Гірськолижні курорти Карпат

Тема у розділі 'Мандри', створена користувачем карапуз, 29 Грудень 2008.

  1. Angel

    Angel Well-Known Member

    Відповідь: Гірськолижні курорти Карпат

    ЇДЕЕЕЕЕМ!!
     
    • Подобається Подобається x 2
  2. NikaLovely

    NikaLovely Well-Known Member

    Відповідь: Гірськолижні курорти Карпат

    На сайті Тростяна пише, що сніг вже випав)
     
    • Подобається Подобається x 2
  3. NikaLovely

    NikaLovely Well-Known Member

    Відповідь: Гірськолижні курорти Карпат

    А це вчорашні фотки з Тростяна, нажаль, не мої, а знайомих. Треба було їхати)

    [​IMG] [​IMG] [​IMG]
     
    • Подобається Подобається x 21
  4. vitalinka

    vitalinka Well-Known Member

    Відповідь: Гірськолижні курорти Карпат

    круті фотки! майже як десь у австрійських горах!!!
    а ми тільки на Буковель їздимо..
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. NikaLovely

    NikaLovely Well-Known Member

    Відповідь: Гірськолижні курорти Карпат

    Ми теж на Буковель їздимо (переважно, коли снігу немає в Славському), але Тростян - рідніше, мене на ньому на борд поставили, тепер за вуха не відтягнеш.
     
    • Подобається Подобається x 1
  6. Зая

    Зая Well-Known Member

    Відповідь: Гірськолижні курорти Карпат

    І мене на лижі також вперше на Тростяні поставили,також вже рідним став.Сумую за ним ...
     
    • Подобається Подобається x 1
  7. Galysik

    Galysik Well-Known Member

    Відповідь: Гірськолижні курорти Карпат

    І я люблю Тростян, тільки не каталася там вже зо 3 роки, бо дорога туди дуже небезречна стала в останні роки, раз по дорозі нагору ледь не перекинувся бобік що довозив нас нагору. А друзі їздили бобік що їх віз таки перекинувся!! Слава Богу, ніхто серйозно не постраждав! Горка супер але-ж роздовбали її місцеві щоб могли виїжджати тільки їхні машини, оце і ненравицця.
    Дівчата, розкажіть хто де був, кому де найбільше сподобалось і чому і де не сподобалось і чому. Я каталась на Погарі, Варшавці, Грабовці, Тисовці, Тростяні, Захарі Беркуті, Орявчику, Драгобраті, як щось цікавить то можу розповісти детальніше.
     
    • Подобається Подобається x 5
  8. vitalinka

    vitalinka Well-Known Member

    Відповідь: Гірськолижні курорти Карпат

    Galysik, я тобі по-білому заздрю! так багато де каталися! а скільки років стажу катання?
     
  9. NikaLovely

    NikaLovely Well-Known Member

    Відповідь: Гірськолижні курорти Карпат

    гарна географія) А я от не була ніколи на Драгобраті, хочу надолужили. Ще була в Пилипці і Подобовці.
     
    • Подобається Подобається x 1
  10. Galysik

    Galysik Well-Known Member

    Відповідь: Гірськолижні курорти Карпат

    Так, трохи є, років 9 мабуть катаюсь. Найбільше люблю Грабовець, (сервісу там ноль, зате мало людей, не розкатані до льоду траси, як на Тростяні, кілька варіантів спуску і пейзажі такі що йой!) а найгірші враження від Варшавки. Нікому не рекомендую. Поїсти можна цивілізовано, зате розігнатися нереально, гора хоч і розретрачена, не підготована до катання, бо всіяна камінням, часом розміром з кулак! Те що лижі можна за раз знищити це одне, але ж можна і впасти й голову скрутити на швидкості! Нагорі крім каміння є ще й корчі, зате ціна в 2 рази вища ніж на сусідніх гірках, бо нібито підйомник новий і швидкий.
     
    • Подобається Подобається x 9
  11. Gala

    Gala Well-Known Member

    Відповідь: Гірськолижні курорти Карпат

    А що порадите для чайників -початківців ?Куди краще їхати?Того року була перший раз на лижах в Буковелі,то спочатку вчилася на тій гірці ,де діти вчаться:girl_crazy:Потім спробувала на легкій синій,але вона для мене виявилась не така вже й легенька-пів гори зійшла ногами(вони там якісь дуже довгі ті траси)Але поняття я вже маю як їхати і зупинятися:girl_in_dreams:Ще на трасах Буковелю було дуууже багато людей-боялася щоб не змели мене з самого верху.:girl_sad:
     
  12. NikaLovely

    NikaLovely Well-Known Member

    Відповідь: Гірськолижні курорти Карпат

    підтримую! Двічі була там, більше не поїду, нецікава гора, купа людей і жахливий стан.

