Гірськолижні курорти Карпат

Тема у розділі 'Мандри', створена користувачем карапуз, 29 Грудень 2008.

 1. Kroshka Enot

  Kroshka Enot Well-Known Member

  Не правильна установка, як для майбутнього лижника. Ну подумайте собі, що станеться, навіть якщо впадете? на бугелі швидкість невелика, сильних травм не отримаєте.
  Єдине, якщо вже так сталося, швидко відповзайте в сторону, щоб об Вас не перечепилися наступні лижники, бо і вони злетять, і Ви маєте всі шанси отримати лижами/бордом по голові.
  Якщо в Вашій компанії всі початківці, раджу не пошкодувати грошей на шоломи та інструктора. Бодай на годинку, щоб навчив правильно падати, піднятися бугелем і загальмувати. Якщо Вам піде, всього решта зможете навчитись самотужки.
  Якщо не будете вміти піднятися бугелем (власне не вмітимете, а не не хотітимете), то навряд чи зможете вийти на якийсь рівень в тому виді спорту.
  Бо бугель - це ази, і зовсім не складно насправді.
   
  • Погоджуюся Погоджуюся x 2
 2. Made in USSR

  Made in USSR Well-Known Member

  дякую за поради. Про інструктора я теж думала, бо так виглядає що самостійно то трудно буде. Тим більше що з нас всіх ніхто ще жодного разу на лижах не стояв, навіть підказати нема кому)))
  Бугель мені страшний бо виглядає ненадійним)) Ну і здається що такого колобка як я не потягне))) І ще купа різних приколів собі напридумала, але то скоріше боюся спозоритись перед людьми))
   
  • Смішно Смішно x 1
 3. Kroshka Enot

  Kroshka Enot Well-Known Member

  Читайте 2 правила в моєму дописі вище. Він тільки таким виглядає.
  Повірте, він ще і не таких колобків (знайшли колобка) потягне. Розрахований на двох набагато більших колобків.
  Але як тільки Ви на нього сядете, він відразу Вас скине. Опора на ноги! і тільки на ноги, а не на дупу! Впертися передньою частиною гомілки в лижний черевик, призігнути ноги і тримати лижі рівно. І Ви одурієте, наскільки все просто.
  Бугель - не крісло. Він виступає штовхачем, а не сідалом.
   
  • Подобається Подобається x 1
  • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  • Інформативно Інформативно x 1
 4. Raven

  Raven Мама малятка

  Я теж таку отримала і пішла перевіряти)) Починала з тарілки на Плаю, до бугелів Тростяна тре троха сноровку мати. Вони можуть тупо не мотатися на котушку і в якись момент можеш втратити опору, отримати ривок і покотитися назад, і на півночі можуть збити на тій полці, де траса йде, носок лижі попадає в глибокий слід бугельщика, який поперед вас йшов, політ ще той. Особисто попадалася на ривок і збили бордери на півночі. Решту раз збирали друзів докупки)) Такі чудеса тільки на Тростяні є.
   
  • Погоджуюся Погоджуюся x 1
 5. Fleshka

  Fleshka Well-Known Member

  Оу, бачу на Плаю вже і другий підйомник запустили. Напевно траси вже в порядку.
   
 6. lovikyou

  lovikyou Well-Known Member

  До снігу 10.01 на Плаю його випало менше ніж у Львові, тому і кажуть що на Різдво там було зле кататись. Ми їхали попри 09.01., то гірка була вкатана, стоянка забита, а навколо лише трохи присніжено
   
  • Інформативно Інформативно x 1
 7. Kroshka Enot

  Kroshka Enot Well-Known Member

  ну так, до тієї Гори треба мати бажання. Вона чудова, але інфраструктура там ще радянська (на щастя, бо якби усучаснили, став би другий Буковель).
  Але нових сучасних бугелів на інших курортах описані Вами трафунки не стосуються. А люди деколи собі відмовляють в задоволенні, бо бояться бугеля, і обмежені в своїх пересуваннях тільки трасами, на які можна дістатися кріслом.
   
  • Погоджуюся Погоджуюся x 1
 8. Марта2

  Марта2 Well-Known Member

  І я так заглядаю на ті камери... Сьогодні катаються, сніг природній падає...
   
