Газові колонки, котли, опалювальні системи (АГВ тощо) - поради, ремонти, вибір

Тема у розділі 'Хатні клопоти', створена користувачем Consuelo, 17 Березень 2010.

 1. Miamama

  Miamama Well-Known Member

  @Rodionochka, здається, @raspberry має камін з розводкою для обігріву.
  З її опису виглядає класно, для себе зробила б.
   
  • Подобається Подобається x 1
 2. aknytsU

  aknytsU волошкова...)

  Є, в батьків. Тепла від каміну вдосталь, єдиний мінус це те, що наверху опалює лише дві кімнати, а ванна і ще одна спальня холодні (будинок будувався років 10+ тому, я не пригадаю чому саме так вирішили).
  Запаху майже немає.
   
  • Інформативно Інформативно x 1
 3. raspberry

  raspberry Well-Known Member

  Нам - так, особливо, коли нема світла, а обігрівати будинок треба. Хоча до котла ми купили блок безперебійного живлення і акумулятор, який тримає 10 год. Далі хіба генератор підключати, але це шум, вихлоп, сподіваюсь, що не знадобиться.
  --- дописи об"єднано, 2 Серпень 2020 ---
  Все залежить від довжини труб, закладених в стіни. Можна поставити вентилятор, який буде ганяти повітря, щоб дальше доходило, але це, знову ж, електроенергія, якої в нас мало:girl_sad:, тому ми не ставили. Але з досвіду, якщо постійно палити і всюди двері відкрити, то тепло доходить і в дальні кімнати, правда менше ніж в ближні. Щодо запаху - його нема, бо дим від згорання йде безпосередньо в комин по герметичній трубі, а тепло, що збирається над каміном, в спеціальному кожусі по розведеним трубам піднімається в кімнати.
   
 4. Rodionochka

  Rodionochka Безнадійна оптимістка

  @raspberry, а ще таке нескромне питання): скільки оте все в комплексі (камін, розведення тощо) коштувало? Бо недавно мала розмову з людиною, в якої такої штуки нема, але він мені дуже переконливо розповідав, що то є непротібно, невигідно, незручно. Планується будинок на 150-170 кв.м. Одноповерховий. Тобто дальні кімнати все ж будуть. І думаю, що таки електро котел теж буде. Але якщо можна нормально опалювати каміном і то є не дорого), то чому б і ні.
   
 5. raspberry

  raspberry Well-Known Member

  По роботі не скажу, бо хлопці все на купу робили. Нема виділено суто за розводку труб. Але самі труби вийшли 8 тис. грн. і камін 40 тис. Але це було в 2017 році.
   
  • Інформативно Інформативно x 1
 6. HOPIC

  HOPIC Well-Known Member

 7. raspberry

  raspberry Well-Known Member

  Uniflam 860 Evo 260-180U. Щодо експлуатації: з такою погодою як зараз справляється. В будинку 160 кв.м. Температура повітря в дальніх приміщеннях 19-20 градусів. В ближніх - 22-23. Нам комфортно. Економний - 5-6 дровин вистачає на добу, але великих, підкладаємо по одній. Мінус - дуже нагрівається скло. Якщо є малі діти, можуть попектись.
   
  Останнє редагування: 18 Листопад 2020
  • Подобається Подобається x 1