    Я там гоцаю під кріселком - зовсім інша справа, льду практично не буває.


    Я б радила Тисовець коли є сніг)
     
    • Подобається Подобається x 3
  13. vitalinka

    vitalinka Well-Known Member

    Відповідь: Гірськолижні курорти Карпат

    я захоплююся тими маленькики дітками,які так вправно їздять на лижах! це просто супер!!! а ви самі чи з дітьми їздите?
     
    • Подобається Подобається x 2
  14. Chortenia

    Chortenia Well-Known Member

    Відповідь: Гірськолижні курорти Карпат

    Ех, а мене на лижі ставили на Погарі :girl_crazy::girl_crazy:
    Тому якщо буде можливість, то поїду на Буковель :girl_crazy:
    Тим більше, що лишилися невиїжджені спуски з минулого року.
     
    • Подобається Подобається x 2
  15. Victi

    Victi Well-Known Member

    Відповідь: Гірськолижні курорти Карпат

    Мій лижний стаж лише один рік, тож дуже багато де не побувала, а за деякі з гір про які йде мова і взагалі не чула. Сама була лиш на Буковелі і Тисовці. Щодо Тисовця то сама туди б вже не їхала, і іншим не радила б. Сервісу там нуль.Є одненьке кафе, і внизу спуску чай на літній терасі, тай все. А якщо врахувати що один з підйомників не працював, то черги величезні були і відповідно траса надто вже вкатана.
     
  16. Siania

    Siania Love Life

    Відповідь: Гірськолижні курорти Карпат

    В мене стаж 4 роки, але загалом каталась мало.
    Перший раз встала на лижі на Політесі:)
    Потім каталась на Захар Беркуті (ні за що туди більше не поїду через натовп людей і 6-годинні простої на підйомнику), Тисовці (людей було мало, але глуш), ну і Буковель....тут нема коментарів, наразі для мене це най-най-найкраще місце для катання!
    Я вже не можу дочекатись коли відкрию цього року сезон, аж мною трясе:crazy::crazy::crazy:
     
    • Подобається Подобається x 4
  17. Victi

    Victi Well-Known Member

    Відповідь: Гірськолижні курорти Карпат

    А як я не можу наступного сезону дочекатися, бо в цьому сезоні мені катання на лижах точно не світить :sad:
     
  18. NikaLovely

    NikaLovely Well-Known Member

    Відповідь: Гірськолижні курорти Карпат

    А я все одно не знаю кращого місця для початківців - прості траси, креселко, небагато людей. Була декілька разів на Тисовці, але попадала весь час на свіжий сніг, може тому враження найкращі. А щодо сервісу і кафе - то вже індивідуально, я не надто тим переймаюся)
     
    • Подобається Подобається x 1
  19. MUCHACHA

    MUCHACHA Well-Known Member

    Відповідь: Гірськолижні курорти Карпат

    Ідентично....стаж 4 роки. Не ас, але льотаю ніби нормально:girl_smile: Починала з Політеха, Захар Беркут - цілком погоджуюсь на рахунок черг і людей. Спускаєшся хвилин 15-20, стоїш в черзі - до 40хв. Ужааас! А ще була на Варшаві, мені занадто круута в плані катання. Ну і загальновідомий Тростян. Цього року, якщо все буде гуд ,їдемо на Буковель, бо щось ніколи нам не виходило вибратись туди. Ото так само сижу і жду сніжок і відкриття сезону:girl_in_dreams: гострю лижі:girl_haha:
     
    • Подобається Подобається x 2
  20. ola-lyola

    ola-lyola Well-Known Member

    Відповідь: Гірськолижні курорти Карпат

    Перший раз поїхали, як масі було 7 міс, катались з чоловіком по черзі, а її носили в кенгурушці.
    Того року малявку поставили на лижі, їй було 3.5, сама погано їздить, брали інструктора, але екіпіровку вже маєм. Ось такий в мене міні-лижник:girl_smile:

    [​IMG]
     
    • Подобається Подобається x 13