Гіпоксично-ішемічне ураження ЦНС

Тема у розділі 'Дитяче здоров'я', створена користувачем EDFR, 8 Грудень 2012.

  1. Usmishka

    Usmishka Well-Known Member

    Відповідь: Гіпоксично-ішемічне ураження ЦНС

    А де ви робили МРТ? Як дитина перенесла наркоз? Чи не було додаткового навантаження?
     
  2. EDFR

    EDFR New Member

    Відповідь: Гіпоксично-ішемічне ураження ЦНС

    ми МРТ ми не робили (навіть незнаю чи в нашому випадку воно потрібне,не чула такого) нам робили кортування,і енцефалограму...і те й інше на Драгоманова....(там е ще приватний кабінет,через вулицю від лікарні).
     
  3. Usmishka

    Usmishka Well-Known Member

    Відповідь: Гіпоксично-ішемічне ураження ЦНС

    Ну то ви писали, що робили - тому і перепитувалась.
    ЕЕГ найкраще впринципі роблять в ІМВО на Коцюбинського. Але по такому аналізу тільки видно чи є порушення в роботі кори головного мозку під час обробки імпульсів.
     
  4. Svitlanka

    Svitlanka Well-Known Member

    Відповідь: Гіпоксично-ішемічне ураження ЦНС

    Тільки пару слів. По суті, з 1 року і до 2-2.3 прогресу не було - які слова говорив ( може 5-8 слів), ті і залишались, нові не додавались. Потім почав "свої" говорити. тяжко було зрозуміти)). Ну але все інше було в межах норми, пасивне мовлення було достатнє, знав в 2 роки весь алфавіт, трохи пізніше- всі цифри, двозначні і навіть деякі тризначні числа показував.
     
  5. Lithium

    Lithium Active Member

    Відповідь: Гіпоксично-ішемічне ураження ЦНС

    Вибачайте, якщо щось не так зрозуміла, виправляйте. Питання перше діагноз ГІУ ще з пологового, питання друге чому не шукаєте іншого невролога. Поясню моя старша доня мала ГІУ і наслідки після нього, томи до року вилазили з тої халепи, але до 2х років не говорили взагалі ні бе ні ме, чесно голова йшла обертом. Але потім як розговорилась дякувати Богу, рот не закриєш. Чесно скажу я в один момент на свій страх і ризик відмінила всі медикаменти і зараз я розумію, що це було правильно. Так що це все не так страшно, головне не падати духом і ще зверніться в Джерело, це вам порада бо реально, там дуже хороші спеціалісти, відношення просто супер.
     
  6. Kamillko

    Kamillko New Member

    Відповідь: Гіпоксично-ішемічне ураження ЦНС

    нам в 10 міс. в "еліті" невролог поставив загрозу дцп внаслідок гіпоксії при пологах. тоді мала ще не сідала сама, не ходила, не повзала, хіба більш менш рівно сиділа, бо ми робили масажі після консультацій з сихівським неврологом з поліклініки. ми пройшли курс реабілітації в "еліті", на той час то коштувало 1660 грн, після цього мала сіла і почала ставати на ніжки. в рік і місяць ми пішли на консультацію до заввідділом неврології на орлика (на той час я вже розчарувалась в лікарях з сихівської поліклініки, які ніби то нічого такого не бачили, хоч приходили ми до них з народження.. але що найдикіше, власне після того, як ми побували в еліті, вона враз стала повторювати той самий діагноз, що нам поставили там.. хоч раніше казала, що це нічого страшного.. слів немає.. ). на той час мала вже ходила, тримаючись за манеж і ліжечко, але спочатку ходила на пальчиках, а потім вже ставала на всю стопу. він сказав, що проблеми наші нікуди не ділись, і поставив діагноз "гіпоксійно-ішемічне ураження ЦНС, синдром рухових розладів". і сказав, що якщо не лікувати, то фізичне відставання (на той період воно складало близько 4 міс.) потягне за собою розумове.. ми лягали з того часу (поч.червня-середина вересня) тричі в лікарню туди на процедури. крім того було медикаментозне лікування дібазолом, енцефаболом, актовегіном. зараз мала сама ходить, бігає, дуже розумна і здібна, розуміє і робить все, що я прошу, схватує з першого разу, і хитрунка така!) сподіваюсь, моя розповідь комусь стане в пригоді! якщо будуть питання, пишіть в ПП
     
  7. Zizu

    Zizu New Member

    Відповідь: Гіпоксично-ішемічне ураження ЦНС

    І нам поставили діагнос Гіпоксично-ішемічне ураження ЦНС. Дуже страшно за меленьку, бо нам вже 5 міс а голівку ще не тримаємо і не дуже активна вона, не любить шоб її на руки брали... скоро будемо робити повне обстеження голівки і тоді беремося СЕРЙОЗНО за лікування. Є хтось такий в кого дитинка пізно голівку тримла?????
     
