Гіпоспадія у хлопчиків (неправильне розташування сечового каналу)

Тема у розділі 'Дитяче здоров'я', створена користувачем zoranaplusvova, 7 Червень 2015.

  1. zoranaplusvova

    zoranaplusvova New Member

    Сину 1, 5. Були ми в Наконечного, сказав оперувати вже і що форма стовбурова плюс міастеноз і що ми батьки нам вирішувати. Були в Бережного на Орлика, сказав що в легкій формі і прийти в два роки, відтягувати лише шкірочку і що потрібно буде лише косметично обрізати шкірочку. Як це розуміти ххто кажже правду. Дівчата, що ви чули про Бережного???
     
    Останнє редагування модератором: 20 Серпень 2015
  2. Gloria Tempus

    Gloria Tempus Well-Known Member

    у нас не було такої проблеми,як у вас, але недавно нам проводили операцію на пахову грижу в Охмадиті. перед операцією були у двох лікарів, які були єдині у думці щодо операції, тому у мене вагань не виникало. якщо у вас виходять дві різні думки спеціалістів, я вам дуже рекомендую звернутися ще до третього, щоб справді зрозуміти, що робити. бажаю вам успіху і одужання синочку.
     
  3. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    Бережний в той час, коли нашого оперували, був там вже завідувачем вроді. Як про спеціаліста, нажаль, не можу нічого сказати.
     
  4. zaza zaza

    zaza zaza New Member

    Ми в Бережного консультуємось також,мені його порадили ще в роддомі, він малому робив деякі гігієнічні процедури,як на мене приєиний лікар. А Ви в нього вже були?
     
  5. zaza zaza

    zaza zaza New Member

    Тільки побачила що ви вжн в нього були:) Ми до нього звернулись коли малому був 1 міс.потім були в 1.5 р- відтягував шкірку і чистив,сказав з операцією ще чекати. Весною казав приіхати через пів року на огляд і операція під великим?. На рахунок пластики я так розумію моЖна і тепер робити а ось про дирочку на правильне місце поставити то він радив не зараз а коли буде більший. Ми ше в нього тепер не були бо був ще у відпуску.
     
    Останнє редагування модератором: 20 Серпень 2015
  6. zoranaplusvova

    zoranaplusvova New Member


    Чисто так само ы нам Бережний сказав. Чекаэмо, ще б пыти до якогось спецыалыста!!!
     
  7. zaza zaza

    zaza zaza New Member

    А в Поцюрка були?
     
  8. zoranaplusvova

    zoranaplusvova New Member

    До Поцюрка йдемо 1 вересня
     
  9. zaza zaza

    zaza zaza New Member

    Добрий вечір. Вже хтось оперувався?
     
  10. zaza zaza

    zaza zaza New Member

    Чи є хтось після операціі???? Відгукніться! Бо ми так і не прооперувались а операція на носі .....
     
  11. zoranaplusvova

    zoranaplusvova New Member

    Всім привіт! Хочу розповісти про операцію у свого синочка на гіпоспадію.В мене в свій час виникало дуже багато питань але немала де прочитати. Так от, в нас гіпоспадія 2 стадії, дитина була оперована в 2 роки. Оперувались в Охмадиті в Поцюрка А.Р. Лікар прекрасний, дуже зайнятий, тому він має 2-х помічників Іваськевич Д.З. і Гижа Б.І. вони розподіляють хворих і можуть відповісти на більше питань ніж Поцюрко. Кожен день Поцюрко і асистенти заходять і питають як справи і якщо щось не так то корегують лікування. На гіпоспадії переважно роблять операції в пятницю, оформлятись в четвер .Якщо є можливість переночувати у Львові то вони відпускають до пятниці. Треба бути з самого раненька в четвер 7-30-8-00, щоб оформитись . бо потім Поцюрко робить перевязки , операціхї, і ще й в поліклініці має певні години.Перша перевязка в понеділок. Відтоді кожного дня. Нам катетр зняли на 10-й день .Дуже дитину пече піся коли зняли катетр і відтоді перевязки треба робити самому, лікар покаже. До того дитина привязана має лежети 8 днів. 2 дні в двох памперсах.Умови неважні. таракани, по 6 людей в палаті,є палати на 4 місці, але приміщення маленьке. В лікарні тепло. Мати тапочки, кілька пар тоненьких штанів, шкарпетки,майки футболки, бо треба кожен день перебрати, дитина потіє,коцик, пеленки , подушку, постіль.рушнички, посуду. Є зранку і ввечері гаряча вода, душ, газова плита. В кожній кімнаті є вмивальник з теплою водою. Іграшки мати, компютер.З їди печевоо марія і нег вода в перші дні, а також перетерта зупка лікарняна, легка їжа, щоб не було запорів.Росолів і наварів не можна. Холодильники є.Бахіли мати. Деякі ліки по можливості купувати не в лікарні, тут дорого. Порівняно з Орлика умови не євро, але терпимо. зате лікарі профіНайтяжче перші 3-4 дні. потім дитина звикає лежати краще шоб було по двоє коло дитини. Добре коли дитина ше ссе груди.Перші пару днів дитина може температурити, тому давати жарознижуючі, антибіотики перше 7 днів колять, а потім ще в сиропі пити, бактерії, таблетки деякі та інше що призначить лікар треба приймаи, так скоріше дитина виздоровіє.
     
