легко виявити, сам організм не бачить паразитів лише продукти іхнього розпаду, найкраще здавати аналіз на паразити на повний місяць або на новий( то не жарт, хоч здається смішно), вони тоді якраз найбільше розмножуються. ну і хто здає кал,то найкраще кілька днів підряд носити. знайома лише на 6 день виявила глисти. Прикріплю допис однієі толковоі лікарки. attachment.png
    --- дописи об"єднано, 6 Травень 2019 ---
    ну і хілікобактер після антибіотиків часто повертається. Бо він має біоплівку яка його дуже добре захищає. Але є ферменти які руйнують той захисний бар'єр , в поєднанні з природніми антибактеріальними препаратами за кілька місяців допомогають. І до речі як є хелікобактер то залізо не всмоктується тай інші вітаміни і мінерали теж.
     
    Останнє редагування: 6 Травень 2019
  15. IrynaCh

    IrynaCh New Member

    Чи може хтось має номер Тумака? Дякую!