Продам Гіпюровий костюм жін.(36р), плаття Mango(36р.), штани(36р.), шорти(36р.)

Тема у розділі 'Одяг', створена користувачем Josephine, 17 Квітень 2013.

  1. Josephine

    Josephine New Member

    Гіпюровий костюм(штани+блузка), 36р., б/у 1 раз, стан-ідеальний.Колір-чориний. Ціна-400грн.(купувала за 950грн).
    [​IMG][​IMG][​IMG]
    Чорне плаття Mango, розмір S, нове. Продаю, бо мені мале. Ціна 100грн.
    [​IMG][​IMG]
    Штани-легінси, 36р., леопардовий принт, з боковими "золотими" блискавками над кишеньками. Тканина-стрейч. Б/у 1 раз(зрозуміла, що "не моє"). Ціна 150грн(купувала за 320).
    [​IMG][​IMG]
    Шорти класичного, брючного стилю Mango, 36р, б/у 1 раз, стан ідеальний.Дуже гарно дивляться "під чоботи" або під взуття з високим каблуком. Продаю, бо мені занадто короткі.Ціна-100грн.
    [​IMG]
    [​IMG]
    Дивитись-міряти-біля Оперного.Деталі-в пп.
     
    Останнє редагування модератором: 19 Квітень 2013
  2. Josephine

    Josephine New Member

    Відповідь: Гіпюровий костюм жін.(36р), плаття Mango(36р.), штани(36р.), шорти(36р.)

    Шорти.Знижую ціну-90грн.
     
  3. Josephine

    Josephine New Member

    Відповідь: Гіпюровий костюм жін.(36р), плаття Mango(36р.), штани(36р.), шорти(36р.)

    Гіпюровий костюм-ціна 360грн.
     
  4. Josephine

    Josephine New Member

    Відповідь: Гіпюровий костюм жін.(36р), плаття Mango(36р.), штани(36р.), шорти(36р.)

    Штани леопардові продані.Хай гарно носяться!)
     
  5. Josephine

    Josephine New Member

    Відповідь: Гіпюровий костюм жін.(36р), плаття Mango(36р.), штани(36р.), шорти(36р.)

    Плаття-90грн.
     
  6. Josephine

    Josephine New Member

    Відповідь: Гіпюровий костюм жін.(36р), плаття Mango(36р.), штани(36р.), шорти(36р.)

    Гіпюровий костюм-ціна 300грн.
     
  7. Josephine

    Josephine New Member

    Відповідь: Гіпюровий костюм жін.(36р), плаття Mango(36р.), штани(36р.), шорти(36р.)

    Гіпюровий костюм-ціна 260грн.
    плаття Mango-80грн.
     
  8. Josephine

    Josephine New Member

    Відповідь: Гіпюровий костюм жін.(36р), плаття Mango(36р.), штани(36р.), шорти(36р.)

    плаття Mango продане. Хай гарно носиться!)
     
  9. Josephine

    Josephine New Member

    Відповідь: Гіпюровий костюм жін.(36р), плаття Mango(36р.), штани(36р.), шорти(36р.)

    Гіпюровий костюм-ціна 220грн