Гігієна і санітарія в квартирі

Тема у розділі 'Хатні клопоти', створена користувачем HOPIC, 17 Березень 2015.

  1. olya_d

    olya_d Well-Known Member

    В мене теж. Діти мають кожен свій загальний для тіла, для лиця і для ніг, чоловік так само, а в мене ще додається великий для волосся, бо люблю після миття робити "тюрбан" :) Кухонні маю теж різні: для рук, для поверхонь, для посуду. І як мене злить, коли чоловік витирає руки до біленького кухонного рушничка!
    А ще люблю мити підлогу, вона ще й в нас темна, тому всі порошинки видно. Мию щодня після обіду, встигає висохнути до того часу, коли всі прийдуть додому. Не терплю слідів, тому по суботах, коли всі вдома, мусять сидіти на диванах і чекати, поки підлога висохне) Щодня мию шваброю, а по суботах руками
    Вікна теж мию часто, але не те щоб люблю це робити, просто живемо на першому поверсі і до нас летить багато порохів. Ще й маю багато квітів, часом можу пролити воду чи насмітити грунтом.
    І перу часто, бо люблю все складати по кольорах і так прати: чорне, біле, синє з зеленим, червоно-жовто-оранжеве.
    А ще дощечки застеляю харчовою плівкою під час роботи.

    Чого ненавиджу робити, так це витирати порохи на меблях. З тяжкою бідою роблю це, бо нікуди не дінешся.

    Про зміну постелі: чесно, не звертала ніколи уваги на терміни. З чоловікового боку треба міняти десь щотижня, бо пітніє, з мого боку постіль набагато довше чиста. Старшому сину теж частіше міняю, ніж собі.

    Прочитала написане і думаю, скільки ж в мене "пунктиків".:girl_crazy:
     
    • Подобається Подобається x 1
  2. Імель

    Імель Модератор в декреті Команда форуму

    без поняття, то десь тато викупив, не здивуюся, якщо в котромусь з телемагазинів))))
    так, м"яка
    беззаперечно, але ще ніколи не було такого, щоб аж вимивати
    тепер більш зрозуміло
    нас мама ще з дитинства навчила, що вся підлога в хаті/квартирі спочатку пилососиться (незалежно від покриття), а потім протирається, тому коли вже волога частина прибирання, то це тільки освіжити, вже з вологою ніяке "болото" не розмазується

    ну на кухні, ще може шось капнути, але то трохи сильніше шваброю притиснути і чисто
     
  3. Т@нюшк@

    Т@нюшк@ чекаю...

    +1, а я потім мию шваброю типу гривні петрівни. мене пре давно вона. і подобається що ступінь відтискання можна самому регулювати (можна відтиснути досить сильно)
     
  4. Burchenyatko

    Burchenyatko Well-Known Member

    Дякую всім за поради! Піду штурмувати епіцентр! А хто чим меблі витирае? В мене такий Домол спрей, але дивлюся, що сліди від ручок манюні всеодно видно...:confused:
     
  5. aknytsU

    aknytsU волошкова...)

    А що то таке?
     
  6. Т@нюшк@

    Т@нюшк@ чекаю...

    index.jpg
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  7. galkin

    galkin New Member

    Я таку купляла в Метро, також бачила в Ашані. Мені теж подобається як миє, тільки для паркетної дошки віджимаю руками.
     
  8. EineGuteFrau

    EineGuteFrau Два з половиною чоловіки і я - щаслива сім'я:*

    Такого типу швабри використовують тут в лікарні. То я вже записала її собі в список потрібних мені речей на новій квартирі. В нас в кімнатах ламінат, на кухні лінолеум, в коридорі плитка. Є що мити:) то мені ці швабри так подобаються. Миють гарно, мають зручну ручку, що нахиляється під всіма кутами, гарно заходить під меблі і в кутки;)
     
    • Подобається Подобається x 1
  9. olya_d

    olya_d Well-Known Member

    Дівчата, а чим миєте умивальник і ванну? Якими засобами, я маю на увазі
     
  10. raspberry

    raspberry Well-Known Member

    Я звичайною харчовою содою, мені нею все добре відмивається без хімки.
     
    • Подобається Подобається x 3
  11. Raven

    Raven Мама малятка

    Містер мускул 5 в 1. Добре накип забирає.
     
    • Подобається Подобається x 1
  12. Burchenyatko

    Burchenyatko Well-Known Member

    Дівчата, а хтось користувався вітчизняними засобами Tortilla? Недавно бачила іхні порошки, гелі для прання, ополіскувачі, засоби для миття різних поверхонь і т.п. Як вони по якості? І повторю питання про чистку меблів від слідів рук тощо? Як, чим?
     
  13. flame

    flame невгамовний експериментатор

    недавно побачила в неті таку штуку :girl_haha:
    enhanced-buzz-4652-1382110348-24.jpg Нормально "працює" і добре переться в машинці:girl_smile:
     
    • Креативно Креативно x 5
    • Подобається Подобається x 1
  14. VikiTiki

    VikiTiki Well-Known Member

    З цікавістю прочитала усю тему. Стільки усього цікавого! Дякую форумчанкам, що так щиро ділились досвідом.
    Маю питання щодо дезінфекції унітазів та ванної. У мене білий доместос найчастіше куплена хімія. Я його навіть у розпилювач налила, розбавлем з водою. Практично усю сантехніку так мию. А для міжплиточних швів, то і не уявляю більш дієвої хімії. Але воно ж так сме*життя( Чим ви дезинфікуєте туалети та ванні кімнати?