  8. silvia

    silvia Well-Known Member

    Відповідь: Гіпоксично-ішемічне ураження ЦНС

    а цієї проблеми невропатолог швидше не побачив? В 3 міс. переважно якщо не тримає голівку назначають масажик + можуть ліки назначити (цераксон....)
     
  9. Ніколь

    Ніколь Well-Known Member

    Відповідь: Гіпоксично-ішемічне ураження ЦНС

    до 3-х місяців не тримав взагалі, проблема була не в голові а в мьязах.
    Після 1-2 днів масажу голову почав піднімати і потрошки тримати, чим далі тим міцнішав і тримав кращє, але масажів в загальному зробили дуже багато.

    ---------- Додано в 01:00 ---------- Попередній допис був написаний в 00:59 ----------

    а в нас невропатолог не побачила нічого, а цераксон назначила скорше бо " нехай буде, воно покращить те що можливо не так добре працює".
    Масажики була моя ініціатива, про що ні разу не пошкодувала
     
  10. maniunia

    maniunia New Member

    Відповідь: Гіпоксично-ішемічне ураження ЦНС

    і в нас проблема як на животику лежить то голову тримає і як на руках то також старається тримає (ну ми підтримуємо звісно) а ось як за ручки тягти і він на спинці лежить голова волочиться. Ми вже пройшли курс масажу почали ще 2 міс не було і п'ємо церакстон. Але не допомагає голова далі волочиться скажіть хто мав таку проблему і як з цим бути невролог каже що зробимо перерву 10 днів і потім побачимо певне повторимо масаж але я не бачу результату як було так і є . Хлопчина великий але розвиваєтеся добре вже ручками пробує керувати і увага добра і гукає а голова висить я в розпачі а нам 17 вже 3 місяці
     
  11. Avanturistka

    Avanturistka Well-Known Member

    Відповідь: Гіпоксично-ішемічне ураження ЦНС

    вам ще і троьх місяців не має..
    мій почав тримати голову пізно, майже в 4 місяці. до 4,5 закидував голову назад, коли ми його підтягували за ручки. ми робили нейросоно..там було все добре. пройшли курс масажу, і десь вже через два-три дні після початку масажу малий почав підтягуватись за ручки і голова не звисала назад. у нас був гіпертонус.
    дивилася нещодавно передачу по телевізору, про гіпертонус у немовлят. так от..невролог сказав, що до трьох місяців гіпертонус вроджений, а якщо він не зникає після 3-х міс, то він вже паталогічний і з ним треба щось робити.
    нам виписували сильні ліки, але ми їх не приймали. вашій дитинці ще й трьох міс не має, може не варто їй давати ліки. та й масаж у лікувальних цілях думаю ранувато..але це суто моя думка!
     
  12. maniunia

    maniunia New Member

    Відповідь: Гіпоксично-ішемічне ураження ЦНС

    я з переляку почала давати церакстон вже пізно відміняти бо залишалося менше половини баночки даємо по 0,5мл і масаж вже відходили 101 масажів і на мячі кожен день катаю бо коней пасти на ліжку не хоче і як салольот носимо а толку немає може дійсно ще малий будемо надіятись
     
  13. Ніколь

    Ніколь Well-Known Member

    Відповідь: Гіпоксично-ішемічне ураження ЦНС

    що значить почекаєм днів 10?
    після массажів еффект йде по спадаючій, а не по наростаючій ( якщо додатково вправ не робити крім масажів), так що якщо зараз голову не тримає то через 10 днів також не буде тримати...
    А ще мене цікавить, вот вам масажист робив масажі, і що він не бачив що ефекту не було, і як взагалі в такому випадку масажист вас відпустив, бо ж йому однозначно видно є ефект від того чи немає, а як немає то або масажист поганий або масажі треба продовжити....
    ключовим тут є те що ви почали масажі і після них було покращення
    да, да, спочатку кажуть що гіпертонус вроджений, ну або дитина лінива, сонна, слабенька, а потім після 3-х місяців призначають цераксон, бо то вже паталогія
    нам масажистка казала що якщо просто загальнозміцнюючий масаж, то можна і в старшому віці. Але якщо лікувальний і є проблемка, то чим скорше почати тим кращі результати.

    Я вже десь писала, в нашому випадку: крива голова, нерівномірно відкриті очі, через деформацію голови "розїхались вуха", тобто вони були несиметрично ані по висоті ані по параллелі, шию кривило в праву сторону, тіло кривило в ліву сторону, спастика кінцівок і повна відсутніть шагального рефлексу, ну і голову також не тримав. Кароч, я без сліз на дитину дивитись не могла.
    Лікар невропатолог сказала "почекаєм, може само пройде"
    Масажист сказала, не варто втрачати час, бо спастика мьязів може не давати кінцівкам рівномірно рости "мьязи триматимуть кості". Ну голова що не піднімається і лежить в одному положенні і через що викривляється ще більше також суттєвий нюанс. І ми почали. З жовтня по лютий ми зробили 45 масажів, з певними проміжками часу. Зробили стільки їх, бо масажистка бачила що ще не все виправилось, а зупинятись на пів дороги і не доробити означало що невдовзі наступить або регрес, або просто неправильно будуть кінцівки розвиватись.
    Тепер в нас все добре і хто не знає нюансів то ніколи дивлячись на малого не сказав би скільки всього було. Але цим ми займались досить довго. На це пішло багато часу, нервів, сил, ну і грошей також. І крім самого масажу, я щодня робила впарави з малим сама, та і зараз роблю. І будем робити аж до тих пір поки він не ходитиме сам, тобто ще пару місяців мабуть точно.
    ну а нейросоно у нас також була чудова, але ті проблеми що в нас були, їх нейросоно ніколи б не показала, як і не показує багатьом діткам з аналогічними діагнозми.

