Гірськолижні курорти Карпат

Тема у розділі 'Мандри', створена користувачем карапуз, 29 Грудень 2008.

  1. Usmishka

    Usmishka Well-Known Member

    Відповідь: Гірськолижні курорти Карпат

    Маленький бугель знаходиться білю готелю, а кріселка то вже на гору.
    Були там вчора - маса задоволення, трохи правда холоднувати і людей досить багато, але то вихідні дні (святкові) то і не дивно, основна маса зі сходу. На трасах купа дітей віком від 3 рочків.
    А внизу на тому маленькому бугелі ще менші діти від 2 навіть бачили, там маленький схил і вони вчаться кататись.
     
    • Подобається Подобається x 8
  2. Olenka

    Olenka Well-Known Member

    Відповідь: Гірськолижні курорти Карпат

    На Кайзервальді є секція по лижах. У нас півшколи на неї ходило. Там є спуск і бугель, який не працює вже не памятаю скільки років. Там навіть колись слалом був - чи як то правельно називається? - для стрибків з трампліну, але спочатку його розібрали мисливці за металом і він став небезпечним і тоді вже влада його розібрала, бо багато людей туди вилазило і травмувалися.
    Влітку ми з малим коли там гуляли, то вже проводилися навчання на роликах і скейтах. Там є групи і дуже маленьких діток. То так класно виглядає :) Потім вже зимою на спуск йдуть, але так як бугіль не працює, то підніматися треба самому, що дуже напряжно, спуск хоч не крутий, але горка не маленька і в лижних шкарах на гору і ще й лижами :8::8::8:
    У нас в районі, то сама крута горка і для санчат, тому там і лижах і на санках. Що також затрудняє навчання.
    Зая, ви і ваш чоловік - МОЛОДЦІ!!!
    :clapping::clapping::clapping::clapping::clapping::clapping:
    [​IMG]
    Я знаю скільки то часу і терпіння треба.
    У мене чоловік вчився сам на лещатах, мене хоч і вчили інструтори, але я не наважуся вчити дитину. Малого планую влітку на секцію дати, а взимку поїхати разом зі знайомим інструктором. Зараз нам ще рано.
     
    • Подобається Подобається x 10
  3. карапуз

    карапуз Well-Known Member

    Відповідь: Гірськолижні курорти Карпат

    На днях чоловік був там з Юстинкою і бачив як дітки займались.Він підійшов до інструктора і запитав про навчання.Так от,діток набирають з 4 років у вересні і спочатку навчають кататись на роликах.Індивідуальні заняття зараз коштують 50 грн-40 хв.
     
    • Подобається Подобається x 9
  4. Olenka

    Olenka Well-Known Member

    Відповідь: Гірськолижні курорти Карпат

    Індивідуальне, тобто конкретно тільки з вашою дитиною займаються?
    Якщо так, то це нормальна ціна. Хоча треба знати, що за викладач... Бо деколи я там взагалі таких молоденьких бачила, що напевно ще інститут не закінчили... Хоча також питання відносне...
    Мене колись на лещатах вчив один мужчина кататися, професійний лижник... Я тоді, мала дурна, намагалася від нього втекти, бо він техніку відпрацьовував, а це дуже нудно: всі друзі ганяють, а я трасу на паралельних витоптую... Тоді мій товариш, також інструктор мені, каже, що я йому ще дякую скажу (він у нас старший був) за те, що він мене до нього в групу дав... багато років з того часу пройшло, а його навчання я ще й досі памятаю...
     
    • Подобається Подобається x 3
  5. Зая

    Зая Well-Known Member

    Відповідь: Гірськолижні курорти Карпат

    То спочатку так здається,що не дорого, але за 40хв дитину не можливо навчити ні чому.Я так собі прикинула, скільки б ми грошей вчухали інструктору:scare:,здуріти можна.А ще всю снарягу купити, а черевики міняти кожен рік потрібно-задоволення не із дешевих:shutup:...Краще вчити самому і практикувати кожен день!
     
    • Подобається Подобається x 4
  6. Радість

    Радість Well-Known Member

    Відповідь: Гірськолижні курорти Карпат

    Скажіть буть-ласка, а на гірськолижних курортах можна на санках кататись?
     
  7. Зая

    Зая Well-Known Member

    Відповідь: Гірськолижні курорти Карпат

    Я бачила, що катаються, але не дуже бажано,то му що страшенно заважають ,іх завжди приходиться обїзжати,та і на санках можна когось збити.Краще на санчатах возитися окремо від горнолижного схилу,то не в образу:p
     
    • Подобається Подобається x 1
  8. Зая

    Зая Well-Known Member

    Відповідь: Гірськолижні курорти Карпат

    Вчора возилися в Стрийському парку.Екстріму спіймали(з кущіком "поцілувались":scare:).Думаю дитині шолом придбати...
     
    • Подобається Подобається x 5
  9. Olenka

    Olenka Well-Known Member

    Відповідь: Гірськолижні курорти Карпат

    До речі, той інструктор, що мене вчив тільки зі шлемом возиться і в Словаччині більшість дітей в шоломах...
    На власному гіркому досвіді: мене на Тростяні збив чайник вагою під 110 кг у нього кріплення поламалося і він на швидкості вїхав в мене, я стояла - я хвилин 15 не могла прийти до тями, потім вдома ходили робити томографію чи щось таке, бо думали що струс... т-т-т все обійшлось "легким" переляком...
     