 9. Марта2

  Марта2 Well-Known Member

  Короче, їдемо ми покатаємся на Плай. Поселяємся в Славську, а на гірку переїдемося. Погода гарна має бути, там пушки стріляють, в будні людей мало.
   
 10. Fleshka

  Fleshka Well-Known Member

  Ми підскочимо на пару годин, якщо діти здорові будуть)), бабулі вже попереджені. Хочу на лижі аж пищу.
   
 11. Марта2

  Марта2 Well-Known Member

  Ну то, надіюся, побачимось ;)
   
  • Подобається Подобається x 1
 12. Steba

  Steba Member

  Дівчата то як? Ви їздили? Яка там ситуація? І чи може ще де були? Ми б в Борислав не проти на день для розминки після літа. Ніхто ще не був?
   
 13. Made in USSR

  Made in USSR Well-Known Member

  я так тут випитувалась за лижі, але нікуди толком не вибралась)) ми були в вівторок на Поляні, заїхали на розвідку після Раківця. Бажання повертатись нема, якщо чесно. Витяг не працював, томі на лижах були хіба діти на маленькій гірці біля прокату. Ще можна було покататись на тих надувних кругах, але то після пари спусків ставало нудно. Ну і ціни вони за таке катання явно загнули (5 грн один спуск. Нє, мені не шкода, але за що???)
   
  • Подобається Подобається x 1
  • Погоджуюся Погоджуюся x 1
 14. Steba

  Steba Member


  Поляна позиціонується як відпочинок для дітей. Дорослим там хіба кант утиск кілька разів щоб не змерзнути поки діти на станках. Що витяг не працював то трохи дивно. Коли ж іхати на лижі як не у вихідні та святкові дні.
   
 15. olerusya

  olerusya sweet candy ;)

  дівчата, де у Львові можна взяти напрокат лижі і сновборди в р-ні Центру-Хмельницького-Чорновола? і які ціни?
   
 16. Wanderlust

  Wanderlust Well-Known Member

  Підголоско, навпроти церквочки є будинок з орендою спорядження
   
  • Подобається Подобається x 1
  • Погоджуюся Погоджуюся x 1
 17. Fleshka

  Fleshka Well-Known Member

  Були.
  Ну как сказать. Ми накатались по самі вуха, людей було мало, черг не було, траса засніжена і відратрачена. З мінусів - траса лиш одна, коротка і швидко набридає, підйомник поооовільний - 10 хвилин вверх, хвилина вниз. Якщо минулого разу в хорошому стані було три траси, то підйомник не напрягав, спуск займав більше часу і нудно не було, то вчора я вперше за всю свою лижну історію змерзла як собака. Під час спуску не встигала зігрітись, а урізноманітнити катання переїздами на інші траси не виходило, на них лід і навіть трава(.
  Але я задоволена. Після двохрічної перерви і як на перший раз Плаю мені було достатньо, ввечері ледь ноги волокла.
  Лиш кода що такий курорт і так пропадає. Не використовує керівництво всіх його можливостей(((
   
  • Подобається Подобається x 1
  • Інформативно Інформативно x 1
 18. Марта2

  Марта2 Well-Known Member

  Вчора мої хлопці обкатали гору всіма можливими трасами-ходіками і стежками, казали, що снігу нападало огого, можливо й настріляли.
  Я спустилася декілька раз, але ох яка задоволена, хлопці мої каталися три дні поспіль...
  В Слапвську не працюють гірки, тільки Тростян, але зараз не радять їхати, бо снігу мало, горби, для ретраку ще мало снігу, щоб порівняти..
   
 19. Fleshka

  Fleshka Well-Known Member

  ми на день зарано видно поїхали))), позавчора можна було лиш двома "ходіками" об"їхати, решта ми пробували - трава або лід(. Припускаю що за добу може і справді ситуація змінилась. А другий підйомник запустили?
   
  Останнє редагування: 22 Січень 2016
 20. Марта2

  Марта2 Well-Known Member

  Там такі сніги валять, мете і лапатий такий - казка. Другий підйомник запускають тоді, коли друга стоянка відкрити.