    п.с. наша масажистка якраз спеціалізується по таким лікувальним масажам, і витягує таких діток, про яких лікарі казали " ну може, як бог дасть, буде ходити". Якщо комусь цікаво, можу в ПП дати її контакти.
    І я їй, направду, буду пожиттєво вдячна за те що нам допомогла, бо з тими ідіотами лікарями, мені страшно подумати до якого стану вони б залікували малого...

    п.с.2. і я би радила не дуже слухати когось, хто каже "само пройде" бо мені по суті також тут на форумі так відповідали коли я плакалась про криву голову..... бо може пройти а може і не пройти, а може ще більше погіршитись стан, а чим ситуація складніше тим довше її потрібно виправляти, а на певних етапах може бути так що виправляти вже буде пізно. Тому не варто втрачати доррогоцінний час і покладатись на те що пронесе і пройде само.
     
  14. maniunia

    maniunia New Member

    Відповідь: Гіпоксично-ішемічне ураження ЦНС

    нам невролог сказала так що вона робить курс масажу (ну масажист робить вони призначає) п'єм церакстон потім перерва масажу 10 днів а тимчасом ми викладаємо на живіт і катаємо на м'ячі а потім за 10 днів до неї. Ну так щоб зовсім змін від масажу не було ну я трохи панікую він почав мати кращу опору не підгинає вже ніжки руки почали зводитися до купки і мандрувати у ротик ніжки столи рівніші але не знаю чи це дякуючи масажам чи ні бо ми ще почали плавати , викинули ванночку і в великій щоб дитина рухалася і від бортиків йому сподобалося відштовхуватися а ще з кругом інколи плаваємо. Додам що малий мав обвиття пуповиною ну і народився великий 4750 а в 2 міс 6050 і зріст 64 був зараз певне більше. Але голова висить ах аж плакати хочу. а ну і вправи я роблю кожен день хоча роблю як вмію не знаю чи взагалі не нашкоджу але я легенько і акуратно
     
  15. Khaleesi

    Khaleesi Well-Known Member

    Відповідь: Гіпоксично-ішемічне ураження ЦНС

    Ми на родились на 35 тижні, теж поставили цей діагноз. Зараз нам 2 місяці,були в нервопатолога, то сказала, що в розвитку відстаємо, ще не реагуємо на обличчя, не слідкуємо за іграшкою, голову піднімає тільки на декілька секунд лежачи на животику, у вертикальному положенні ще не тримаємо, є тремор підборіддя і кінцівок. Я це все списувала на недоношеність, хоча дуже хвилююсь, а після походу до лікаря ще більше запанікувала. Прописали нам Цераксон. В мене питання чи варто його вже приймати, чи не буде якихось побічних дій? Чи можливо не варто пришвидшувати розвиток медекаментозно, а просто почекати? Порадьте щось. Буду вдячна за відповідь!
     
  16. PanteraLviv

    PanteraLviv Well-Known Member

    Відповідь: Гіпоксично-ішемічне ураження ЦНС

    Найти нормального невропатолога, ліпше декількох. Тут на форумі радили дівчата невропатологів, почитате гілку "Ой слаба , я слаба" Там є інфа.
    не спішіть з тим.
    Нічого так дитині не допоможе як мамина любов. Вам потрібно дуже багато уваги приділяти дитині.
    А вже якщо є дуже сильний тонус - то тоді хорошого масажиста. Ліпше кваліфікований масаж ніж медикаменти.
     
  17. Avanturistka

    Avanturistka Well-Known Member

    Відповідь: Гіпоксично-ішемічне ураження ЦНС

    я вам також раджу звернутись до хорошого невропатолога.
    раджу не затягувати - чим швидше почнете лікування чи обстеження - тим краще - не втрачайте час. як мені казала масажистка - чим менше дитинка - тим легше і швидше все виправити.
    все у вас буде добре! :)
     
  18. KZab

    KZab New Member

    Ніколь, могли би Ви будь ласка дати контакти Вашого дитячого масажиста?

    Надіслано від мого SM-A505FN, використовуючи Tapatalk
     
  19. KZab

    KZab New Member

    Добрий день, Ніколь! Могли би Ви дати будь ласка контакти Вашого дитячого масажиста, яка Вам тоді допомогла з малюком?

    Надіслано від мого SM-A505FN, використовуючи Tapatalk