    • Подобається Подобається x 5
  10. Зая

    Зая Well-Known Member

    Відповідь: Гірськолижні курорти Карпат

    Жахливо...Шолом обов"язково!!!!Але я хочу знайти шолом, якій щелепу захищає:).А ми вчора дивилися слалом по "євроспорту",мала сиділа з розкритим ротом:xaxa:...Потім нам в парку такий "слалом "показала,що ми з чоловіком стояли з розкритими ртами:eek:.Мала об"їзджала всі "перешкоди" як спортсменка -призерка.
     
    • Подобається Подобається x 7
  11. Irus'ka

    Irus'ka Well-Known Member

    Відповідь: Гірськолижні курорти Карпат

    Ото читаю про осягнення Ваших дітей і своїм того ж хочу.
    Але...бояться мої дівчата страшенно.
    Були вихідними на Буковелі, то навіть на саночках з'їжджати бояться.:no:
    Старша темпераментніша то кричала після спуску десь пів години (при чому ініціатива спуску її була), менша захоплено підквікувала, але коли запитали чи хочеш ще, замотала головою, що ні-ні-ні :xaxa:
    Отепер Вас запитаю як допомогти дітям перебороти страх перед висотою,спуском, паданнями тощо. Як прищепити любов до нарт, слалому і т.п.???
     
    • Подобається Подобається x 2
  12. Зая

    Зая Well-Known Member

    Відповідь: Гірськолижні курорти Карпат

    А ви самі катаєтесь на санчатах або на лижах? Просто треба на своєму досвіді показати як то весело ,цікаво і зовсім не страшно:).
     
    • Подобається Подобається x 1
  13. Usmishka

    Usmishka Well-Known Member

    Відповідь: Гірськолижні курорти Карпат

    Ми вчора були на Захарі Беркуті, то там була купа діточок, катались краще дорослих і зовсім без остраху, але всі з батьками, на бугелях класно піднімались в чотири ноги.
     
    • Подобається Подобається x 2
  14. Зая

    Зая Well-Known Member

    Відповідь: Гірськолижні курорти Карпат

    Проінформуйте нас про ціни на бугіль дитячий і взагалі на житло та харчування, на слідуючи вихідні зібралися туда навідатись:bazar::xaxa:
     
  15. карапуз

    карапуз Well-Known Member

    Відповідь: Гірськолижні курорти Карпат

    А ми їздили на Буковель,нажаль,тільки на один день.Нема кому залишити дітей на ніч :umbrage:.
    Але, скільки задоволення я отримала,накаталась до "умопомрачения " :xaxa:.Правда,нема там такої грибної юшки,як у Славську :rolleyes:.Все решта-супер :clapping:!
     
    • Подобається Подобається x 4
  16. kati

    kati Well-Known Member

    Відповідь: Гірськолижні курорти Карпат

    карапуз,а діти з вами їздили?
     
  17. карапуз

    карапуз Well-Known Member

    Відповідь: Гірськолижні курорти Карпат

    Ми їхали лише на один день ,ще й хотіли накататись на рік уперед:xaxa:,тому вирішили дітей не брати.Якщо , їхали хоча б на два дні або з друзями,що б можна було час від часу залишати дитину внизу,то Юстинку взяли б обов"язково.Бо трохи був мороз і вітер,а кріселко підіймається десь хвилин 15,то трохи замерзаєш.Я б хвилювалась,щоб не застудилась .
    Але то я така перелякана :suicide:,а людей з малими дітьми було багато:).А як вони на лижах "ганяють" :clapping:...
     
    • Подобається Подобається x 5
  18. Victi

    Victi Well-Known Member

    Відповідь: Гірськолижні курорти Карпат

    Цього року почала кататися на лижах. І як же мені було соромно, коли на червоній гірці буковелю я бідолаха бідкалася, як ж я маю зїхати, а поруч дівчинка 5-6-ти років хутенько проїхала біля мене без жодного остраху. Дуже підримую тих батьків, які починають ставити дітей на лижі ще в ранньому віці. Ви МОЛОДЦІ !!!
     
    • Подобається Подобається x 1
  19. Irus'ka

    Irus'ka Well-Known Member

    Відповідь: Гірськолижні курорти Карпат

    Kati, на Буковель з малими дітьми їхати можна сміло. Ми навіть з найменшим були. Якщо не маєте з ким залишити дитину внизу можна за той час віддати дитину в школу. Інструктори вчать кататись діток віком від 2 років (є індивідуальні і групові заняття, тривалість 1,5 - 2 години). Внизу є для діток спецільна траса, є гірка для спускання на санчатах (трохи вища - підйом на ескалаторі з санчатами і дорослим)- абонемент як погодинний так і на цілий день. Ми були дуже задоволені. Коли замерзали в кафешці відігрівалися. А з татом по черзі каталися.
     
    • Подобається Подобається x 1
  20. Usmishka

    Usmishka Well-Known Member

    Відповідь: Гірськолижні курорти Карпат

    На дитячий не знаю, але загалом ціни там трохи піднялись-денний абонемент на кріселку та бугеля в будній день 100 грн., в вихідні-150.
    Житло нас також мало цікавило, бо ми також їздимо на один день-наша Ірина на ніч нікого крім мами бачити не хоче, але думаю варіантів там досить, сам готель Захар Беркут, ціни біля 400 грн за півлюкс на дві кімнати, поміщається четверо, збоку є ще база Писана, точніше їхні ціни можна подивитись без проблем в інтернеті, а можна і в Славську шукати, а на Волосянку добратись бобіком, бачила багато так роблять.