Гірськолижні курорти Карпат

Тема у розділі 'Мандри', створена користувачем карапуз, 29 Грудень 2008.

  1. Hermi

    Hermi Well-Known Member

    натрапила у фб
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  2. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    Щойно глянула на акційні ціни на скіпаси у Буковель на наступний сезон... СУмно.
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. Raven

    Raven Мама малятка

    ще й абони разові забрали
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  4. Steba

    Steba Member

    А якщо вебку на Плаю глянути?
     
  5. PanteraLviv

    PanteraLviv Well-Known Member

    Не працює їхня вебка, вже заходила щоб глянути
     
  6. Gala

    Gala Well-Known Member

    Дівчата порадьте житло в Буковелі . Хочемо їхати з дітьми. Бажано щоб там було і харчування.Хто де був, що порекомендуєте? Хочемо на 2-3 дні....
     
  7. Steba

    Steba Member

    Літній відпочинок закінчився, принаймі в Україні. Хто що чув про запуск підйомників? Цікавить Плай, Волосянка, Орявчик-Звенів, Ворохта? Буковель знаю ще не запустили.
     
  8. Made in USSR

    Made in USSR Well-Known Member

    Дівчата, хочемо спробувати на лижі стати і нагострили зуби на Плай. Розкажіть як там. Я не можу розібратись з тими скіпасами, для чого то взагалі? І чи нам на один день на кілька спусків вони треба? Також цікавить чи там є якась гірка щоб діти на санках покатались.
     
  9. olerusya

    olerusya sweet candy ;)

    це пластикові магнітнні карти які пропускають пройти через турнікет на підйомник щоб виїхати на гірку а потім з неї вже на лижах спуститись. Без них ну ніяк :girl_yes: Як же ви інакше на гору виберетесь? Пішки більше пару сотень метрів пройти не зможете, а в лижних черевиках і 50 м навряд чи пройдете - в них дуже не зручно ходити, в сновбордських трохи легше.
    На плаю я ще не була, але пару днів тому теж вибирала куди б поїхати покататись, то на вебках стан трас на Плаю був дже плачевний, а сьогодні чомусь веб-камери взагалі нічого не показують, відключили самі чи що...?
    А так як ми обмежені цього року ще дітьми(нема як на довше залишити), можем кататись хіба один день зранку до вечора, то Буковель, Драгобрат навіть не розглядаю, лише Львівську обл - то ж вирішили через кілька днів поїхати сюди https://vk.com/club40846934:girl_bye2:
    Вам, як початківцям, теж було б найкраще сюди - і головне найдешевше, хоча по моїх підрахунках як не крути але 1000 грн на двох за день то все таки закоштує - з заправкою авто, прокатом, скіпасами, глінтвейном:girl_crazy:
    І гірка для санчат також є, а на сайті Плаю я читала що катання на санчатах заборонено.
     
  10. Made in USSR

    Made in USSR Well-Known Member

    щойно дивилась на сайті, працюють дві камери.
    Жякую що все пояснили щодо скіпасів. Назвали б їх квтиками на підйомник, було би простіше)))
     
  11. olerusya

    olerusya sweet candy ;)

    о, клас - там сніжить:girl_yes:
    сподіваюсь до нас скоро дійде.
     
  12. Raven

    Raven Мама малятка

    На трасах так, але є місце для катання.
     
  13. Made in USSR

    Made in USSR Well-Known Member

    Так, порівняла я Майдан і Плай... І щось ніяк не знайду що краще.

    Плай: далеко (+ціна на пальне), але є різні траси. Витяг одноразовий дешевший (розглядаю тільки крісельний, бо будемо з дітьми, бугель ще дешевший. Абонемент денний суттєво дорожчий від Майдану).

    Майдан: близько, витяг дорожчий (маю на увазі один підйом, бугеля нема, денний абонемент дешевший), санки свої не можна, по відгуках проблеми з чергами і прокатом.

    Ну і ще один + до Плаю, то це зимові краєвиди))) Чи то я так себе переконую?))
     
  14. olerusya

    olerusya sweet candy ;)

    дарма ви розглядаєте 1 підйом, особливо в Майдані - гірка ж невелика, ви дуже скоро з неї зїдете, краще все ж абонемент. Хоча вам можна брати лише пів дня 13-17 год, з непривички довго не витримаєте - ноги будуть відвалюватись. Стосовно ж Плаю не знаю.
    Ми вперше ставали на лижі в Орявчику, то теж спочатку думали обійдемось кількома разовими підйомами, але спустившись пару раз, зрозуміли що таки треба брати абонемент, при тому що там тільки бугелі, і ноги неможливо боліли. А покататись то хотілось:)
    --- дописи об"єднано, 15 Січень 2016 ---
    ну та власне, що і там і там є плюси і мінуси, як завжди і у всьому.
     
  15. Made in USSR

    Made in USSR Well-Known Member

    в Майдані нема на пів дня, але там така сама ціна на цілий день, що на Плаю пів дня)) Коротше, на Плаю денний 600 грн, а в Майдані 300.
     
  16. olerusya

    olerusya sweet candy ;)

    ну я розглядаю лише будні дні, ніколи нікуди не їджджу на вихідні - ні влітку, ні взимку, то пн-пт в Майдан 220 грн цілий день(+30 грн за скіпас, які потім повертають)
    --- дописи об"єднано, 15 Січень 2016 ---
    ну, не без того :girl_blum:
    в мене потім ще тиждень такі синяки сині по всіх ногах, як долоні:girl_crazy: ну але я часом перевищую швидкість, коли ми бавимось "хто швидше донизу". А якщо акуратнічати - то не страшно. Головне що є бажання навчитись - тоді все точно вийде. Ну і найголовніше порада - найперше навчитись не спускатись, а тормозити(носки докупи).
     
    Останнє редагування: 15 Січень 2016
  17. Made in USSR

    Made in USSR Well-Known Member

     
  18. olerusya

    olerusya sweet candy ;)

     
  19. Neytasa

    Neytasa Well-Known Member

    Минулого року в Плаю мені зовсім не сподобалось! :sad: я початківець ( 2 сезони була в Словаччині) ну але не зовсім ,,чайник,,
    Так от в Плаю на стільки крута і незручна гірка, що мало того що не отримала ніякого задоволення, так ще й нападалась! Коліно пів року боліло!
    Хоча готель, ресторани там досить приємні. Але ж головне лижі....
     
    • Подобається Подобається x 1
  20. olerusya

    olerusya sweet candy ;)

    о, дякую за інформативний відгук - я теж попередні сезони читала що власне через таку гірку, як ви описали, на вихідні на ній людей тьма-тьмуща, переважно лежачих:girl_crazy:, то ж тому хто дійсно хоче і вміє кататись, дуже незручно це робити, можна на когось наїхати і т.д. ну і людей там в сезон справді дужу дуже багато.