  12. Nadija J

    Nadija J New Member

    Дівчаточка благаю усіх хто зіткнувся з гіпоспадією оперуватись у Польщі! Це не до порівняння із Україною повірте! Ми пережили тут дві операції після яких з'являлись нориці і сеча протікала не кажучи про психолгічний стан дитини - нам уже 8 років досі лікуємось у невропатолога і психолога.У нас роблять ті страшні перев'язки,прив'язують до ліжка, а у Польщі немає перев'язок ВЗАГАЛІ! - рану не чіпають дають спочатку зажити,а на 10-й день ви самі витягуєте катетор тому, що на другий день після операції можете вже їхати додому або в готель тому дитинка спокійна ніхто її з лікарів не займає...Я вже не кажу про утворення нориць.. У нас напевне у 1 дитини із 100 все добре загоюється, а там у майже усі операції закінчуються благополучно.Не гайте часу з нашими лікарями бо у них застарілі підходи я колись теж надіялась на них,але згаяла купу часу і дитина пережила страшні тортури-добре що ми наважились на поїздку адже знаю, що люди по 5 операцій і більше проводять своїм дітям, бо утворюються нориці. Тому усіх кого цікавить телефонуйте на мій ном. в ПП з радістю про все докладно розкажу, бо знаю яка це біда для батьків. Оперувались у Варшаві цьго року у доктора Мичеслава Шмиґельського(Мieczyslaw Smigielski у клініці Warsaw Medikal Center).
     
    Останнє редагування модератором: 5 Лютий 2019
    Reason for edit: контактувати через ПП!
    • Подобається Подобається x 1
    • Корисно Корисно x 1
  13. HOPIC

    HOPIC Well-Known Member

    На жаль, повністю підтримую. Українські спеціалісти, які вчаться - рідкість, більшість живе протоколами тридцятирічної давності. Стикнулася з тим самим і теж по урології.
    @Nadija J співчуваю і дуже розумію.
    --- дописи об"єднано, 3 Лютий 2019 ---
    Працював довго також в Centum zdrovia dziecka, хірург високої кваліфікації. За відгуками дуже і дуже хороший уролог-хірург дитячий.
     
    • Подобається Подобається x 3
  14. Zoyya

    Zoyya New Member

    --- дописи об"єднано, 28 Грудень 2019 ---
    Як вам написати у приват.дуже потрібно .ми теж оперувалися на Україні теж нориця і весь жах .хочу десь найти хорошу клініку де нові технології.
     
  15. Zoyya

    Zoyya New Member

    Дівчата напишіть будь ласка хто знає добру клініку хорошого хірурга уролога щоб зробити операцію стовбурова гіпоспадія.з новими технологіями.можливо Київ.
     
  16. LadyEva

    LadyEva Member

    Якщо можете скинбте , будь ласка , контакти в приват. В мене в племінника вже була одна невдала операція. Дякую
     
    • Оптимістично Оптимістично x 1
  17. Zoyya

    Zoyya New Member

    В нас теж була невдала операція і тепер треба ще робити підкажіть хто де робив?і чи все добре?
     
  18. LadyEva

    LadyEva Member

    Робили на Орлика. Не пам'ятаю імені лікарки. Каже оперувати ще раз. Гарантії не дає (І не давала раніше) це зрозуміло.
    За кордоном можуть мати краще обладнання для операції такого типу тому спитала у форумлянки контакти лікаря/клініки
     
  19. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    @Zoyya ця форумлянка не заходить на форум від квітня минулого року(.
    Можливо, Норіс зможе Вам допомогти. Вона ввдповідала там вище на допис.
     
  20. Nadija J

    Nadija J New Member

    Доброго дня. Телефонуйте чим зможу допоможу 098 97 609 53
    --- дописи об"єднано, 15 Січень 2020 ---
    Доброго дня. 098 97 609 53 телеф. чим зможу допоможу
    --- дописи об"єднано, 15 Січень 2020 ---
    098 97 609 53 лист був у спамі
    --- дописи об"єднано, 15 Січень 2020 ---
    Доброго дня. Телефонуйте 098 97 609 53 робили у Польщі дуже задоволені телеф. якщо зацікавить бо внас операції вдаються 1 із 100 нажаль, а у Польщі навпаки майже всі вдалі.
    --- дописи об"єднано, 15 Січень 2020 ---
    Робили у доктора Шмигельського Мичеслава